Belenenses – Nacional 3:1 (kon.) | Estoril – Rio Ave 1:5 (kon.) | Setúbal – Gil Vicente 2:0 (kon.)
Boavista – Benfica 0:1 (kon.)
CF OS Belenenses
3:1 (2:0)
CD Nacional
Neděle 24.08.2014, 17:00 • Estádio do Restelo, Lisabon • Portugalská Primeira Liga

To už je z tohoto utkání vše. U dalších on-line přenosů se těším na počtenou! (19:05:01)

Fotbalisté Belenenses si i ve druhém zápase sezóny připisují vítězství 3:1, když tímto skóre přehráli také Nacional. Domácí předvedli výborný výkon zejména v první půli, kdy byli jasně lepším týmem a ze svého náporu vytěžili trefy Deyversona a Dantase. Na začátku druhého poločasu se navíc nechal po druhé žluté kartě vyloučit Ghazal a v té chvíli si asi většina diváků na stadionu myslela, že si hosté odvezou pořádný debakl. Hráči Belenenses si však situaci zkomplikovali a v 57. minutě nechali soupeře snížit, když nařízenou penaltu proměnil Matias. Hosté poté kousali a lisabonský tým uklidnil až v 70. minutě střídající Fredy, jenž navýšil sskóre na 3:1. Belenenses tak po druhém kole zůstává stoprocentní, naopak fotbalisté Nacionalu si připsali druhou porážku.

90+4

90+1
    Do zakončení se ještě dostal Miguel Rosa. Gottardi jeho nepříliš prudký pokus pokryl.

90+1
    Už běží nastavení. O vítězství Belenenses je zřejmě rozhodnuto.

88
    Deyverson si při střídání užil aplaus domácích fanoušků. Brazilský útočník patřil k nejlepším hráčům na trávníku.

88
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Deyverson, přichází Mailó.

87
    Domácí už závěr kontrolují. Další možnost navýšit skóre měl Thiago Silva, ani on však nenašel bránu.

85
    Tentokrát Deyverson připravil střeleckou pozici Fredymu, ten však nenamířil mezi tři tyče.

84
    Miguel Rosa zahrává standardky velmi dobře. Nyní svým centrem našel Deyversona a moc nechybělo, aby se tento Brazilec prosadil v utkání již podruhé.

82
    Ferreira byl zastaven faulem a vybojoval tak pro Belenenses zajímavou standardní situaci.

79
    Zápas pokračuje i s Chinou na trávníku.

77
    Hra byla přerušena. Ošetřit potřebuje Bruno China.

76
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Hjun-Jun Suk, přichází Lucas João.

75
    Pěkným pokusem se prezentoval Bruno China. Gottardi zasáhl dobře a zachránil Nacional před čtvrtým gólem.

71
    Žlutou kartu dostává Miguel Rosa (CF OS Belenenses).
    FREDY - 3:1

70
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    Střídající Alfredo Kulembe Ribeiro, který však používá přezdívku FREDY, uklidňuje domácí třetím gólem. Miguel Rosa zatáhl míč do středu hřiště a posunul ho na levou stranu, kam si nahěhl FREDY a angolský fotbalista balón napálil do horního rohu Gottardiho brány – 3:1.