Novosibirsk – Novokuzněck 6:1 (kon.) | Omsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Barys – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Jekatěrinburg – Záhřeb 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (kon.) | Ufa – Viťaz 6:1 (kon.)
Čerepovec – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Kazaň – Atlant 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.)
Petrohrad – Soči 3:2 (kon.) | Riga – Minsk 4:2 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 3:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Sobota 06.09.2014, 13:00 • Metallurg Ice Arena (kapacita 7.500 diváků) • KHL

55:25
    Síly na ledě se však srovnají. Viktor Antipin (MET) zahákoval Sersena.

54:57
    Mozjakin byl při svém útočném výpadu faulován Tomášem Starostou (SBA) a domácí si tak zahrají další přesilovku.

51:25
    Václav Nedorost (SBA) podle očekávání dostává trest 2+2 minuty. Ale Danis Zaripov (MET) dostal zároveň také trest za hákování a tak budou domácí hrát přesilovou hru pouze dvě minuty.

49:07
    Slovan si zahraje krátkou přesilovou hru čtyři proti třem. Na trestnou lavici míří Maxim Jakucenja (MET).

48:45
    Potrestaným hráčem je Michal Sersen (SBA).

47:50
    Sergej Těreščenko (MET) si jde sednout na dvě minuty za katr. Provinil se nedovoleným bráněním.

41:18
    Jonathan Sigalet (SBA) dostává za hákování dvouminutový trest.

33:55
    Rozhodčí v této akci viděl faul a na trestnou lavici míří za hákování Patrick White (SBA).

28:58
    Michal Sersen (SBA) si jde sednout za katr na dvě minuty za držení.

21:41
    Jevgenij Timkin (MET) dostává trest 2 minuty za podražení.

12:08
    Přesilovka Slovanu příliš dlouho netrvala, protože Michal Vondrka (SBA) dostává dvouminutový trest za podražení.

11:42
    A máme tu další vyloučení na domácí straně. Chris Lee (MET) je potrestán na 2 minuty za hákování. Nutno říci, že tento faul byl naprosto zbytečný.

08:44
    Dokonce i hosté si zahrají přesilovku 5 proti 3! Na tresnout lavici za podražení míří Jaroslav Kosov (MET).

07:49
    Slovan si zahraje také první přesilovou hru. Bouřlivák Oskar Osala (MET) již usedá na trestnou lavici za krosček.

02:27
    A je tu další vyloučení hostů, Michal Sersen (SBA) si jde sednout na 2 minuty za katr za podražení. Domácí tak hned ze začátku budou hrát přesilovou hru 5 na 3.

02:02
    Jan Brejčák (SBA) dostává 2 minuty za krosček.

Jaroslav Přib

Branky a nahrávky: 4. Kovář (Mozjakin, Lee), 29. Grigorenko (Kosov) – 9. Nedorost (Nagy), 17. Bartovič (Murley, Tičar), 50. Nagy (Baranka, Jeglič)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov (A), Lee, Chabarov, Bereglazov, Ibragimov, Těreščenko – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov (A) – Brent, Platonov, Osala – Jakucenja, Kosov, Kameněv – Pare, Timkin, Junkov – Grigorenko
    Trenér: Mike Keenan (KAN)

HC Slovan Bratislava: Backlund (Janus) – Baranka, Sersen (A), Sigalet, Starosta, Mihálik, Brejčák, Luža – Nedorost, Nagy (A), Vondrka – Surový, Netík, Hudáček – Murley, Ticar, Bartovič (C) – Jeglič, White, Ölvecký
    Trenér: Rostislav Čada (SVK)

Rozhodčí: Kadjorov, Safjullov – Gordenko, Tomilov