Hr. Králové – Varnsdorf 3:0 (kon.) | Třinec – Orlová 1:1 (kon.) | Opava – Skalica 1:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Zlín 1:7 (kon.) | Karviná – Prostějov 4:0 (kon.) | Vlašim – Králův Dvůr 6:2 (kon.)
Rostov – Jablonec 0:2 (kon.) | Štěchovice – Český Brod 4:2 (kon.)
TJ Štěchovice
4:2 (1:2)
SK Český Brod
Středa 16.07.2014, 18:40 • stadion TJ Viktoria Vestec • Přípravný zápas

Z dnešního utkání z Vestce je to vše. Štěchovice hrají další utkání proti divizní Čížové v sobotu od 18:00 na hřišti ve Vraném nad Vltavou a zápas budete moci opět sledovat na onlajny.com (20:24:48)

I svůj druhý přátelský zápas Štěchovice vyhrávají. Po špatném prvním poločase, ve kterém dostal svůj tým do vedení Pospíšil, soupeř otočil dvěma góly na 1:2. Do druhého poločasu ale po střídání vstoupil úplně jiný celek Štěchovic a postupně se trefil Říha, Jakobovský a Šíma.

90

90
    Zřejmě poslední pokus Štěchovic, Hudec povodil balon a nahrál Hřebečkovi, jeho střelecký pokus gólman vytěsnil mimo tři tyče.

90
    Rohový kop pro Brod zůstává nevyužit.

88
    Cienciala doslova ohrožoval svojí přítomností gólmana, ten si se štěstím poradil a odkopává balon pryč.

87
    Pokus o kontaktní gól na opačné straně, Sňozík si situaci pohlídal.

86
    Štěchovice právě vstřelily branku!

O dnešním vítězovi je zřejmě jasno, ve vápně se k balonu dostal úplně volný DOMINIK ŠÍMA a po chvilce zamířil k tyči mimo dosah gólmana – 4:2!

85
    Rohový kop pro Brod, následné zakončení letělo mimo bránu.

84
    K exekuci trestňáku se tradičně postavil Hřebeček, jeho centr ale nezužitkoval Jelínek.

83
    Hudec se provinil proti pravidlům útočným faulem.

81
    Mužstvo Českého Brodu se ale ještě nevzdalo a snaží se proniknout ke Sňozíkovi, obránci je ale zatím stále nepouští.

79
    Štěchovice se mohli dostat do zajímavého úniku, Cienciala ale zkazil přihrávku na Hřebečka.

78
    Útočné snahy štěchovických ještě stále nejsou uspokojeny, hráči by rádi pojistili své vedení.

76
    Hráči Brodu se v posledních momentech k balonu moc nedostávají, jejich soupeř z třetí ligy prokazuje své zkušenosti.

75
    Hřebeček vyslal přihrávku na Pánka, ten se k balonu nedostal.

73

A tuto šanci využívají! Hřebeček poslal centr na hlavu Jelínka který připravil balon ke střele pro LUKÁŠE JAKOBOVSKÉHO a ten prostřelil gólmana – 3:2!

72
    Jeden z hráčů Brodu zasáhl balon rukou a Štěchovice mají k dispozici ideální standardní situaci z 20ti metrů.

71
    Štěchovičtí mohli jít do vedení, ale po centru Hřebečka míjí bránu Hudec.

Michal Kunc

Branky: 18. Pospíšil, 51. Říha, 73. Jakobovský, 86. Šíma – 25. Müller, 45+1. Waltr

TJ Štěchovice: sestava 1. poločas: Sňozík – Busta, Švejda, Pavlík, Müller V., Hřebeček, Jelínek, Vostrý, Jiroušek (K), Jakobovský, Pospíšil.
    //
    sestava 2.poločas: Sňozík, Hřebeček, Jelínek, Jakobovský, Cienciala, Baubín, Novák, Pánek, Hudec, Šíma, Říha.

Náhradníci: Soukup – Cienciala, Baubín, Novák, Pánek, Hudec, Šíma.

SK Český Brod: Gabriel – Müller L., Mlejnek, Kryštof, Balík, Kratochvíl, Kozlíček, Šmejkal (K), Waltr, Šťastný, Moravec.