Řecko – Nigérie 0:0 (kon.) | Mexiko – Bosna 0:1 (kon.) | Nizozemsko – Wales 2:0 (kon.)
Alžírsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Maďarsko – Albánie 1:0 (kon.) | Itálie – Lucembursko 1:1 (kon.)
Ekvádor – Anglie 2:2 (kon.) | Jamajka – Egypt 2:2 (kon.)
Ekvádor
2:2 (1:1)
Anglie
Středa 04.06.2014, 21:00Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:51:05)

Je konec! Dnešní utkání nemá vítěze, oba týmy se rozchází smírně po remíze 2:2, když v prvním poločase byli jasně lepší fotbalisté Anglie, v tom druhém to ale již neplatilo a Ekvádor se dokázal evropskému soupeři vyrovnat. Konečný výsledek je tak nakonec logickým vyústěním předveden hry v podání obou týmů.

90+3
    Jenže celou akci přerušil hvizd rozhodčího – ofsajd.

90+2
    Ještě rohový kop pro Ekvádor, a to z levé strany.

90+1
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Paredes, přichází Achilier.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, nastavovat se ovšem nějaká ta minuta ještě bude.

89
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Gruezo, přichází Saritama.

87
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Wilshere, přichází Lallana.

86
    S křečí nyní na polovině Ekvádoru bojuje Wilshere (ENG).

85
    Anglie drží míč, sledujeme kombinaci na polovině Ekvádoru.

84
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Barkley, přichází Henderson.

83
    Odpískaným ofsajdem končí útočná akce Anglie. Mezitím u postranní čáry čekají dva Angličané na vystřídání.

83
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází E. Valencia, přichází Ibarra.

82
    Probíhá poslední desetiminutovka utkání, jehož závěr je poněkud nervóznější, než by se u přátelského utkání dalo očekávat.

79
    A hlavní rozhodčí to rozhodl nekompromisně, oba "kohouty" vyloučil a situace je vyřešená, správně rozhodnutí!

79
    Červenou kartu dostává A. Valencia (Ekvádor).
    Červenou kartu dostává Sterling (Anglie).

78
    Je pravda, že Sterling tam velmi nevybíravě "zajel" do protihráče.

77
    A. Valencia se tam u postranní čáry "pustil" do Sterlinga, kterého chytil za bradu... strhla se menší rozmíška mezi oběma týmy.

Martin Dvořák

Branky: 8. E. Valencia (W. Ayoví), 70. Arroyo (A. Valencia) – 29. Rooney, 51. Lambert (Barkley)

Karty:   79. A. Valencia (ECU) – 79. Sterling (ENG)

Ekvádor: Banguera – Guagua, W. Ayoví, Paredes (90+1. Achilier), Erazo, A. Valencia, Noboa (50. Mendez), Gruezo (89. Saritama), Caicedo (46. Rojas), Montero (68. Arroyo), E, Valencia (83. Ibarra)
    Náhradníci: Bone, Méndez, Martínez, Achilier, J. Ayoví, Rojas, Saritama, Arroyo, Bagüí, Ibarra

Anglie: Foster – Smalling, Jones, Shaw (74. Stones), Lampard, Milner, Wilshere (87. Lallana), Barkley (84. Henderson), Rooney (65. Sterling), Lambert, Oxlade-Chamberlain (63. Flanagan)
    Náhradníci: Lallana, Sturridge, Welbeck, Forster, Cahill, Jonson, Hart, Henderson, Baines, Jagielka, Sterling, Gerrard, Flanagan, Stones