Neděle 17.08.2014, 11:00O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Poslední minuta utkání a Motor dohrává s pukem na svých holích.

58:05
    O tom, kdo obsadí třetí místo je již rozhodnuto a zápas se v poklidu dohrává.

57:36
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzni se daří alespoň kosmeticky upravit skóre, když přesilovou hru využívá pěknou střelou TOMÁŠ KRYSTL. Asistence: Filip Kokoška.

56:18
    Za hákování je vyloučen Roman Tintěra.

54:00
    Vavřička je na ledě a Plzeň hraje v plném počtu.

53:27
    Jedna střela za druhou. Budějovičtí hráči pálí snad ze všech pozic. Zeman si musí připadat jako na střelnici.

53:14
    Motor si zahraje přesilovou hru. Za nedovoleně bránění si jde sednout na trestnou lavici Vavřička.

52:00
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Debakl pokračuje! ROMAN TINTĚRA dostal puk na modré a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

50:47
    Jakub Jiřinec doslova sestřelil Hajšmana, který zůstává ležet na ledě.

50:13
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou a hraje se ve velkém tempu.

48:05
    Stále se neděje nic zajímavého a na světelné tabuli svítí skóre 5:1.

47:29
    Zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Zemana.

44:59
    Plzni se čas pomalu krátí a nevypadá to, že by se chystal nějaký velký obrat.

42:54
    Motor jde do čtyř. Za hákování si odsedí dvě minuty Jakub Jiřinec.

42:18
    Motor ovšem hraje velice organizovaně a disciplinovaně v obraně. Nedává Plzni žádný prostor k zakončení.

40:44
    Plzeň má posledních dvacet minut na to, aby se pokusili o obrat.

40:01

Druhá třetina je za námi a Motor a přidal ke svému náskoku další dvě branky. Vypadá to, že je již rozhodnuto. Třetí třetina začne přibližně ve 12:36.

David Košinár

Branky a nahrávky: 2. Hajšman (Kokoška, Stráský), 58. Krystl (Kokoška) – 4. Bárta (Šulek), 14. Dvořák, 18. Doktor (Schmidmayer), 21. Vráblík (Bárta), 37. Bárta, 52. Tintěra

HC Plzeň 1929: Zeman (Holub) – Kačena, Starý, Vachal, Sysel, Čechura, Sedláček, Ivanič, Pokorný – Roubal, Kučera, Krystl, Vavřička, Krásný, Kantner, Kokoška, Vracovský, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský
    Banes Motor České Budějovice: Němec (Kotrla) – Tintěra, Farka, Svoboda, Kadlec, Dvořák, Benda, Švagr, Kubeš – Šulek, Vráblík, Bárta, Bahula, Doktor, Pospíšil, Jiřinec, Remiáš, Bláha, Mašek, Schmidmayer

Rozhodčí: Zubzanda – Červenka, Schopf