Roller Storm – ILHK Hr. Králové 4:6 (kon.) | Devils Zlín – IHC Přerov 12:4 (kon.) | Slavia Praha – ILHK Hr. Králové 2:5 (kon.)
Kanci Uh. Brod – IHC Přerov 5:2 (kon.) | Roller Storm – Slavia Praha 4:6 (kon.) | Devils Zlín – HC Boskovice 14:2 (kon.)
Kanci Uh. Brod – HC Boskovice 7:2 (kon.) | Roller Storm – IHC Pardubice 5:2 (kon.) | Slavia Praha – IHC Pardubice 11:4 (kon.)
IHC Devils Zlín
14:2 (6:2, 8:0)
HC Boskovice inline
Neděle 18.05.2014, 14:00 • PSG aréna, Zlín • Stilmat extraliga juniorů inline hokeje

39:30
    Devils právě vstřelili branku!
    V poslední minutě hry padla čtrnáctá branka do sítě Boskovic. Autorem je PATRIK DALAJKA. Asistence: Lukáš Valášek, Michael Hlaváč.

38:19
    Zlínští ještě v závěru utkání přidávají i třináctou branku, kterou vstřelil ONDŘEJ GABRHELÍK. Asistence: Erik Christov.

37:59
    Po pětadvaceti vteřinách hry a dokonce v oslabení skóruje zlínský FILIP JANUŠKA. Bez asistence.

37:34
    Zlín se prosazuje ve hře třech proti třem. Jedenáctou branku Devils vstřelil JAN ŠENKEŘÍK, když ujížděl sám s Řezníčkem na brankáře. Asistence: Martin Řezníček.

36:03
    Tentokrát to nevyjde. Vyloučen je i zlínský Petr Strmiska držení protihráče. Hra pokračuje ve třech na obou stranách.

35:53
    Zlínu se povedlo skórovat dvakrát v přesilové hře a nyní má třetí příležitost. Vyloučen je boskovický Jan Matuška za sekání.

31:30
    Zlín skóruje podesáté! Jubilejní branku vstřelil MARTIN ŘEZNÍČEK. Asistence: Jan Šenkeřík.

27:16
    FILIP JANUŠKA se dostal do úniku a v zakončení nezaváhal. Asistence: Ondřej Gabrhelík.

25:05
    Zlínští pokračují a Jan Külzer poosmé inkasuje, když jej překonal LUKÁŠ VALÁŠEK. Asistence: Michael Hlaváč, Patrik Dalajka.

20:43
    Zlínu se povedlo využít přesilovou hru a potrestat faul Hořavy. Sedmou branku Devils vstřelil PAVEL BUMBÁL. Asistence: Michael Hlaváč, Patrik Dalajka.

19:00
    V poslední minutě první půlky fauloval Jan Hořava a míří na trestnou lavici, aby si odpykal dvě minuty za hákování.

18:10
    Zlínští nadále navyšují svůj náskok. Smrtící čtyřminutovku, kde se Devils podařilo čtyřikrát skórovat zakončil brankou ERIK CHRISTOV. Asistence: Pavel Bumbál, Patrik Dalajka.

16:26
    Domácím se podařilo proměnit početní výhodu zásluhou LUKÁŠE VALÁŠKA a je z toho pátá branka v sítí Boskovic. Asistence: Ondřej Gabrhelík, Jakub Kužílek.

15:43
    Devils si zahrají přesilovou hru, když je za sekání potrestán boskovický Niklas Külzer.

15:33
    Zlínu poprvé v utkání odskakuje Boskovicím na rozdíl dvou branek. Čtvrtou branku vstřelil RADEK VALENTA. Asistence: Martin Řezníček, Petr Strmiska.

14:18
    Zlínu se podařilo překonat obranný val a potřetí v zápase se ujímá vedení. Třetí branku Devils vstřelil MICHAEL HLAVÁČ. Asistence: Patrik Dalajka.

06:47
    Lukáš Šmíd byl faulován v samostatném úniku Radkem Valentou a je nařízeno trestné střílení!

03:45
    Boskovice právě vstřelily branku!
    I podruhé rychle odpovídají Boskovice. Svou druhou branku v zápase zaznamenal ČESTMÍR SEKANINA. Bez asistence.

03:02
    Skóre se rychle mění a Zlín znovu získává vedení na svou stranu. Druhou branku Devils zaznamenal PAVEL BUMBÁL. Asistence: Patrik Dalajka.

02:09
    Hosté se brzkého vedení Devils nezalekli a rychle srovnávají stav zápasu. Střelcem branky Boskovic je ČESTMÍR SEKANINA. Asistence: Jan Matuška.

00:43
    Zlínští jdou již v první minutě hry do vedení. První branku Devils vstřelil MARTIN ŘEZNÍČEK. Asistence: Radek Valenta.

David Šimon

Branky a nahrávky: 1. Řezníček (Valenta), 4. Bumbál (Dalajka), 15. Hlaváč (Dalajka), 16. Valenta (Řezníček, Strmiska), 17. Valášek (Gabrhelík, Kužílek), 19. Christov (Bumbál, Dalajka), 21. Bumbál (Hlaváč, Dalajka), 26. Valášek (Hlaváč, Dalajka), 28. Januška (Gabrhelík), 32. Řezníček (Šenkeřík), 38. Šenkeřík (Řezníček), 38. Januška, 39. Gabrhelík (Christov), 40. Dalajka (Valášek, Hlaváč) – 3. Sekanina (Matuška), 4. Sekanina

IHC Devils Zlín: Fiurášek – Gabrhelík, Řezníček, Kužílek, Januška, Valenta, Šenkeřík, Bumbál, Christov, Strmiska, Valášek, Dalajka, Hlaváč
    HC Boskovice inline: Külzer J. – Procházka, Peša, Matuška, Hasoň, Sekanina, Šmíd, Hořava, Hussein, Külzer N.

Rozhodčí: Obadal, Šiška