Ústí n. L. – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Sokolov – Most 3:1 (kon.) | Táborsko – Zlín 1:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (1:1)
FC Zlín
Sobota 03.05.2014, 17:00 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Vukadinovič, přichází Rabiňák.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Železník, přichází Kroča.

89
    Další centr pokazil Vukadinovič, ten opravdu dnes nemá svůj den.

89

88
    Vepředu také chvíli Zlín, ale spíš jen drží míč, než že by hosté chtěli vystřelit.

84
    Vukadinovič znovu na křídle a opět nic. Domácí šílí nad tím, co vše se dá zahodit.

83
    Krásné narážečky, nepěkné zakončení. Musiol našel na penaltě volného Vukadinoviče, který placírkou netrefil branku! Šílené!

81
    Domácí byli z útoku zahnáni až před Tomu. Zlín brání vším, co má.

78
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Motal, přichází Salachna.

78
    Kotrba našel hlavu Musiola, jeho pokus ale končí jen u připraveného Dostála.

77
    Šimák si dal míč příliš od nohy a Malý ho odzbrojil.

74
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Jordan, přichází Bartolomeu.

73
    I tyčka zazvonila za Dostálem, to je opravdu velký tlak domácích! Dočká se Táborsko vedoucího gólu?

Dnešní utkání sleduje 914 diváků.

71
    Ani Musiol hlavičku do branky neprotlačil. Domácí pálí jednu šanci za druhou. Je pravda, že Zlín má také dost štěstí.

68
    Vukadinovič nedokázal u rohového praporku obehrát Benčíka a je z toho jen kop od branky.

66
    Kotrba před dotírajícím protihráčem poslal Tomovi hlavou malou domů.

64
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Strnad, přichází Musiol.

60
    Poznar poslal táhlou střelu těsně vedle tyče.

60
    Kotrbův centr do prostoru, kde nikdo není.

58
    Žlutou kartu dostává Benčík (FC Fastav Zlín). Dost nechutně sundal Vukadinoviče.

57
    Džafič odvrací špatně zahraný roh hostů.

56
    Ciferský si naskočil na pěkný vysoký míč, hlavou ale nezacílil přesně. Hosté mohou být zatím v klidu.

53
    Vukadinovič utekl po pravém křídle, jenže míč netrefil dobře. Balón mu sjel z nohy a končí hodně mimo branku.

52
    Poznar v tutovce! Snad z hranice malého vápna nedokázal propálit chumel před sebou. Sraženo na roh.

50
    Strnad o chlup v ofsajdu, jinak mohl jít sám na brankáře. Úvodu druhé půle chybí vyšší tempo.

48
    Táborsko se dožaduje faulu poblíž vápna, rozhodčí je ale proti.

46

Po první půli je stav nerozhodný, aktivnější je domácí Táborsko. Zatím se ale podruhé nedokázalo prosadit. Pohne druhá půle s remízou? Druhý poločas začne v 18:03.

45+1

45
    Sudí nastaví 1 minutu.

45
    Hlavička končí nad brankou.

45
    Ještě roh pro Zlín, z kterých je dnes hodně nebezpečný.

44
    Šimák ze standardky překopnul branku.

42
    Jordan také znovu paličem. Utekl po levém křídle a jeho střela se do branky jen o kousek nevešla.

41
    Vukadinovič se Strnadem zahodili další gólovku! Nejprve skvěle zasáhl Dostál, poté už šla Strnadova hlavička nad bránu.

39
    Železník natáhl z pořádné dálky a také pořádně přestřelil.

38
    Další akce domácích zastavena ofsajdem, Presl si tak musí na další úprk počkat.

36
    Domácí brankář ošetřován, vítaný odpočinek pro hráče.

35
    K Jordanovi se dostal míč, ale jeho hlavička z několika metrů trefuje táborskou zeď!

34
    Rohový kop Zlína zahraje Hubáček.

33
    Přihrávka na Strnada je příliš dlouhá, Dostál je u balónu první.

32
    Štrbák chycen v ofsajdu. Domácí protestují.

31
    Souboje uprostřed hřiště příliš krásy nepřinášejí.

28
    Zlínská obrana hlavou odvrací.

28
    Nebezpečná pozice pro domácí tým. Centr pošle do šestnáctky Šimák.

24
    Další tutovka! Presl znovu z levé strany poslal ukázkový míč, jenže Vukadinovičovi chyběl snad krok k zakončení do odkryté branky!

