Kladno – PZ Kladno 7:0 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.) | Olomouc – Havířov 0:1 (kon.)
Třinec – Vsetín 13:0 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 4:3 (2:1 po s.n.) | Hr. Králové – Písek 3:1 (kon.)
Poruba 2011 – Kometa Brno 1:10 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 1:12 (kon.)
Liberec – Pardubice 0:0 (odl.) | K. Vary – Slavia 2:5 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
Berani Zlín
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 12.09.2014, 13:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

Z mé strany je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a u hokeje zase někdy na počtenou. (15:00:55)

Je konec. Zlín ve třetí třetině potvrdil své vedení díky gólům Strmisky a Krejčiříka a může slavit tři body za výhru 5:2.

60:00

59:30
    Půl minuta do konce a puk a za brankou Vítkovic.

58:57
    Zlínským se povedlo vybojovat buly po pravici hostujícího gólmana.

58:26
    Hosté se drželi v útočné třetině až do této chvíle. Werbik vyhazuje puk až k Šimečkovi.

57:47
    Strmiska dostává dvě minuty za hákování. Vítkovickým ještě svitla malá naděje na vyrovnání.

57:32
    Nahození od modré vyráží vítkovický brankář do rohu kluziště.

56:52
    Oba týmy jsou v plném počtu a chystá se vhazování u branky Šimečka.

56:11
    Při hře 4 na 4 jsou aktivnější hosté, Zlín už nikam nespěchá a snaží se zápas dotáhnout od vítězného konce.

54:34
    Danielčak a zlínský Kosorin odchází na trestnou. Oba dostávají dvě minuty za hrubost.

54:07
    Toman se dostal do dobré pozice a měl před sebou prázdnou branku, jenže tu trestuhodně minul.

51:59
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zřejmě máme rozhodnuto. Zlín přidá další gól. Rezek vyzrál na Šimečka, přihrál puk VOJTĚCHU KREJČIŘÍKOVI a ten ho poslal do odkryté branky. Asistence: Václav Rezek.

51:31
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení. Bainar vybídl ke střele PETRA STRMISKU, který vyslal střelu, ta se otřela o tyč a zapadla za záda brankáře Šimečka. Asistence: Viktor Bainar, Petr Miko.

50:44
    Hostující útočník udělal efektivní otočku a poté přihrál puk na Stupku, ten ale jeho pas zachytil až u mantinelu, takže následná střela Odložilíka neohrozila.

49:37
    Hosté puk posílají na zakázané uvolnění.

49:05
    Kotouč je někde pod Šimečkem a před vítkovickým brankářem se strhla menší mela.

48:40
    Zlínský útočník si povodil Šimečka a poté měl před sebou poměrně dost odkrytého místa ve vítkovické bráně, ale nedokázal tam puk nasměrovat.

46:52
    Gago se dostal za obranu a jel sám na Šimečka. Snažil se dostat puk mezi beton a lapačku vítkovického brankáře, ale ten si z jeho střelou poradil.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 6. Bainar (Strmiska, Miko), 18. Sirota (Werbik, Krejčiřík), 29. Rezek (Werbik, Krejčiřík), 52. Strmiska (Bainar, Miko), 52. Krejčiřík (Rezek) – 11. Stupka (Malina, Štěpánek), 40. Spartek (Danielčak)

Berani Zlín: Odložilík (Šimonů) – Padrnos, Váňa, Schmied, Kosorin, Fridrich, Budil, Gazda – Sirota, Strmiska, Peška, Miko, Kolařík, Krejčiřík, Rezek, Karafiát, Bainar, Gago, Werbik
    HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Zavadil) – Gabrhelík, Štěpánek, Bijota, Čechman, Krčmář, Slíž, Bartek – Franz, Malina, Maxner, Toman, Vondál, Slánský, Spratek, Stupka, Danielčak, Šala

Rozhodčí: Obadal – Blaha, Švarc