Klášterec nO – Kolín 4:7 (kon.) | Řisuty – Děčín 6:2 (kon.) | Přerov – SK Karviná 4:1 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 2:3 (1:2 po s.n.) | Pelhřimov – Kobra 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 2:3 (po pr.)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Tábor – Klatovy 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Technika Brno 5:4 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 20.09.2014, 18:00 • Elektromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. Vrchlabští se bránili, ale po skrumáži před domácím gólmanem si našel kotouč Šulc, který přesnou trefou ukončil dnešní duel a připsal bonusový bod na konto jabloneckých Vlků. Z Vrchlabské arény je to pro dnešek vše. Hezký zbytek dne. (20:22:10)

60:50
    Vlci právě vstřelili branku!
    Před Neužilem byla velká skrumáž, ze které se kotouč dostal k volnému JANU ŠULCOVI, který propálil Jakuba Neužila a zajistil tak druhý bonusový bod svému týmu. Asistence: Lukáš Tondr.

60:31
    Hosté pokračují v početní výhodě a kombinují v útočném pásmu.

60:01

Hostům se podařilo ve třetí části vyrovnat stav utkání na 2:2 zásluhou Nevyhoštěného. Domácí přestáli několik vyloučení a tak bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:58
    Nevyhoštěný mohl dokonat hattrick, ale v poslední chvíli mu sjel kotouč z hole a Neužil nemusel ani zasahovat. To byla ovšem veliká šance Jablonce.

59:41
    Střelu Homolky z levé strany tečoval Jebavý do ochranné sítě.

59:06
    Jiří Jebavý vyhazuje kotouč ke Stejskalovi.

58:55
    Trenér Stadionu si vyžádal oddechový čas.

58:55
    Po menší potyčce před brankou je vyloučen Tomáš Bláha za vysokou hůl. Hosté hrají přesilovou hru 4 na 3.

58:50
    Sražená střela Skočovského končí pouze v ochranné síti nad hostující brankou.

58:37
    Neužil si pohlídal skákavý kotouč u své pravé tyče.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55
    Bude se vylučovat na obou stranách. Ze strany domácích je vyloučen Tomáš Jirků za hrubost a na straně Jablonce si jde odpočinout Abrahám za ten samý prohřešek.

57:49
    Na ledě zůstává ležet po zásahu hokejkou Vlach.

56:38
    Po závaru před brankou Vlků uklidňuje situaci Stejskal, který zalehl kotouč. Vhazovat se bude po jeho pravici.

56:00
    Z pravé strany přihrával Fořt na volného Filipa, který trefil břevno hostující svatyně.

54:09
    Hraje se opět v plném počtu hráčů na obou stranách.

53:58
    Dnešní utkání sleduje 857 diváků.

53:55
    Za brankou Stejskala se strhla mela. Hostující Zeman je vyloučen za hrubost a domácí Půlpán si jde odpočinout na dvě minuty za sekání.

53:20
    Hraje se ve středním pásmu. Domácí se osvobozují.

52:32
    Hosté jsou v plném počtu.

52:09
    Domácí Jakubec je vyloučen na dvě minuty za pád pod nohy.

51:32

51:12
    Tvrdou ránu vypálil MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ. Kotouč se odrazil od pravé tyče do levé a poté zamířil za brankovou čáru. Je opět vyrovnáno. Asistence: Michal Pavlů.

50:32
    Přesně v polovině trestu domácích je vyloučena hostující střídačka za příliš mnoho hráčů na ledě. Poměr sil se tak vyrovná. Trest odsedí Tomáš Brokeš.

50:32
    Domácí jeli tři na jednoho, ale díky nepřesné nahrávce jednoho z domácích, celá akce končí.

50:14
    Následně se podařilo vyhodit kotouč i Petru Hlaváčovi.

49:48
    Fořt odvedl dobrou práci a kotouč je díky němu ve středním pásmu.

49:37
    Ránu Jana Petrmichla od modré kryje do náručí Jakub Neužil.

49:32
    Ovšem ne na dlouho. Vyloučen je Daniel Vlach za hákování a další početní výhoda Vlků bude pokračovat.

49:31
    Domácí jsou kompletní.

48:48
    Touš mají na hokejkách domácí hráči. Jablonci se přesilová hra nedaří a hosté se nemohou dostat ani do útočného pásma.

48:19
    Bláha zavezl kotouč do útočného pásma a ušetřil cenné vteřiny. Vhazovat se bude po pravici Stejskala, který podržel kotouč po střele Jebavého od modré.

47:54
    Kotouč je daleko od domácí branky.

47:31
    Za vysokou hůl je vyloučen Martin Klement a domácí jdou opět do čtyř.

46:32
    Do pásma prodlužoval Brokeš, ale hosté se v útočném pásmu neudrželi.

