Řecko – Nigérie 0:0 (kon.) | Mexiko – Bosna 0:1 (kon.) | Nizozemsko – Wales 2:0 (kon.)
Alžírsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Maďarsko – Albánie 1:0 (kon.) | Itálie – Lucembursko 1:1 (kon.)
Ekvádor – Anglie 2:2 (kon.) | Jamajka – Egypt 2:2 (kon.)
Jamajka
2:2 (2:1)
Egypt
Středa 04.06.2014, 21:00 • Matchroom Stadium, London • Reprezentační zápasy

A je konec! Zápas končí spravedlivou remízou. Hosté hráli prim především na začátku první půle, kdy vstřelili vedoucí branku. Pak začala hrát i Jamajka a do první přestávky otočila vývoj ve svůj prospěch. I na začátku druhé půle vypadlo, že to bude právě Jamajka, kdo bude tahat za delší konec provazu. Jenže Egypt se nevzdal, začal své tempo zvyšovat a odměnou mu byla branka střídajícího Bassina Morsiho v 72. minutě. Pak měli hosté ještě několik slibných příležitostí, ale branka již nepadla.

90+3
    Oba týmy jsou zřejmě smířeny s remízou, protože ani jeden z nich již nechce podnikat útočné snažení, aby neotevřel vrátka pro soupeřův rychlý brejk.

90+2
    Již se hraje druhá minuta nastavení, celkem byly nastaveny minuty 3.

90+1
    Hussein Al Sayed doběhl k soupeři pozdě a skluzem jej poslal na zem. Sudí Taylor neváhal vytáhnout žlutou kartu.

90
    Začala poslední minuta druhé půle.

89
    Faul Jamajčanů. Hosté mají přímý kop asi z 25 metrů, jenže jejich rychlá rozehrávka k cíli nevedla.

88
    Žlutou kartu dostává Loza (Jamajka).

88
    Lawrence na své straně dělá co může, aby zastavoval egyptské útoky. Zatím se tudy valí jeden za druhým. Hosté zřejmě našli slabý článek domácí defenzívy.

87
    Ve vápně po kličce padá Grant, Ali Ghazal jej však vůbec nefauloval. Hlavní sudí to vše velice dobře viděl. Grant mohl vyfasovat žlutou kartu za simulování, ale hlavní sudí ji karty nejspíš zapomněl doma.

86
    Po vystřídání čerstvých sil ještě Jamajka ožila a na chvíli tak zastavila nápor hráčů v červených dresech.

84
    Jamar Loza nahrazuje autora vyrovnávací branky na 1-1 Simona Dawkinse.

83
    Egypt kontroluje míč na vlastní polovině. nadechuje se k mocnému závěru.

82
    Lawrence na pravé straně úspěšně zastavil Ali Ghazala a navíc bude vhazovat.

81
    Střídání v týmu Jamajka: ze hřiště odchází Doyley, přichází Gray.

80
    Souboj Mohameda Salaha s Lawrence dopadl nedovoleným zákrokem hráče Egypta, i když o tom lze polemizovat, protože držení rukou tam bylo z obou stran.

79
    Egyptští hráči jsou nezastavitelní, především Mohamed Salah. Tomu se povedlo vybojovat rohový kop. Ale tím prakticky hosty připravil o míč, protože po rozehrání standardní situace se k míči dostali Jamajčané.

78
    Střídání v týmu Jamajka: ze hřiště odchází Seaton, přichází Williams.

David Sochor

Branky: 27. Dawkins (Humphrey), 38. Grant – 5. Mohamed El Nenny, 72. Bassin Morsi (Mohamed Salah)

Karty:   88. Loza (JAM) – 90+1. Hussein Al Sayed (EGY)

Jamajka: Barrett – Doyley (81. Gray), Mariappa, Morgan, Lawrence – Grant, Humphrey, Austin, Campbell (62. Beckett), Dawkins (84. Loza) – Seaton (78. Williams). Trenér: Schäfer.
    Náhradníci: Williams, Gray, J. Edwards, Loza, Beckett, Finlayson, Thompson, U. Edwards.

Egypt: Mohamed Al Shenawi – Hussein Al Sayed, Ali Ghazal, Ahmed Saied Okka, Hosny Abd Rabo (64. Ahmed Sherweda) – Mohamed El Nenny, Ahmed Hamoudi (73. Saleh Gomaa), Hossam Ghaly, Ahmed El Mohamady – Khaled Kamar (46. Bassin Morsi), Mohamed Salah. Trenér: Shawky Garib.
    Náhradníci: Bassin Morsi, Ahmed Sherweda, Saleh Gomaa.

Rozhodčí: Taylor