HC Boskovice inline – Přerov 0:11 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 12:2 (kon.)
HC Boskovice inline
0:11 (0:0, 0:0, 0:5)
HC ZUBR Přerov
Pátek 19.09.2014, 18:00 • Zimní stadion Boskovice • Liga staršího dorostu

Boskovice na úvod ligy prohrály vysoko 0:11. Ani střídání brankářů nepomohlo zastavit drtivý brankostroj Zubrů z Přerova. Miroslav nečas inkasoval 5 gólů. Boskovice se do příštího zápasu s Karvinou budou muset hodně zlepšit. Obzvláště oslabení a přesilové hry. V tomto zápase jsme také viděli zajímavé momenty, kdy během několika jednotek, či desítek vteřin vstřelil soupeř Boskovicím dva, nebo tři rychlé góly. To by se rozhodně Boskovicím nemělo stávat. Do příštího zápasu se máme určitě na co těšit. (00:35:07)

60:00

59:20
    A aby toho nebylo málo, tak vítězsví zpečetil jako správný kapitán jen 9 vteřin po desátém gólu Ivo Blahunek. Přerov si veze domů zasloužené tři body za drtivou výhru.

59:11
    Přerov střílí desátý gól. Pouhých 49 vteřin před již jistým koncem zápasu. Střelec Jakub Heralt může být ještě šťastnější – podařilo se mu zkompletovat hattrick a celkově se mu dnešní večer vydařil – získal 4 body za 3 góly a 1 asistenci. Zato obrovská smůla pro Boskovice, že nedokázali ubránit desátý gól, který dostali chvíli před koncem zápasu.

53:15
    Přerov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je HORKÝ. Asistence: Solař.

47:31
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 16 Jiří Šmahel – 2 minuty, zdržování hry: úmyslné vyhození kotouče mimo hřiště

47:01
    Autorem branky je ZDRÁHAL. Asistence: Heralt.

45:30
    Hosté hrají v plném počtu.

43:30
    Vyloučen hráč týmu HC Zubr Přerov č. 89 Jakub Heralt, 2 minuty – sekání

42:39
    Ani Miroslav Nečas nezabránil dalšímu gólu Zubrů. Pro domácího brankáře to musí být zajímavý moment, protože ještě nedávno skórující Matuška hrál právě za Boskovice.

40:01

Pro Boskovice už vypadá zápas špatně, vypadá to, že Přerov už si zápas bude bez problémů kontrolovat do konce. Boskovice se patrně budou snažit nedostat 10 a více gólů.

Na tresty skončila druhá třetina 3:4 – i přesto, že hosté vyhráli druhou třetinu 2:0, ani jednu z těchto přesilových her ve druhé třetině nevyužili.

40:00
    Skončila druhá třetina.

36:00
    Za menší šarvátku před brankou byli současně vyloučeni na 2 minuty za hrubost hráč týmu HC Zubr Přerov č. 17 Kryštof Klapal a hráč týmu HC Boskovice č. 66 Jan Hořava

35:20
    Hráči Boskovic hráli v šesti a rozhodčí si toho všimli a udělili po právu dvouminutový trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě, který odsedí hráč č. 99 Kryštof Hrubeš

31:50
    Vyloučen hráč týmu HC Zubr Přerov č. 33 Michal Pochyla, 2 minuty – podražení

29:16
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č.11 Ondřej Šindelář, 2 minuty – hákování

26:43
    6 gólů už je pro domácího brankáře Jana Külzera příliš, a proto pouští do brány Miroslava Nečase

Stanislav Scheiner

Branky a nahrávky: 4. Heralt (Kubíček), 7. Kolařík (Skříček), 9. Solař (Kenša), 26. Blahunek (Šťastný, Klapal), 27. Kenša, 43. Matuška (Kenša, Válek), 48. Zdráhal (Heralt), 54. Horký (Solař), 60. Heralt (Skříček), 60. Blahunek

HC Boskovice inline: Nečas, Külzer Jan – Šindelář, Malach, Mazač, Fabiánek "C", Hořava – Külzer Niklas, Hrubeš, Peša, Šmíd, Šmahel, Pospíšil, Hejduk, Vyskočil, Hrubeš; Trenér: Svatopluk Vařeka
    HC ZUBR Přerov: Kašpárek, Schneider – Klapal, Rusňák, Šťastný, Válek, Skříček, Fridrich, Skříček, Kenša – Blahunek "C", Kubíček "A", Matuška, Zdráhal, Solař, Pochyla, Horký, Heralt "A", Kolařík; Trenér: Aleš Verlík

Rozhodčí: Vojtěch Král (H), Michal Antonín, Jan Vašíček