Anderlecht – Waasland-Beveren 1:0 (kon.) | Mechelen – Club Brugge 3:1 (kon.) | Cercle Brugge – Lokeren 1:0 (kon.)
YR KV Mechelen
3:1 (1:1)
Club Brugge KV
Neděle 24.08.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a domácí YR KV Mechelen nakonec poráží Club Brugge KV možná trochu překvapivě 3:1. Po prvním poločase, ve kterém oba týmy proměnily jednu penaltu a stav tak byl 1:1, se hned v 50. minutě prosadil Cordaro a poslal domácí do vedení. Ti rázem ožili, hráli jistěji a hru kontrolovali. Hra se pak začala kouskovat střídáním a v závěru se začali hosté hnát za vyrovnáním. V 89. minutě měl velkou příležitost Engels, a když ani on neproměnil svou šanci, přišli na řadu opět domácí, konkrétně Claes, jenž zvýšil v 92. minutě na 3:1. Domácí tak zaslouženě poráží Club Brugge 3:1 a připíšou si do tabulky tři body. Club naopak utržil první porážku v této sezóně. Ode mě je to dnes vše, užijte si nedělní večer a někdy zase na shledanou. (19:59:31)

90+4
    GLENN CLAES - 3:1

90+2
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Matthys dostal krásný pas, přihrávkou před branku našelGLENNA CLAESE, který střelou na zadní tyč stvrdil vítězství Mechelenu.

89
    Engels dostal krásnou přihrávku, ale do střely se mu na poslední chvíli položil vracející se domácí hráč.

88
    Veselinovič odchází za postranní čáru a hlásí se do hry.

88
    Veselinovič nabírá vteřinky a po souboji se Simonsem zůstává ležet na hřišti.

87
    Storm chtěl centroval, ale podklouzl.

85
    Castillo ve středu hřišti si všiml napravo nabíhajícího Odjidja-Ofoi, dal ale přihrávku příliš brzy a dostal tak svého spoluhráče pod velký úhel.

83
    Několik zajimavých pokusů měli domácí, ale žádným z nich si na obranu Clubu nepřišli.

80
    Castillo se snažil udržet balón v pokutovým území, ale soupeři byli nemilosrdní.

76
    I domácí udělali dnes poslední výměnu, z hracího pole mizí Cissé a domácí přichází podpořit Van Damme.

75
    Chvíli na to byl Storm faulovaný Claesem, který obdržel žlutou kartu a hosté kopali ještě standartku, z té se do zakončení nedostali.

75
    Storm se dostal do velmi nadějné pozice, asi z malého vápna nastřelil břevno po centru z pravé strany.

74
    Poslední výměna hostů, odešel De Fauw a nahradil ho Castillo.

72
    Další střídání, ze hřiště odbíhá Hanni a na trávník nastupuje Matthys.

71
    hosté zkrátka nemají kudy, Engels svým centrem nikoho nenašel a k balónu se vrací Mechelen.