Marseille – Rennes 3:0 (kon.) | Lorient – Remeš 0:1 (kon.) | Méty – Bastia 3:1 (kon.)
Nantes – Nice 2:1 (kon.) | Toulouse – Caen 3:3 (kon.)
FC Méty
3:1 (1:1)
SC Bastia
Sobota 20.09.2014, 20:00 • Stade Saint-Symphorien, Longeville-lès-Metz • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání francouzské Ligue 1 vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:55:35)

Statistiky

Držení míče: 43 % : 57 %
    Střely celkem: 19:10
    Střely na branku: 9:1
    Rohy: 4:4
    Fauly: 9:10

Utkání nám končí a na stadionu propuká velká radost, neboť domácí Méty porazily Bastii 3:1. Rozhodnutí padlo ve druhé půli a o vítěznou branku se v 65. minutě postaral Milan, když využil zmatků v pokutovém území a razantně zakončil. Potvrzení pak v 74. minutě přidal po rychlém brejku Falcon. Domácí tak zaznamenali druhou výhru v sezóně a mají osm bodů, hosté z Bastie zůstávají na šesti bodech.

90+5

90+4
    Hosté vhazují, ale už se čeká jen na závěrečný hvizd.

90+3
    Nakonec však nebudou potřeba, Choplin odešel s pomocí lékařů za postranní čáru.

90+2
    Rozhodčí přerušil hru pro ofsajd hostů, ale také kvůli zranění Choplina, který nepříjemně uklouzl a na trávníku se dokonce objevila nosítka.

90+1
    Po statické rozehrávce z místa se ze střední vzdálenosti opřel do míče Kashi jeho přízemní rána skončila o notný kus mimo.

90
    Bude se nastavovat pět minut.

90
    Hosté přitvrdili, což teď odnesl Ngbakoto. Následuje přímý kop Mét.

88
    Domácí jsou v naprosté pohodě a kráčí ke třem bodům. Nepřesný centr bez zakončení je tak trápit nemusí.
    Dvě šance domácích.

86
    Velká šance domácích na definitivní pojistku. Po levé straně unikl Sarr, jeho bombu Aréola vyrazil k Bussmannovi, který nic nevymýšlel a taky se pokusil o ráznou střelu. Trefil ale pouze boční síť.

85
    Další centr od rohového praporku se stal kořistí Mfy, který jej vyboxoval.

85
    Rohový kop pro hosty. Centr dolétl pouze k bližší tyči, kde jej domácí obrana alespoň na chvíli odvrátila.

84
    A vzápětí je tu i poslední změna Mét, Juana Falcona nahradil Federico Andrada.

82
    Domácí vystřídali, Florent Malouda šel za potlesku tribun dolů, zbývající minuty si zahraje Ahmed Kashi.

82
    Přímý kop skončil nezdarem. Místo překvapivé střely z úhlu prolétl míč vysoko nad břevnem.

81
    A žlutou kartu za protesty dostal i Francois Modesto.

Aleš Pur

Branky: 14. Krivec (Lejeune), 65. Milan, 74. Falcon (Krivec) – 42. Ayité (Cahuzac)

Karty:   7. Métanire (MTZ) – 81. Romaric (BSA), 81. Modesto (BSA)

FC Méty: Mfa – Métanire (C), Milan, Choplin, Bussmann – Ngbakoto, N´Daw, Malouda (82. Kashi), Lejeune (69. B. Sarr) – Falcon (84. Andrada), Krivec.
    Náhradníci: Oberhauser – Marchal, Palomino, B. Sarr, Andrada, Kashi, Maïga.

SC Bastia: Aréola – G. Gillet, Squillaci, Peybernes, Palmieri – Romaric, Cahuzac (C) (73. Modesto) – Ongenda, Maboulou (62. Boudebouz), Ayité – Tallo.
    Náhradníci: Leca – Mokulu, Modesto, Boudebouz, Kikabidze, Kamano, Marange.

Rozhodčí: Sébastien Desiage – Djemel Zitouni, Cedric Moreau