45:42
    Domácímu celku byl odpískán ofsajd.

45:30
    Ondřej Hamerský naskočil zpět na ledovou plochu a to znamená, že domácí jsou kompletní.

44:56
    Hosté musí začínat opět od své svatyně.

44:27
    O další vyhození kotouče z pásma se postaral Hlaváč.

43:55
    David Skočovský osvobozuje Stadion a vyhazuje kotouč za Stejskalovu branku.

43:30
    Úplně volný Demel minul Neužilovu klec z pravé strany.

43:16
    Ovšem paradoxně na trestnou lavici usedne domácí Hamerský za podražení a Vlkům se naskýtá příležitost na vyrovnání.

42:29
    Stadion je stále v útočném pásmu, ale nemůže si vypracovat vážnější šanci.

41:27
    Na začátku třetí periody jsou aktivnější domácí, kteří nepouští Vlky ke kotouči.

40:51
    Z pravé strany nahrával Fořt na volného Bláhu, ale k němu se kotouč nedostal.

40:18
    Fořt se hnal ihned na branku Stejskala, ale k ohrožení hostující branky se nedostal.

40:01

Skončila druhá dvacetiminutovka, ve které se podařilo domácím otočit nepříznivé skóre. Nejprve vyrovnal Jan Matějka, který byl na brankovišti zcela nehlídaný a o osm minut později poslal do vedení domácí Martin Fořt. Druhá třetina začne přibližně v 19:42.

40:00

39:53

39:31
    V obranném pásmu Vrchlabí se bojovalo u mantinelu o kotouč. Půlpán se dostal do menší roztržky, ale vylučovat se nebude.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:39
    Stadion je i ve čtyřech v útočném pásmu. Hostům se přesilová hra příliš nedaří.

38:18
    Domácí vyhodili kotouč ven, který dojel Matějka a ušetřil drahocenné vteřiny.

37:53
    Šťastný se dostal do vyložené šance, ale předtím fauloval a je vyloučen na dvě minuty za hákování.

37:34
    Od červené čáry nahodil kotouč na Neužila Ladislav Pulec. Domácí mág podržel kotouč v rukavici.

36:46
    Fořt se dostal do brejku, kde byl tváří v tvář Stejskalovi, ale jeho blafák do forhendu si hostující gólman pokryl.

36:21
    Vhazovat se bude po pravici hostujícího brankáře.

35:55
    Jiří Jebavý vypustil projektil na Stejskala, který si vyjel a kotouč vyrazil.

35:33
    Klement je zpět na ledě a hraje se pěti hráči na obou stranách.

35:08
    Obětavým zákrokem vyhodil Tomáš Šťastný kotouč ven z pásma a vypadá to, že domácí se oslabení ubrání.

34:15
    Vlci zatlačili domácí, ale nic z toho nebylo. Kotouč je už zpět u Stejskala, od kterého musí hosté začínat s dalším útokem.

33:48
    Filip okamžitě vyhazuje kotouč ven z pásma.

33:33
    Za napadení je vyloučen Martin Klement a Vlci budou mít dvouminutovou přesilovou hru.

33:02
    Pavlů se dral do útoku, kde vyzkoušel pozornost Neužila. Ten je ovšem připraven.

32:39
    Po střele Jirků musel zasahovat hostující gólman. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

32:15
    Stadion je evidentně při chuti. Nyní bylo na brankovišti hostů velmi rušno.

31:36
    Od modré vyslal projektil David Skočovský, ale tentokrát byl Stejskal pozorný a vyráží kotouč vyrážečkou mimo branku.

31:05
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    K odraženému kotouči se dostal MARTIN FILIP, který s poměrně těžkého úhlu dokázal zasunout kotouč za záda Stejskala a posílá domácí do vedení. Asistence: Ondřej Hamerský, Patrik Fořt.

30:41
    Filipův pokus byl sražen pouze do rohu kluziště. Domácí jsou ovšem stále na kotouči.

30:31
    Domácí si zahrají v početní výhodě. Za nedovolené bránění je vyloučen Pulec.

29:41
    Aleš Půlpán se dostal z pravé strany až před Stejskala, ale nedokázal zakončit.

29:20
    Nevyhoštěný přihrával z pravé strany na Demela, který pouze střílenou nahrávku tečoval a Neužil se musel ohánět v brankovišti.

28:45
    Hamerský dával povedenou nahrávku před branku, kde se ovšem ke kotouči nedostal nikdo z domácích.

28:21
    Další ofenzivní tažení Jablonce končí pouze ofsajdem.

27:55
    Hlouškova rána od modré mířila mimo levou tyč domácí brány.

27:32
    Střelu Frka vyrazil domácí gólman bez problémů a domácí jsou u kotouče.

