Queens Park – Stoke 2:2 (kon.) | Aston Villa – Arsenal 0:3 (kon.) | Burnley – Sunderland 0:0 (kon.)
Newcastle – Hull City 2:2 (kon.) | Swansea – Southampton 0:1 (kon.) | West Ham – Liverpool 3:1 (kon.)
Aston Villa FC
0:3 (0:3)
Arsenal FC
Sobota 20.09.2014, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League

Hlavní arbitr Jones dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém Aston Villa FC podlehla Arsenalu FC, a to v poměru 0:3. Všechny 3 góly padly už v první polovině utkání, když se mezi tři tyče nejprve trefil ve 32. minutě Özil a o 2 minuty později i Welbeck. No a ve 36. minutě zaznamenal vlastní gól Cissokho, díky kterému se Arsenal dostal do tříbrankového vedení. Na začátku zápasu byli aktivnější domácí fotbalisté, ale ze svých dvou šancí nic nevytěžili, protože Szczęsny zachytal parádně. Pak se do šancí dostal Arssenal a ten nezaváhal. Druhý poločas už toho moc zajímavého nepřinesl, další gól nepadl a k vidění nebyly ani žádné zajímavé šance. Arsenal si tak do Londýna odváží tříbodový zisk a v tabulce se posouvá na 4. pozici, naopak Aston Villa po první ligové porážce klesá na 3. příčku. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne. (17:56:16)

90+3

90+2
    Gibbs poslal přihrávku před branku, ale Guzan byl pozorný a pro balon si došel. Nikdo z hostů se tak do zakončení nedostal.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Nicméně fotbalisté Arsenalu tuto útočnou akci přečkali bez větších potíží. Bacuna se ještě dožadoval rohového kopu, ale rozhodčí byl jiného názoru.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby a u balonu je Aston Villa, která podniká útočnou akci podél pravé postranní čáry.

89
    Faulovaný byl Wilshere, a tak bude Arsenal rozehrávat.

88
    Nepřesnou přihrávku vyslal ze své kopačky Cazorla, ale dobře zapracovali jeho spoluhráči, kteří získali balon zpět.

87
    Zápas se spíše dohrává. Arsenal už nikam nespěchá a domácí Aston Ville dochází síly. Navíc druhý poločas příliš pohledný není.

86
    Na poslední minutky se na hřiště dostal Bacuna, kterému uvolnil místo C. Sánchez.

84
    Wilshere se na hřiště dostal v 78. minutě a v 84. minutě už vidí žlutou kartu. Takhle si svůj příchod na hřiště asi nepředstavoval.

83
    Clark se provinil faulem a rozhodčí mu udělil žlutou kartu.

81
    Nicméně domácí hráči se brání velmi pozorně a neradi by inkasovali čtvrtý gól.

81
    Fotbalisté Arsenalu se s míčem pohybují na soupeřově polovině a vytváří na domácí Aston Villu tlak.

78
    Arsenal provedl trojí střídání: hrací plochu opustili Ramsey, Welbeck a Oxlade-Chamberlain. Místo nich se na hřiště dostali Wilshere, Podolski a český hráč Rosický.

77
    Dohráno má Richardson, kterého nahradil N'Zogbia.
    Klíčovým hráčem Arsenalu byl dnes bez debat Özil, který odvedl pořádný kus práce.

72
    Özil poslal do pokutového území přihrávku pro spoluhráče, ale ta byla příliš okatá a soupeř se ubránil.
    Özil se v Premier League poprvé trefil na hřišti soupeře a takhle se radoval.