Kolín – Kobra 6:5 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – HC Slovan 2:3 (po pr.)
HC Kobra Praha
Neděle 17.08.2014, 17:00 • ZS Kolín • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobré odpoledne,
    Vítám Vás na prvním přátelském utkání v této nové sezóně z Kolína. Prvním soupeřem Kozlů na jejich ledě je tým HC KOBRA PRAHA. Je to již odvetné utkání, v tom prvním hosté porazili Kozly. Bude se dnes konat odveta, nebo si hosté odvezou druhou výhru? To uvidíme již od 17 hod.

SC Kolín: Sejpal (Hermann) – Muláček, Pácal, Pýcha, Skokan, Klíma,Hanzl, Barták, Fiala – Morkes, Kadlec st., Ježek – Malý, Valášek, Šifta – Zumr, Šafránek, Jankovský – Semirád, Mejzr, Hlavatý – Ptáčník, Kadlec ml.

HC Kobra Praha: Bílek (Krch) – Ton, Vrba, Steiner, Sem, Verbík R., Verbík J., Cafourek, Rittig, Jakeš "C", Čurda, Hampl, Borovanský, Novák, Slanina, Malý P., Půlpán, Strnad, Žáček, Sekerka

Rozhodčí: Kubeš – Špringl R. ml, Tash J..

00:01

0:05
    O úvodní buly se postarali domácí jež zavezli kotouč na třetinu hostů a rozehráli tak rychlý útok.

1:07
    Domácí na třetině hostů nezůstali dlouho a hra se obrátila k Sejpalovi.

2:15
    Kobra právě vstřelila branku!

Hosté svojí průbojností dokázali v samém začátku hry skórovat. O otevření skóre se postaral sám kapitán Kobry JIŘÍ JAKEŠ, který získal přihrávku od Steinera, a v klidu mohl vstřelit kotouč do prázdné brány.

2:20
    Domácím se stále nedaří vybojovat puk z jejich třetiny. Hosté mají velmi rychlé tempo a Sejpal si mohl připsat několik úspěšných pokusů.

2:37
    Sudí vylučuje, na trestnou lavici míří Martin Mejzr (Kol) na 2 minuty za podražení.

3:10
    Domácím se po minutě oslabení povedlo vybojovat kotouč, a vyhodit jej na druhou stranu hřiště.

4:37
    Hosté nedokázali využít jejich první přesilovou hru, Kolín je již kompletní a hra pokračuje 5 na 5.

6:37
    Po dlouhé chvíli se hra také přesunula do útočného pásma domácích, ale ke střele se zatím ani jeden z Kozlů nedostal.

7:10
    První velké ohrožení branky hostů. Kozlové udělali var před Bílkem, ale byl v pohotovosti a hru přerušil.

7:32
    Hra se přerušuje podruhé, tentokrát došlo k naražení hráče Kobry na mantinel a zůstal ležet.

8:23

Domácí stále nemůžou přijít na hru hostů. Skvělou kombinací se dostali až za Sejpalova záda, kdy se tentokrát střelou prosadil MICHAL BOROVANSKÝ. Hosté jsou již ve vedení 0:2!.
    Asistence: Roman Verbík, Dominik Novák

8:55
    Ofsajd hostů.

10:09
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové se konečně dokázali také prosadit a předvést skvělou kombinaci. Úvodní branku Kozlů vstřelil DOMINIK ZUMR, po nahrávce Václava Jankovského a Davida Šafránka. Domácí snížili výsledek na 1:2!

10:29
    Domácí jdou opět do čtyrech! Potrestán Martin Mejzr (Kol) na 2 minuty za vražení na hrazení.

11:11
    Milan Valášek v oslabení ohrozil branku hostů. Vůbec to nevypadá na oslabení domácích. Zatím si ve čtyřech vystačí.

12:29
    Domácí jsou kompletní.

12:45
    Hanzlovu střelu od modré Bílek chytá do lapačky, ale ihned puk předává obránci a hra pokračuje.

13:12
    Domácí opět ve čtyřech na 2 minuty a přesilová hra hostů pokračuje. Tentokrát je vyloučen Michal Klíma za napadení.

13:50
    Tato přesilovka se hostům zatím daří, od modré nastřelují Sejpala.

14:18
    Domácí vyhazují na druhou stranu hřiště.

14:50
    Skokan se prokličkoval před Bílka, ale kotouč se odrazil od jeho ramene a skončil v ochranné síti. Vhazuje se po jeho levém boku.

15:12

15:37
    Zakázané uvolnění Kobry.

15:45
    Domácí si nyní zahrají první přesilovku. Na trestnou lavici hostů byl vyslán Jiří Jakeš (Kob) na 2 minuty za faul loktem. Vyrovnají Kozlové?

16:22
    Hosté zatím skvěle v oslabení brání a Kozlům nedávají šanci ke střele.

17:45

18:01
    Šifta sám před brankou vystřelil z první na Bílka, ale střela mu nesedla a Bílek v klidu chytá.

20:16
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazuje se po pravici Sejpala.

20:52
    Hosté dělají var u Sejpala, ten zatím všechny střely chytil.

