Omsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Barys – Viťaz 0:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Atlant 3:4 (0:1 po s.n.)
Magnitogorsk – Záhřeb 6:0 (kon.) | Ufa – Vladivostok 6:4 (kon.) | Čerepovec – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.)
CSKA Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Kazaň – HC Slovan 4:3 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
6:4 (1:3, 3:1, 2:0)
Admiral Vladivostok
Středa 10.09.2014, 15:00 • Ice Palace Salavat Julaev • KHL

Pro dnešek se s vámi loučím, děkuji za sledování onlajnu a těším se na další utkání. Příjemný zbytek dne. (17:33:21)

Československá stopa

Jan Kolář (VLD) 0 + 1

Máme za sebou velice krásné a na góly bohaté utkání! Po první třetině by jistě nikdo nevsadil na to, že Ufa dokáže zvítězit. Domácí však mistrovským obratem umlčeli všechny kritiky, protože Vladivostok přestříleli v poměru 6:4! Rozhodující branka padla v 50. minutě, kterou vstřelil po velkém důrazu spoluhráčů Hartikainen. Pojistku přidal v 57. minutě z nádherné kombinace Pihlstrom. Domácí vybojovali cenné tři body, hosty může těšit výrazně zlepšený výkon oproti minulým zápasům.

60:00

59:33
    Velkou šanci nedal domácí Skačkov! Zívala na něho odkrytá klec, kterou ve vyložené pozici netrefil!

57:51
    Hostům nezbývá nic než vložit síly do útoku.
    PIHLSTROM - 6:4

56:49
    Ufa právě vstřelila branku!
    Ufa zvyšuje vedení na 6:4! Nádherná akce v podání domácích hokejistů znamená dvoubrankové vedení. Puku se dotkli všichni hráči a skvělou kombinaci dokončil střelou do odkryté klece ANTTI PIHLSTROM. Asistence: Alexej Kaigorodov, Jevgenij Skačkov.

55:14
    Dvě nepovedené střely Višněvskije.

54:29
    Oslabení pro Vladivostok, dvě minuty získal Gynge.

54:07
    Domácí s pukem na hokejce zakládají útočnou akci.

53:39
    Střela Berforse mířila doprostřed branky, Sochatskij ji lapil.

53:26
    Hosté přidali na aktivitě a důrazu a snaží se s výsledkem něco udělat.

52:48
    Sochatskij domácí několikrát podržel.

52:00
    Domácí hokejisté se vedením uklidnili a pokouší se ho navýšit.
    HARTIKAINEN - 5:4

49:34
    Ufa strhává vedení na svoji stranu! TEEMU HARTIKAINEN se šťastně dostal ke kotouči po velkém zmatku před hostující brankou a neměl problém trefit odkrytou klec. Asistence: Alexander Kutuzov.

48:56
    Ani Skačkov si na Nalimova nepřišel. Jeho střela skončila v lapačce hostujícího brankáře.

48:10
    Bomba Kutuzova byla velmi tvrdá. Nalimov si s ní poradil, protože měl dobrý výhled.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 13. Višněvskij (Kaigorodov, Skačkov), 24. Kolcov (Višněvskij, Kaigorodov), 27. Stěpanov (Pihlstrom), 34. Kolcov (Višněvskij, Kaigorodov), 50. Hartikainen (Kutuzov), 57. Pihlstrom (Kaigorodov, Skačkov) – 1. Ugarov (Osipov), 4. Logan (Osipov, Bergsfors), 14. Sigarjov (Osipov, Bergfors), 30. Ugarov (Lisin, Kolář)

Salavat Julajev Ufa: Koval – Heikkinen, Lekomcev. Kulda, Kutuzov, Kolcov, Višněvskij, Vasilevskij – Mereskin, Chlystov, Dubrovskij – Pihlstrom, Kaigorodov, Skačkov – Stěpanov, Gluchov – Hartekainen.
    Admiral Vladivostok: Nalimov – Kolář, Naumenkov, Osipov, Pyett, Zemčjonok, Kuzmin, Kožokin – Lisin, Ugarov, Zubov – Bergfors, Sigarev, Gynge – Sokolov, Gorošanskij, Makarov – Vl. Ushenin, Vj. Ushenin, Gorškov

Rozhodčí: Naumov, Schenov – Metalnikov, Sirotkin