26:38
    Jakub Neužil přikryl kotouč po šanci jednoho z hostujících hráčů.

26:21
    Jakubec hledal dlouhou přihrávkou Filipa, ale do přihrávky vložil hůl Čechura a kotouč se k Filipovi nedostal.

25:40
    Jan Matějka obkroužil hostující branku a snažil se zasunout kotouč za záda Stejskala. Ten si mezeru u své tyče pohlídal.

25:17
    Filip nahrával přes střední pásmo na Patrika Fořta, který kotouč potáhl a vypálil na branku hostů. Jeho střela byla tečována a touš končí v ochranné síti.

24:47
    Na druhé straně dostali Vlci domácí pod tlak. Vše vyřešil Neužil, když podržel kotouč ve své lapačce.

24:18
    Vlach pálil z pravé strany, ale obránci Jablonce střelu tečovali mimo branku.

23:22
    Za brankou hostí byl u kotouče Bláha, který nahrával před branku zcela volnému JANU MATĚJKOVI a ten překonal Stejskala střelou nad beton. Asistence: Tomáš Bláha.

23:05

22:47
    Na pravé straně spadl Klement a do šance se dostal Demel, ale Neužil ho skvěle vychytal.

22:17
    Vlci vyhazují kotouč ven z pásma.

21:56
    Lenochova bomba končí vedle pravé tyče hostující branky.

21:47
    Po střele od modré musel zasáhnout Stejskal, který podržel kotouč ve své výstroji.

21:31
    Domácí jsou v pásmu a snaží se vytvořit nějakou větší šanci.

21:05
    Hosté jdou do čtyř. Za krosček si jde odpočinout Petrmichl.

20:32
    Vlci se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

20:18
    Filipovo nahození končí vysoko nad brankou Stejskala.

20:01

Obě mužstva jsou již nastoupeny na ledové ploše a za pár okamžiků budeme svědky úvodní buly druhé třetiny.

Je za námi první třetina mezi Stadion Vrchlabí a Jabloncem nad Nisou. Jsme svědky vyrovnaného utkání ve kterém jsme viděli pouze jednu branku z hole Michala Nevyhoštěného, který se dostal ke kotouči po bizarním odrazu od mantinelu. Na hostujícího hráče zívala prázdná branka a zkušený hráč Vlků si věděl rady. Další třetina začne přibližně v 18:50.

20:00

19:30
    Neužil kryje střelu Vaška. O kotouč je právě sváděn souboj v rohu kluziště.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:52
    Z pravé strany to zkusil Bláha bekhendem, ale hostující gólman si pravou tyč pohlídal.

18:01
    Filipova formace motá hlavy jabloneckým hráčům, Po teči Šťastného měl Stejskal co dělat.

17:08
    Filip nahazoval z rohu kluziště před branku, kde se ke kotouči nedostal nikdo z domácích hráčů.

16:38
    Dobře rozehraná přesilová hra Jablonce končí. Fořt je zpět na ledě a domácí jdou dopředu.

16:19
    Čechura vypálil tahem od modré, ovšem branku Stadionu vůbec netrefil.

15:48
    Domácím se podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry.

15:35
    Hosté jsou stále v útočném pásmu a kombinují.

15:04
    Tomáš Delem se dostal do dobré střelecké pozice, ale branku netrefil.

14:38
    Jablonec si zahraje třetí přesilovou hru. Za podražení si jde na dvě minuty odpočinout domácí Patrik Fořt.

14:00
    Hostující Pavlů se dostal do postavení mimo hru.

13:26
    Šulc nahrával před brankou na Tondra, který skákavý kotouč netrefil.

13:08
    Hostující branka je vychýlena ze svého postavení a tak pochopitelně rozhodčí přerušuje hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

12:56
    Bláha s Matějkou kombinovali v útočném pásmu, ale k ohrožení branky se nedostali.

12:18
    Vlci se provinili zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude po levici Stejskala.

11:39
    Střela Hamerského zamířila pouze vedle levé tyče Stejskalovy branky.

11:03
    Hosté jsou v pěti.

10:38
    Neužil jel za branku pro kotouč, který se od mantinelu odrazil nepochopitelně přímo před domácí svatyni, kde byl MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ a ten pohodlně dopravil kotouč do prázdné branky. Bez asistence.

09:52
    Hamerskému přeskočil kotouč hokejku na modré čáře a Stadion tak přichází o pásmo.

09:35
    Domácí jsou v pásmu a kombinují. Ke střele se ovšem zatím nedostali.

09:03
    Domácí budou mít možnost přesilové hry. Vyloučen je hostující Peřina na dvě minuty za držení hole.

