Queens Park – Stoke 2:2 (kon.) | Aston Villa – Arsenal 0:3 (kon.) | Burnley – Sunderland 0:0 (kon.)
Newcastle – Hull City 2:2 (kon.) | Swansea – Southampton 0:1 (kon.) | West Ham – Liverpool 3:1 (kon.)
West Ham United
3:1 (2:1)
Liverpool FC
Sobota 20.09.2014, 18:30 • Upton Park, London • Anglická Premier League
    Morgan Amalfitano oslavuje svůj gól do sítě Liverpoolu.

Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (20:42:46)
    Fotky z skvostného vítězství nad Liverpoolem.

Hlavní rozhodčí Pawson ukončil dnešní utkání, ve kterém West Ham United porazil Liverpool FC 3:1. O úvodní gól se postaral už ve 2. minutě Reid a v 7. minutě se trefil ještě D. Sakho, díky těmto trefám vedli domácí fotbalisté už v 7. minutě 2:0, což jim určitě pomohlo a jejich výkon v první polovině zápasu byl skvělý. Liverpool se však nevzdal a ve 26. minutě Sterling snížil na 2:1, brankář Adrián byl bez šance, protože Sterling to trefil opravdu skvěle. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté, kteří svůj výkon zlepšili a několikrát zaměstnali Adriána, ale brankář West Hamu si připsal 5 úspěšných zákroku a svůj tým podržel. Domácí borci se ve druhé polovině zápasu do hry příliš nedostávali, ale v 88. minutě podnikli rychlý brejk, který jim přinesl pojišťující gól na 3:1 a zaznamenal ho Amalfitano, kterému přihrával Downing. Liverpool tak odjíždí s prázdnou a domácí West Ham si na své konto připisuje důležité 3 body.
    Na zápas West Hamu se přišel podívat i Russell Brand, což je britský komediální herec a aktivista.

Držení míče: West Ham United 38% – 62% Liverpool FC.
    Střely celkem: West Ham United 13:11 Liverpool FC.
    Střely na branku: West Ham United 7:5 Liverpool FC.
    Střely mimo branku West Ham United 3:3 Liverpool FC.
    Zablokované střely: West Ham United 3:3 Liverpool FC.
    Rohové kopy: West Ham United 7:5 Liverpool FC.
    Ofsajdy: West Ham United 1:0 Liverpool FC.
    Zákroky brankářů: West Ham United 5:4 Liverpool FC.

90+4

90+4
    Hráčem zápasu byl na Upton Parku vyhlášen Song.

Dnešní utkání sleduje 34 977 diváků.

90+4
    Gerrard poslal do velkého vápna zajímavý centr, ale Downing balon odhlavičkoval do bezpečí.

90+3
    Liverpool je znovu na útočné polovině a bude mít výhodu volného přímého kopu. Jeden z domácích fotbalistů totiž fauloval.

90+2
    Lallana se provinil faulem a West Ham bude rozehrávat, domácí tým se samozřejmě už nikam nežene.

90+2
    Fotbalisté Liverpoolu už dva góly nejspíš nedají, ale stále mají určitou naději.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.
    Morgan AMALFITANO - 3:1

88
    West Ham právě vstřelil branku!
    Domácí hráči podnikli rychlý brejk, který přinesl velmi důležitý gól, nejspíš pojišťující. Parádní přihrávku do velkého vápna obdržel MORGAN AMALFITANO, kterému Škrtel nedokázal zabránit ve střele a AMALFITANO přesnou ránou vrátil West Hamu dvoubrankové vedení.
    Horké chvíle na Upton Parku. Fotka z prvního poločasu, kdy se do rozporu dostal Balotelli s Adriánem.

85
    Sakho i Kouyaté pokulhávají a zápas dohrávají nejspíš s bolestí, ale nic jiného jim v tento okamžik nezbývá.

84
    Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.

Lucie Rapantová

Branky: 2. Reid (Tomkins), 7. D. Sakho (Noble), 88. Amalfitano (Downing) – 26. Sterling (Balotelli)

Karty:   4. Reid (WHU), 17. Adrián (WHU), 28. Kouyaté (WHU), 66. Jenkinson (WHU) – 17. Balotelli (LIV)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:3.
    West Ham United: Adrián – Demel (62. Jenkinson), Reid, Tomkins, Cresswell – Noble (C), Kouyaté, Song (69. Amalfitano) – Downing, D. Sakho, E. Valencia (76. Collins).
    Náhradníci: Jääskeläinen – Jenkinson, Collins, Amalfitano, Zárate, Vaz Tê, Cole.

Liverpool FC: Mignolet – Manquillo (22. Sakho), Škrtel, Lovren, A. Moreno – Henderson, Gerrard (C), Lucas Leiva (46. Lallana) – Sterling – Borini (75. Lambert), Balotelli.
    Náhradníci: Jones – Enrique, K. Touré, Sakho, Lallana, Marković, Lambert.

Rozhodčí: Pawson – Kirkup, Cann