Hr. Králové – Varnsdorf 3:0 (kon.) | Třinec – Orlová 1:1 (kon.) | Opava – Skalica 1:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Zlín 1:7 (kon.) | Karviná – Prostějov 4:0 (kon.) | Vlašim – Králův Dvůr 6:2 (kon.)
Rostov – Jablonec 0:2 (kon.) | Štěchovice – Český Brod 4:2 (kon.)
Slezský FC Opava
1:0 (1:0)
MFK Skalica
Středa 16.07.2014, 17:00 • Malé Hoštice • Přípravný zápas

Opava porazila ve svém sedmém přípravném utkání slovenskou Skalicu 1:0. Jedinou branku utkání vsítil ve 35. minutě pěknou střelou Jan Schaffartzik. Pro výběr kouče Baránka jde o šestou výhru v přípravě, Opava nestačila pouze na olomouckou Sigmu. (18:44:22)

46

Je za námi vyrovnaný první poločas, který příliš pohledného fotbalu nepřinesl. Opava si v úvodním dějství vypracovala dvě větší šance. V 6. minutě nejprve napálil Machálek ze zhruba pětadvaceti metrů tyčku. Druhou možností bylo zakončení Schaffartzika, který stanovil poločasový výsledek na 1:0 pro domácí. Skalica zatím v útoku nepředvedla prakticky nic.

45

35
    Opava právě vstřelila branku!
    Slezský FC se na hřišti v Malých Hošticích ujímá vedení. Skóre otevřel JAN SCHAFFARTZIK, který poslal balon z hranice vápna o tyč až do sítě.

1

Mestský futbalový klub Skalica

Skalica je bývalý účastník třetí nejvyšší slovenské soutěže působící ve skupině Západ, kde v uplynulém soutěžním ročníku vybojoval druhé místo. V nadcházející sezóně tak bude Skalica plnit úlohu druholigového nováčka, podobně jako Opava.

Slezský fotbalový club Opava

Celek ze Slezska se po roce stráveném v Moravskoslezské fotbalové lize opět vrátil mezi účastníky Fotbalové národní ligy, kde se v nadcházejícím ročníku pokusí bojovat o co nejsolidnější umístění.

1 – Metelka, Schaffartzik, Machálek, Vavřík, Hrabina, Neubert

Dobré odpoledne, vítejte u textové online reportáže z přípravného utkání, ve kterém proti sobě nastoupí SFC Opava a MFK Skalica. Zápas se odehraje na hřišti v Malých Hošticích, zahajovací výkop je na programu v 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.