08:58
    Z levé strany se dostal do vyložené šance Půlpán, ale Stejskal se překonat nenechal.

08:22
    Po pravé straně se dostal do pásma Tomáš Bláha, který vypálil golfovým úderem na Stejskala, tomu kotouč vypadl z výstroje, ale hostující obránci byli u puku první.

07:50
    Před dotírajícím Šťastným raději přikryl kotouč lapačkou hostující Stejskal.

07:13
    Tomáš Delem vyzkoušel z pravé strany pozornost domácího brankáře, ten vyrazil kotouč pravým betonem.

06:51
    Stadion se provinil zakázaným uvolněním a vhazovat se bude po levici Neužila.

06:22

06:08
    Až nyní se domácí osvobodili vyhozením přes všechny čáry.

05:40
    Pilařova rána od modré byla sražena do rohu kluziště, ale hosté zůstávají stále na kotouči.

05:26
    Jan Šulc byl příliš rychlý a dostal se do postavení mimo hru.

04:52
    Neužil vyrazil střelu Pulce od modré čáry. Následně se dostává kotouč za hostující svatyni.

04:22
    Jiří Jebavý posílá kotouč za branku hostů a Vlci musí zakládat útok opět od Stejskala.

04:14
    Domácí celek půjde opět do čtyř. Hamerský je vyloučen Hamerský a hosté mají další šanci v početní výhodě.

03:23
    Krsek se dostal do dobré příležitosti. Tu mu ovšem pohotovým zákrokem překazili hostující obránci.

03:14
    Šťastný je zpět na ledě a domácí hrajou vp lném počtu.

02:46
    Stadion se osvobozuje a kotouč je za brankou Stejskala.

02:01
    Střelu Mulače z vrcholu kruhů vyrazil levým betonem Neužil.

01:32
    Od modré střílel Abrahám, ale jeho pokus byl sražen do rohu. Domácí následně vyhazují kotouč z pásma ven.

01:14
    Vlci si zahrají první přesilovou hru. Vyloučen je domácí Šťastný, který je vyloučen na dvě minuty za sekání.

00:30
    Nahození Jiřího Jebavého od modré vyrazil hostující gólman do ochranné sítě.

00:24
    Stejskal si připisuje první zákrok po střele Patrika Fořta.

00:08
    Filip byl na úvodní buly úspěšnější oproti Homolkovi.

00:01

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Abrahám) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč – Jakubec (C), Filip, Fořt, Matějka, Bláha, Šťastný, Krsek, Vlach, Půlpán, Kadavý, Jirků, Srnský

HC Vlci Jablonec: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abrahám, Pokorný, Pulec – Šulc, Tondr, Nevyhoštěný, Demel (C), Stehno, Mulač, Brokeš, Frk, Homolka, Peřina, Vašek

Rozhodčí: Karel – Špringl st., Špingl ml..

Pořadí týmů v tabulce Západ po 1. odehraném kole

HC Stadion Vrchlabí 8. místo, 2 body, skóre 2:1
    HC Vlci Jablonec 12. místo, 0 bodů, skóre 4:5

HC Stadion cestoval v rámci prvního kola do dalekého Jindřichova Hradce, kde se čekalo na první branku dlouhých devětapadesát minut. Domácí fanoušky rozjásal těsně před koncem Jasečko a o bodech se zdálo býti rozhodnuto. Vrchlabí využilo možnost power play a Martin Filip osm vteřin před koncem vyrovnal na 1:1. V samostatných nájezdech bylo Vrchlabí úspěšnější a druhý bod pro Vrchlabí získal Daniel Vlach.

Jablonečtí Vlci se představili v úvodním kole druhé ligy na domácím ledě, kde se postavili hokejovému klubu z Nymburka.Vlci dokázali ze stavu 1:2 otočit skóre na 4:2, ovšem tento náskok dokázali ztratit ještě před koncem druhé třetiny, když hostující Nymburk třemi brankami otočil skóre. V poslední části branka nepadla a Vlci tak vyšli v prvním kole bodově naprázdno.

Dobrý večer. Vítám Vás u sledování zápasu třetí nejvyšší hokejové ligy v České republice, kde se dnes střetne v rámci druhého kola domácí HC Stadion Vrchlabí, který na svém ledě přivítá HC Vlci Jablonec. Úvodní buly utkání je naplánováno na 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 24. Matějka (Bláha), 32. Filip (Hamerský, Fořt) – 11. Nevyhoštěný, 52. Nevyhoštěný (Pavlů), 61. Šulc (Tondr)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abrahám, Pokorný, Pulec – Šulc, Tondr, Nevyhoštěný, Demel (C), Stehno, Mulač, Brokeš, Frk, Homolka, Peřina, Vašek

Rozhodčí: Kareš – Špringl st., Špingl ml.