21:14
    Domácí jdou do 4. Na 2. minuty vyloučen Martin Ptáčník za podražení.

22:25
    Martin Sekera od modré vystřelil na Sejpala, ale jeho střela míjela branku a hra pokračuje.

23:14

23:59
    Valášek si přesně vyhlédl Malého, který mu po pravé ruce najížděla přihrál mu přesně kotouč na hokejku, ten z první vystřelil, ale jeho střela šla těsně nad brankou. Hra pokračuje.

25:14
    Fiala získal skvělou přihrávku a dokonce sám ujel všem protihráčům, ale překonat Bílka se mu nepodařilo.

27:08

I když domácí v začátku této třetiny měli navrch, tak platí přísloví "nedáš-dostaneš". Kapitán hostí se dokázal již po druhé v tomto utkání prosadit. JIŘÍ JAKEŠ tedy zvyšuje náskok svého týmu na 1:3.
    Bez Asistence.

28:11

Již po druhé se do branky hostí trefil DOMINIK ZUMR, který dostal přímo na hokejku přihrávku od Milana Valáška a mohl tak trefit puk do odkryté branky. Domácí snižují stav na 2:3.
    Asistence: Milan Valášek.

29:16
    Posunutá branka hostí, hra je na chvilku přerušena. Pokračovat se bude za moment ve středním pásmu bulí.

29:57
    Zakázané uvolnění hostů.

31:25
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají Kozlové. Vyloučen Pavel Malý (Kob) na 2 minuty za hákování.

31:50
    Domácí nyní ukazují své síly a ukázkové kombinace před zraky kolínských diváku při přesilovce.

32:55

Tak přeci jen domácím se podařilo v přesilové hře vyrovnat skóre! Do Bílkovy sítě vstřelil puk MARTIN JEŽEK a vyrovnal tak skóre na 3:3.
    Asistence: Tomáš Pácal

32:55

33:57

Domácím se povedl další kousek do sítě Kobry. Samostatnou akci předvedl MILAN VALÁŠEK, který výborně trefil kotouč a poslal jej za Bílkovy záda, a navíc dostává svůj tým do vedení. Skóre je zatím 4:3.

34:40
    Další akci pro oko diváka měl Václav Jankovský, který sám prokličkoval k Bílkovi, ale poslední kličkou ho nepřekonal.

35:38
    Ofsajd domácích.

36:22
    Pýcha od modré nahrál najíždějícímu Morkesovi a ten z první v mezikruží vystřelil na Bílka – nepřekonal!

36:42
    Naopak v protiútoku ohrozil domácí obranu jeden z hostů, ale na poslední chvíli obrana napravila reputaci a nepustila ho k útoku.

37:13
    Ofsajd Kozlů.

39:12
    Domácí ještě v poslední minutě atakují branku Bílka.

39:30
    Sudí posílá hosty do čtyřech. Vyloučen Jakub Verbík na 2 minuty za držení.

39:58
    Ještě poslední velkou šanci na konci druhé třetiny měl kapitán Josef Malý, který tvrdně vystřelil na Bílka. Ale jeho betony neprostřelil.

40:00

40:01

40:40
    Hra se zatím rozehrála ve svižném tempu.

41:30

41:47
    Zakázané uvolnění Kozlů.

42:30
    Šafránek počal útok, ale obrana hostí včas ubránila a nenechala vystřelit Kozly.

45:11
    Jakub Verbík od modré vystřelil tak tvrdě až zlomil hokejku, hra se zatím pohybuje jako jako přesýpací hodiny ze strany na stranu.

48:37

49:43
    Ofsajd domácích

51:22
    Kolínští stříleli na Bílka ze všech stran, nakonec obrana hostů puk vybojovala a zahájila protiútok.

52:50

53:42
    Po velké chybě kolínského obránce se hosté dostali sami ve třech proti Sejpalovi, na konec tento boj zvítězil Sejpal, který kotouč vyrazil do ochranné sítě.

54:00

Hosté potrestali všechny chyby domácích vyrovnávající brankou. Svou druhou branku v tomto utkání si vstřelil MICHAL BOROVANSKÝ a vyrovnal tak skóre na 4:4.

55:15

Jiří Kadlec sr. skvěle vybojoval puk ve svém obranném pásmu a zahájil tak protiútok, ve kterém nahrál přesně na hůl PETRU MORKESOVI, který tzv. prostřelil Pavla Bílka. Stav utkání 5:4.
    Asistence: Jiří Kadlec sr.

55:37
    Hosté ve 4! Vyloučen Ondřej Hampl na 2 minuty za hákování.

56:48

Hosté v oslabení dokázali vybojovat puk a po dobré spolupráci zavézt až za záda Sejpala. Autorem vyrovnávající branky je MARTIN ČURDA. Stav utkání 5:5.
    Bez asistence.

57:11
    Hra je na moment přerušena, byl vyhozen kotouč z útočného pásma domácích.

57:37

58:54
    Hra je opět přerušena. Na ledové ploše zůstal ležet Strnad, ale nakonec odjel po svých v pořádku na střídačku.