23
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Na vysoký míč z levé strany si naskočil PETER MRÁZ a pohotově zavěsil pod břevno. Táborsko srovnává na 1:1.

20
    Zlín je Táborsku vyrovnaným soupeřem a pozorně brání veškeré aktivity domácích.

16
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínští zahráli roh velice dobře. Míč se dostal k LUKÁŠI ŽELEZNÍKOVI, který neměl zblízka problém a Tomu prostřelil. Zlín vede 1:0.

16
    Roh si vybojoval Zlín.

15
    Žlutou kartu dostává Šimák (FC MAS Táborsko).

12
    Další závar ve zlínském vápně hosté uhasili.

11
    Džafičova sražená střela končí mimo.

9
    Žlutou kartu dostává za simulování Džafič (FC MAS Táborsko).

9
    Strnad vyslal rychlým pasem Džafiče, který spadl ve vápně. Penalta ale nebude.

8
    Nedůrazná Štrbákova malá domů pořádně Tomu prohnala.

6
    Hosté se z průšvihu na úvodu poučili a důsledněji přistupují k hráčům Táborska.

5
    Zlín se pokouší o odpověď, ale nepřesnost je jeho nepřítelem.

3
    Gólovka hned v úvodu! Presl unikl po levém křídle a naservíroval volnému Strnadovi před branku, toho ale skvělým zákrokem vychytal Dostál.

1

FC MAS Táborsko: Toma – Kotrba, Mráz, Ciferský, Štrbák – Javorek, Vukadinovič, Šimák, Presl – Džafić, Strnad.
    Náhradníci: Winter – Hric, Traore, Nešický, Civič, Musiol, Rabiňák.

FC Fastav Zlín: Dostál – Pazdera, Malý, Hubáček, Benčík – Jordan, Motal, Hájek, Jeleček – Poznar, Železník.
    Náhradníci: Žukowski – Kroča, Červenka, Salachna, Matejov, Bartolomeu.

Rozhodčí: Ardeleanu – Kubr, Zeman.

TÁBORSKO vs. ZLÍN

V říjnu si Táborsko přijelo na Moravu pro vítězství 1:0. Před televizními kamerami se tak Táborsko předvedlo v dobrém světle. Zápas tehdy rozhodl v 66. minutě Javorek. Jihočechům radost pokazila jen červená karta pro Štrbáka. Táborsko nemá doma konkurenci, pyšní se krásnou bilancí 10-2-0. Naopak Zlín potřebuje venku přidat, vyhrál jen dva duely (2-3-7).

Zlín dnes bude houževnatým soupeřem a stejně jako minule s Bohemians si trofunu odhadnout drobné trápení domácího favorita a hubené jednogólové vítězství. Co vy na to? Uvidíme po zápase, který bude pískat hlavní rozhodčí Ardeleanu.

FC Fastav Zlín

Zlín smetl doma v posledním kole Karvinou 3:0. Fastav zvládl úvod nadmíru dobře a už po osmi minutách vedl 2:0. Hosté se z šoku nedostali a nedali ani gól. Poslední venkovní zápas dokázal zremizovat Zlín v Třinci 2:2. Fastav přišel o výhru sedm minut před koncem. Zlínu patří v tabulce až 12. pozice a nemůže být s výsledky spokojený.

FC MAS Táborsko

V minulém kole předvedlo Táborsko v Ústí nad Labem parádní obrat. Ještě deset minut před koncem prohrávalo 0:1, pak ale trefami Musiola a Presla vybojovalo všechny body. Táborsko se před 25. kolem nachází stále na postupové pozici spolu s Hradcem Králové. Poslední domácí duel proti Bohemians Praha nakonec Táborsko zvládlo, i když vítězný gól na 3:2 dalo až v poslední minutě. Proti dobře bránícímu Zlínu to nebudou mít Jihočeši znovu vůbec jednoduché.

Pěkné sobotní odpoledne z fotbalového stadionu Soukeník v Sezimově Ústí, kde sehrají další jarní utkání Fotbalové národní ligy týmy FC MAS Táborsko a FC Fastav Zlín. Onlajnem bude provázet Josef Janda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.