NY Rangers – Buffalo 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 2:5 (kon.) | Montreal – NY Islanders 0:2 (kon.)
Ottawa – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Toronto 4:2 (kon.) | Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.)
Nashville – Arizona 2:0 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:2 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:1 (1:0 po s.n.)
Edmonton – Los Angeles 0:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 2:4 (kon.)
New York Rangers
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Buffalo Sabres
Pátek 11.04.2014, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

58:57
    Oboustranné vyloučení. D'Agostini a Boyle za nesportovní chování.

55:10
    A pozor! Necelých pět minut před koncem sekl Benoit Pouliot Ehrhoffa a na dvě minuty svůj tým oslabuje.

50:13
    Šavle si zahrají první přesilovku v zápase. Dominic Moore vyloučen za hákování a hosté mají šanci strhnout vedení na svou stranu.

36:51
    Na trestnou lavici odchází hostující Marcus Foligno, který zasáhl vysokou holí Kleina.

24:50
    Klein byl navíc hákován Henrikem Tallinderem, který míří na trestnou lavici.

18:29
    Ehrhoff sekl přes ruce Pouliota a jde na trestnou lavici.

10:55
    Domácí si vytvořili tlak, který Sabres přerušují jen za cenu faulu. Girgensons hákoval Zuccarella a jde na trestnou lavici.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 40. Pouliot (Zuccarello, Brassard), 59. Nash (Louis, Stepan) – 30. Stafford (Weber, Ennis)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, J. Moore, Staal, Stralman, Klein, Diaz – Nash, Stepan, St. Louis – Fast, Richards, Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Dorsett, D. Moore, Boyle. Trenér: Alain Vigneault
    Buffalo Sabres: Hackett (Makarov) – Ristolainen, Ehrhoff, Weber, McBain, McCabe, Tallinder – Stewart, Ennis, Conacher – Hodgson, Girgensons, Mitchell – D'Agostini, Flynn, Foligno – Ellis, Stafford, Leino. Trenér: Ted Nolan

Rozhodčí: Charron, Meier – Nowak, Driscoll

Diváci: 18006