Hr. Králové – Varnsdorf 3:0 (kon.) | Třinec – Orlová 1:1 (kon.) | Opava – Skalica 1:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Zlín 1:7 (kon.) | Karviná – Prostějov 4:0 (kon.) | Vlašim – Králův Dvůr 6:2 (kon.)
Rostov – Jablonec 0:2 (kon.) | Štěchovice – Český Brod 4:2 (kon.)
FK Rostov
0:2 (0:2)
FK Jablonec
Středa 16.07.2014, 18:30 • Bad Aussee • Přípravný zápas

Rozhodčí ukončil přípravné utkání, ve kterém FK Rostov nestačil na FK Baumit Jablonec a podlehl mu 0:2. Úvodní gól padl už ve 2. minutě, když se přesně trefil Hübschman a druhou trefu přidal ve 41. minutě Doležal. Jablonec byl aktivnější, hrál líbivější fotbal a dnešní vítězství si zasloužil. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:17:27)

Nebezpečné útoky: FK Rostov 55:66 FK Baumit Jablonec.

Útoky: FK Rostov 78:79 FK Baumit Jablonec.

Střely mimo bránu: FK Rostov 2:6 FK Baumit Jablonec.

Střely na bránu: FK Rostov 1:6 FK Baumit Jablonec.

Střely celkem: FK Rostov 3:12 FK Baumit Jablonec.

90
    Jablonečtí ze standardní situace nic nevytěžili, ale u míč zůstávají a pohybují se s ním na útočné polovině.

89
    Teď jsme mohli vidět další střelu na branku, v podaní Jablonce už šestou, ale brankář Džanajev třetí gól neinkasoval a balon vytěsnil na rohový kop.

88
    Vypadá to, že Jablonec si dvoubrankové vedení pohlídá, protože v posledních minutách je hodně aktivní na míči a soupeř se k balonu dostává výjimečně.

87
    Teď si udělali prostor na střelu, ale ta se do branky nevešla.

87
    Jablonečtí fotbalisté jsou na útočné polovině, kde mezi sebou kombinují.

83
    Po standardní situaci následovala pouze střela mimo branku.

82
    Jablonečtí podnikli rychlý brejk a prezentovali se zajímavou střelou, avšak Džanajev zasáhl na jedničku a nebezpečný pokus vyrazil na rohový kop.

81
    Rostov ze své aktivity vytěžil rohový kop, ale brankář Jablonce zasahovat nemusel.

78
    Jablonec dostal výhodu standardní situace, ale brankář Džanajev si dobře postavil obrannou zeď, která střelu zablokovala.

77
    Ruslan Abazov se provinil faulem a sudí mu ukázal žlutou kartu.

76
    Jablonec je u míče a postupně se přesouvá na soupeřovu polovinu, avšak Rostov teď rozehrávku nepříjemně napadá a jablonečtí hráči se vrací zpět na vlastní polovinu hřiště.