Zwolle – Arnhem 2:1 (kon.) | Feyenoord – Utrecht 1:2 (kon.) | Breda – Twente 1:1 (kon.)
Den Haag – Groningen 3:0 (kon.) | Ajax – Eindhoven 1:3 (kon.)
PEC Zwolle
2:1 (0:1)
SBV Vitesse Arnhem
Neděle 24.08.2014, 12:30 • IJsseldelta Stadion, Zwolle • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (14:23:37)

Je dobojováno! Zwolle dokázalo ve druhém poločase otočit vývoj utkání ve svůj prospěch a po brankách van der Werffa a Nijlanda nakonec vítězí nad Vitesse 2:1 a potvrzuje skvělý vstup do nové ligové sezóny, kdy i třetí soutěžní utkání vyhrává!

90+3

90+3
    Sudí Higler nastavil tři minuty, to znamená, že jsme svědky závěrečných vteřin dnešního utkání.

90+2
    Z následného rohového kopu se domácí neprosazují, hosté spěchají do útoku.

90+1
    A mohlo být, z pohledu domácího týmu, ještě veseleji, ale střelu Lukokiho, zpoza vápna Vitesse, vyráží gólman Room nad branku.

90
    A je tu poslední minuta řádné hrací doby, hosté to ještě zkoušejí, ale centr z levé strany nebyl přesný.

89
    Jen dodávám, že právě Nijland vystřídal v 64. minutě celkem "neviditelného" Tomáše Necida!
    Stefan NIJLAND - 2 : 1

88
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Obrat dokonán! Van der Heijden nepochopitelně chyboval u vlastního vápna, míč získal Lukoki, ve vápně okamžitě nabíhal STEFAN NIJLAND, který po přesné přihrávce z pravé strany zakončuje parádní střelou pod břevno!

87
    Domácí rozehrávají od vlastní branky, ale hosté napadají a znepříjemňují rozehrávku soupeře.

85
    Kazaišvili vystihl přihrávku domácích a hosté tak získávají míč.

84
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Labyad, přichází Achenteh.

83
    Nákop Samyaka na Rienstru, který svádí souboj v pokutovém území soupeře, ale úspěšnější je obránce Vitesse.

81
    Diks se nyní zaskvěl při obranném zákroku na hranici vlastního pokutového území, kde obral o míč pronikajícího Drosta, vše bylo "čisté"!

80
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Broerse, přichází Sainsbury.

78
    Domácí jsou po vyrovnávacím gólu aktivnější, dokáží ještě strhnout vedení na svou stranu?

76
    Van der Werff vyslal na branku další střelu z podobné vzdálenosti, z jaké vyrovnával v 65. minutě, ale tento pokus nebyl tak povedený.