Zwolle – Arnhem 2:1 (kon.) | Feyenoord – Utrecht 1:2 (kon.) | Breda – Twente 1:1 (kon.)
Den Haag – Groningen 3:0 (kon.) | Ajax – Eindhoven 1:3 (kon.)
Ajax Amsterdam
1:3 (1:0)
PSV Eindhoven
Neděle 24.08.2014, 16:45 • Amsterdam ArenA • Nizozemská Eredivisie

Pro dnešek je z to Eredivisie všechno. Díky za pozornost a opět někdy opět na shledanou. (18:49:23)
    Memphis Depay se podílel na více gólech, než kterýkoliv jiný hráč v této sezóně Eredivisie (5 gólů a 1 asistence)

Sudí Kuipers ukončil dnešní utkání, které začala lépe pro Ajax, který první poločas měl hru pod kontrolou, ale hosté se dokázali až neuvěřitelně vzchopit a ve druhé půli hned třikrát hráči PSV udeřili. Ajax přišel o bezmála třicet zápasů trvající sérii bez porážky právě ve šlágru kola s PSV, které tak zůstává po boku Zwolle neporaženým celkem po třetím kole Eredivisie.

90+3

90+3
    Poslední minuta nastaveného času právě začíná, domácí musí začít útočnou akci od Cillessena.

90+2
    Ajax marně zkouší dobývat obranou řadu PSV, hosté jsou blízko třem bodům.

90+1
    Zápas se rychle chýlí rychle ke svému konci, Ajax musí začínat kombinaci až ze své poloviny.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Ajax se pokouší o závěrečný nápor, ale domácí by museli dát dva góly, což není už úplně reálné.

88
    Domácí se ještě pokoušejí dostat do pokutového území.
    Florian JOZEFZOON - 1:3

86
    PSV právě vstřelilo branku!
    Hosté se prosazují potřetí, když se přesně umístěnou střelou prosadil střídající FLORIAN JOZEFZOON.

83
    Ajax naposledy v domácí lize zažil porážku 2.11.2013 v domácím prostředí proti Vittese, dnes je blízko k další porážce.

82
    Ajax opět nastavil taktiku nepůjčit soupeři míč, což se zatím svěřencům kouče De Boera daří.

81
    Série obrovských šancí Ajaxu, které ale nekončí gólově! Míč létal v pokutovém území před Zoetem, ale do branky nakonec nedošel.

80
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Narsingh, přichází Jozefzoon.

80
    Dnešní utkání sleduje 51 513 diváků.

79
    Útočný výpad PSV se zadrhl na polovině hřiště, domácí si následně vedli podobně.