Dynamo – Rostov 7:3 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Ufa 2:0 (kon.) | Lok. Moskva – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
0:0 (0:0)
FK Krasnodar
Neděle 03.08.2014, 19:35 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:29:05)

Dnešní souboj nabídl chvílemi doslova úchvatný fotbal, kterému nakonec ale chyběly góly. Oba týmy se tak rozešly smírně po remíze 0:0, což je zisk zejména pro Krasnodar.

90+4

Zákroky brankáře Krasnodaru Dikana – 6.

Zákroky brankáře Lokomotivu Guilhermeho – 4.

90+4
    Žlutou kartu dostává Nemanja Pejčinović (FK Lokomotiv Moskva) za další ostrý faul na Joãozinha, který měl nyní velké štěstí, že mu Pejčinović nezlámal nohy svým brutálním skluzem.

90+3
    Pereyra poslal míč do vápna, ale Laborde fauluje a rozhodčí dává míč domácím.

90+3
    A nakonec hosté vybojovali rohový kop, rozehrají z levé strany.

90+2
    Rozhodčí přerušuje hru, Joãozinho to opět "schytal", tentokrát proti jeho noze šel protihráč "šlapákem".

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty, nějaký prostor na vstřelení branky tady ještě zbývá!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hraje se převážně ve středu hřiště, vypadá to dnes na bezbrankovou remízu.

89
    Fernandes zachyboval a málem nabídl soupeři příležitost k rychlému brejku.

88
    Joãozinho se zotavuje z ostrého zákroku u vlastní střídačky, ale již se vrací do hry.

87
    Joãozinho faulován, to byl ostrý "bodyček" od domácího Tigoreva!

86
    Kalešin fauluje na vlastní půli, domácí získávají míč.

85
    Joãozinho neuspěl ve vápně Lokomotivu, v podstatě pouze odevzdal míč Guilhermemu.

84
    A Pavljučenko se hned po svém příchodu dostává do zakončení, jeho střela ale míří pouze vedle branky.

83
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Dame N'Doye, přichází Roman Pavljučenko.

80
    Posledních deset minut tohoto zápasu, stav stále bezbrankový, dočkáme se vůbec dnes gólu?