MFK Košice B – Bodva Moldava 1:1 (kon.) | Sereď – Trnava B 2:0 (kon.)
MFK Košice B
1:1 (0:0)
FK Bodva Moldava nad Bodvou
sk Neděle 28.09.2014, 15:00 • Futbalový štadión Barca, Košice • MONACObet liga

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi MFK Košice B a FK Bodva Moldava nad Bodvou, a to výsledkom 1:1. Hostia predviedli v druhom polčase pekný futbal a dostali sa do vedenia, čo mohlo pruhovaných poriadne mrzieť. V hodine dvanástej sa však podarilo vyrovnať Slinčákovi, ktorý rozhodol o tom, že body sa budú deliť.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Dnešným stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (16:51:11)

Druhý polčas sa skončil.

90+3
    Čaká sa už len na záverečný hvizd Trenčianskeho.

90+2
    MFK Košice B dáva gól!
    A pozrime sa na to! ĽUBOMÍR SLINČÁK sa v hodine dvanástej postaral o vyrovnanie a body sa budú zaslúžene deliť!

90+1
    V tej prvej nevymysleli domáci smerom dopredu nič, na útočnej polovici však ostanú.

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Mensah napokon s kŕčmi ihrisko opustí, avšak za potlesku domácich tribún. Jeho miesto zaujme po zvyšok stretnutia Dzurik.

90
    Dimun pravdepodobne spálil aj posledné nádeje MFK na vyrovnanie. Jeho polus totiž zaplával veľmi vysoko nad bránku hostí. Dimun ešte naznačuje, že pri strele zakopol, to sa však u divákov stretáva s nepochopením.

89
    Mensah teraz v kŕčoch padá na trávnik, dnešné stretnutie by však už rád dobojoval.

88
    MFK síce kombinuje na útočnej polovici, väčšina hráčov je však výborne pokrytá a rozohrávka je tak veľmi sťažená.

87
    Hostia teraz loptu takticky držia na polovici súpera, netreba zabúdať ani na fakt, že majú k dispozícii ešte jedno striedanie.

85
    Po dotyku domácich sa lopta odrazila za bránkovú čiaru, odkiaľ ju do hry môže v pokoji vrátiť Novák.

84
    domáci hráči sa teraz absolútne nevidia. Benetka prihrával len na brániacu dvojicu, Slinčák zasa nenašiel Benetku.

83
    Tí sa teraz navyše dopustili útočného faulu na Mensaha, ktorý teraz odviedol čiernu robotu na výbornú.

82
    Už len 8 minút nás delá od záverečného hvizdu. S pribúdajúcim časom to majú domáci ťažšie a ťažšie.

81
    Loptu si na bod vyznačený Trienčianskym postavil Pavúk, ktorý posielal dobrý center, avšak ten zapadol len do rukavíc Nováka.

80
    10 minút pred koncom stretnutia žltou kartou napomínaný hosťujúci Filip Kis.