Augsburg – Hertha 1:0 (kon.) | Hamburg – Frankfurt 1:2 (kon.)
Hamburger SV
1:2 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Neděle 28.09.2014, 17:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:30:55)

Statistiky

Držení míče: 63 % : 37 %
    Střely celkem: 15:8
    Střely na branku: 6:4
    Rohy: 8:3
    Fauly: 22:18

Utkání je u konce a hosté se radují z výhry 2:1. Hamburgeru nebyl nic platný zlepšený výkon a první trefa v letošním ročníku Bundesligy, body jsou opět pryč. Na 1:1 srovnal v 58. minutě po Holtbyho přiklepnutí Müller, jenže hosté si rozhodující okamžik schovali na 90. minutu, kdy se z přímého kopu přenádherně trefil Piazón. Domácí jsou smutní a naštvaní, u hostů naopak panuje velká radost.

90+3

90+2
    Hosté už samozřejmě nikam nespěchají a snaží se držet svůj těsný náskok.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Střídání i na druhé straně, Harise Seferoviće nahradil Alexander Madlung.

90
    Změna na straně Hamburgeru, Nicolai Müller jde dolů, zbytek utkání odkope Dennis Diekmeier.
    Lucas PIAZóN - 1:2

90
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Tohle je pro domácí šok, ale na druhou stranu to byl krásný fotbalový moment. K Přímému kopu se postavil LUCAS PIAZÓN a krásnou ranou vymetl z dálky horní roh! Drobný se jen ohlédl za míčem!

88
    Míč se ale dostával k Medojevićovi, kterého skluzem sestřelil Petr Jiráček a za tento zákrok si zcela po zásluze odnesl žlutou kartu.

88
    Inui chtěl místo střely ještě přihrávat, tohle ale bylo hodně čitelné.

86
    A o pár vteřin jde do hry i Petr Jiráček, když jde na plac místo Lewise Holtbyho.

86
    Střídá i domácí tým, Tolgaye Arslana nahrazuje Artoms Rudņevs.

86
    Hosté střídají, odchází právě Stefan Aigner, do hry se dostává Lucas Piazón.

84
    Menší zmatky v pokutovém území domácího celku, na trávníků zůstává Aigner, kterému slušně nakopal Cleber, jenže se nakonec píská proti Frankfurtu...

83
    Inui poslal do vápna ostrý centr, ovšem pouze na hlavy domácích obránců.

82
    Domácí Ostrzolek fauloval na pravém křídle unikajícího Aignera, rozhodčí má ale dobrou náladu a i tento zákrok ponechal bez karty, pouze s přímým kopem.