Manchester Utd. – Real Madrid 3:1 (kon.) | AC Milán – Liverpool 0:2 (kon.)
AC Milán
0:2 (0:1)
Liverpool FC
Neděle 03.08.2014, 00:30 • Bank of America Stadium, Charlotte • International Champions Cup

Anglické finále mezi Liverpoolem a Manchesterem United se odehraje v pondělí v Miami. I tento zápas Vám náš server přinese v podrobném textovém online přenosu. Z mé strany je to již vše. Děkuji, že jste dnešní utkání sledovali a přeji Vám ničím nerušenou dobrou noc! (02:39:18)

Liverpool zvítězil i ve svém třetím zápase na International Champions Cupu, když přehrál AC Milán 0:2. O zasloužené vítězství anglického mužstva se svými góly postarali v 17. minutě Allen a v 89. minutě Suso. Reds si tedy zahrají finále proti Manchesteru United, naopak Rossoneri ukončili své účinkování na turnaji bez bodu a s hrozivým skóre 1:10.

90+4
    Cristante protáhl Mignoleta

90+3
    Cristante mohl alespoň snížit. Z hranice šestnáctky vypálil a Mignolet jeho bombu skvělým zákrokem vytěsnil nad bránu.

90+1
    Rozhodčí Gantar nastaví tři minuty.
    Suso - 0:2

89
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Reds definitivně rozhodují utkání krásným gólem! Suso roztáhl hru napravo, kde byl Coutinho. Brazilec míč chvíli přidržel a poté ho vrátil SUSOVI, který se z pozice kousek za šestnáctkou trefil přesně k tyči Gabrielovy brány. Brankář Milána na míč nemohl dosáhnout.

88
    Gabriel pod tlakem pouze zakopl míč do autu, Liverpool kontroluje závěrečné minuty zápasu.

87
    Rána Emreho Cana mířila přesně do míst, kde byl připravený gólman Gabriel.

86
    Pět minut do konce řádné hrací doby, hráči LFC rozvážně kombinují.

84
    Suso hezky roztáhl hru na Josého Enriqueho, který poslal míč do šestnáctky, kde už měl napřaženo Peterson, který ale promáchl.

83
    Míč uvede do hry Glen Johnson, jenž vhazuje aut.

81
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Abate, přichází Cristián Zapata.

81
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Muntari, přichází Andrea Poli.

80
    Anglický celek se definitivně ubránil.

80
    Rohový kop Milána rozehrával Niang. Jeho centr přizvedl Mignolet do zámezí. Je z toho další rohový kop.