Roller Storm – ILHK Hr. Králové 4:6 (kon.) | Devils Zlín – IHC Přerov 12:4 (kon.) | Slavia Praha – ILHK Hr. Králové 2:5 (kon.)
Uh. Brod – IHC Přerov 5:2 (kon.) | Roller Storm – Slavia Praha 4:6 (kon.) | Devils Zlín – HC Boskovice inline 14:2 (kon.)
Uh. Brod – HC Boskovice inline 7:2 (kon.) | Roller Storm – IHC Pardubice 5:2 (kon.) | Slavia Praha – IHC Pardubice 11:4 (kon.)
IHC Devils Zlín
14:2 (6:2, 8:0)
HC Boskovice inline
Neděle 18.05.2014, 14:00 • PSG aréna, Zlín • Stilmat extraliga juniorů inline hokeje

Zlínští po rozpačitém začátku rychle zabrali a od patnácté minuty bylo utkání jasně v jejich režii. Devils ve druhé polovině utkání nasázeli dalších osm branek a nad Boskovicemi vítězí 14:2. Svěřencům trenérů Suhrady a Tomaštíka se povedlo zvítězit v obou dnešních utkáních, a to dokonce s celkovým skóre 26:6. (14:53:38)

40:00

39:30
    Devils právě vstřelili branku!
    V poslední minutě hry padla čtrnáctá branka do sítě Boskovic. Autorem je PATRIK DALAJKA. Asistence: Lukáš Valášek, Michael Hlaváč.

38:19
    Zlínští ještě v závěru utkání přidávají i třináctou branku, kterou vstřelil ONDŘEJ GABRHELÍK. Asistence: Erik Christov.

37:59
    Po pětadvaceti vteřinách hry a dokonce v oslabení skóruje zlínský FILIP JANUŠKA. Bez asistence.

37:34
    Zlín se prosazuje ve hře třech proti třem. Jedenáctou branku Devils vstřelil JAN ŠENKEŘÍK, když ujížděl sám s Řezníčkem na brankáře. Asistence: Martin Řezníček.

36:03
    Tentokrát to nevyjde. Vyloučen je i zlínský Petr Strmiska držení protihráče. Hra pokračuje ve třech na obou stranách.

35:53
    Zlínu se povedlo skórovat dvakrát v přesilové hře a nyní má třetí příležitost. Vyloučen je boskovický Jan Matuška za sekání.

31:30
    Zlín skóruje podesáté! Jubilejní branku vstřelil MARTIN ŘEZNÍČEK. Asistence: Jan Šenkeřík.

27:16
    FILIP JANUŠKA se dostal do úniku a v zakončení nezaváhal. Asistence: Ondřej Gabrhelík.

25:05
    Zlínští pokračují a Jan Külzer poosmé inkasuje, když jej překonal LUKÁŠ VALÁŠEK. Asistence: Michael Hlaváč, Patrik Dalajka.

20:43
    Zlínu se povedlo využít přesilovou hru a potrestat faul Hořavy. Sedmou branku Devils vstřelil PAVEL BUMBÁL. Asistence: Michael Hlaváč, Patrik Dalajka.

20:01

Zlínští se po začátku utkání dostali rychle do vedení, ale Boskovice dokázali dvakrát včas zareagovat a srovnat stav. V sedmé minutě mohli Boskovice dokonce vést, ale Šmíd nedokázal proměnit trestné střílení. Hosté drželi s Devils krok až do do 15. minuty, ale poté domácí nastříleli čtyři branky a po polovině vedou 6:2.

20:00

19:00
    V poslední minutě první půlky fauloval Jan Hořava a míří na trestnou lavici, aby si odpykal dvě minuty za hákování.

18:10
    Boskovický kouč David Bílý si bere oddechový čas a udílí svým svěřencům taktické pokyny.

18:10
    Zlínští nadále navyšují svůj náskok. Smrtící čtyřminutovku, kde se Devils podařilo čtyřikrát skórovat zakončil brankou ERIK CHRISTOV. Asistence: Pavel Bumbál, Patrik Dalajka.

16:26
    Domácím se podařilo proměnit početní výhodu zásluhou LUKÁŠE VALÁŠKA a je z toho pátá branka v sítí Boskovic. Asistence: Ondřej Gabrhelík, Jakub Kužílek.

David Šimon

Branky a nahrávky: 1. Řezníček (Valenta), 4. Bumbál (Dalajka), 15. Hlaváč (Dalajka), 16. Valenta (Řezníček, Strmiska), 17. Valášek (Gabrhelík, Kužílek), 19. Christov (Bumbál, Dalajka), 21. Bumbál (Hlaváč, Dalajka), 26. Valášek (Hlaváč, Dalajka), 28. Januška (Gabrhelík), 32. Řezníček (Šenkeřík), 38. Šenkeřík (Řezníček), 38. Januška, 39. Gabrhelík (Christov), 40. Dalajka (Valášek, Hlaváč) – 3. Sekanina (Matuška), 4. Sekanina

IHC Devils Zlín: Fiurášek – Gabrhelík, Řezníček, Kužílek, Januška, Valenta, Šenkeřík, Bumbál, Christov, Strmiska, Valášek, Dalajka, Hlaváč
    HC Boskovice inline: Külzer J. – Procházka, Peša, Matuška, Hasoň, Sekanina, Šmíd, Hořava, Hussein, Külzer N.

Rozhodčí: Obadal, Šiška