Dynamo – Rostov 7:3 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Ufa 2:0 (kon.) | Lok. Moskva – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
2:0 (1:0)
FC Ufa
Neděle 03.08.2014, 17:30 • Kuban Stadion • Ruská Premier Liga

Z tohoto zápasu je to vše, ale vy si rozhodně nenechte ujít ani dnešní poslední duel, ve kterém Lokomotiv Moskva hostí FC Krasnodar. (19:29:35)

Dnešní druhé utkání ruské Premier Ligy je u konce. Kubaň Krasnodar se může radovat ze zisku tří bodů, když na domácím hřišti porazil ligového nováčka z Ufy. Zajímavější byl bezesporu první poločas, ve kterém si domácí vypracovali hned několik šancí a také jednu gólovou situaci, kterou zakončoval Ignatěv.

Druhý poločas hrál Krasnodar hodně opatrně, což se mu ale vyplatilo. Ufa si nevypracovala žádnou vážnější šanci a čtvrthodiny před koncem naopak inkasovala. Poslední minuty nabídly už jen fotbalovou nudu zpestřenou červenou kartou, kterou po druhé žluté dostal Pavlo Stěpanec.

90+4

90+4
    Krátce před koncem zápasu dostal zřejmě poslední žlutou kartu krajní obránce Kubaně Andrej Ješčenko.

90+3
    Míč po následném přímém kopu k Veremkovi neprošel, svůj úkol nyní splnila dobře postavená zeď.

90+2
    Ukrajinský stoper Ufy Pavlo Stěpanec fauloval před pokutovým územím a po druhé žluté kartě musí hřiště opustit předčasně!

90+1
    Ješčenko se vydal do útoku, ale u rohového praporku nic kloudného nevymyslel.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby se nastavují celkem čtyři minuty.

90
    Krasnodar byl blízko dalšího gólu, jenomže proti byla branková konstrukce, která vyrazila střelu Vladislava Ignatěva!

89
    Vstřelení druhé branky hru hodně uklidnilo, útok Ufy tentokrát skončil asi dvacet metrů od branky Bělenova.

88
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Diego Carlos, přichází Nikolaj Safronidi.

88
    Ani od Ufy to není nějaký bezhlavý útok, muži v červeném hodně váhají se samotným přechodem půlící čáry.

87
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Mohammed Rabiu, přichází Artur Tlisov.

86
    Závěr zápasu asi moc velké drama nepřinese, krasnodarští v poklidu kombinují ve středu hřiště.

84
    Kubaň si v poklidu hlídá své vedení a o vítězi zápasu už je s největší pravděpodobností rozhodnuto.

83
    Nic takového se ovšem nestalo, do rychlého brejku naopak šel Kubaň, jenomže celou akci zazdil Žavnerčik, který bude jen vhazovat.

82
    Ufa se ještě snaží s nepříznivě se vyvíjejícím zápasem něco udělat, nyní mužou zahrozit z rohového kopu.

81
    Z velké dálky se odhodlal vystřelit Marcinho, ale na připraveného brankáře Bělenova si nepřišel.