Excelsior – Cambuur 1:1 (kon.) | Groningen – Willem II 1:0 (kon.) | Twente – Utrecht 3:1 (kon.)
Heerenveen – Eindhoven 1:0 (kon.)
SC Heerenveen
1:0 (0:0)
PSV Eindhoven
Neděle 28.09.2014, 16:45 • Abe Lenstra Stadion, Heerenveen • Nizozemská Eredivisie

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek posledního zářijového víkendu. (18:45:05)
    Gólová radost v podání střelce vítězné branky.

Hlavní rozhodčí naposledy foukl do píšťalky a utkání mezi Heerenveenem a PSV Eindhoven je stejně jako celé sedmé kolo Eredivisie u konce. Domácí tým předvedl bojovný výkon, při kterém několik desítek minut hrál v oslabení, jenže ve druhé půli šli do deseti také hosté, což na Heerenveen zapůsobilo jako polití živou vodou, a v osmasedmdesáté minutě přišla k radosti vyprodaného stadionu rozhodující branka Daleyho Sinkgravena. PSV se ještě snažilo vyrovnat, jenže v koncovce bylo nulové.

90+6

90+6
    Nastavený čas už vypršel, míč si kontrolují domácí a diváci už slaví překvapivý zisk tří bodů.

90+5
    Ne, Eindhovenu nevychází ani nákopy z vlastní poloviny. S tímto hosté už nemůžou nic udělat.

90+4
    Nepřesný centr z levé části hřiště vápnem pouze přelétl, z čehož resultuje další odkop brankáře Heerenveenu.

90+3
    Ritzmaierovi utekl kulatý nesmysl od kopačky do vápna, tam ale neměl žádného spoluhráče, což byla opět práce pro Nordfeldta. Téměř totožně si o chvíli později počínal i Jozefzoon.

90+2
    Velmi nepřesným centrem potěšil domácí fanoušky Stantiago Arias a Norldfelt může ušetřit další vteřinky pře odkopem od branky.

90+1
    Mnoho hostujících hráčů už toho má plné zuby, na srovnání skóre to příliš nevypadá.

90+1
    Druhý poločas je prodloužen o pět minut nastaveného času!

90
    Heerenveen se vzmohlo pouze k odkopu na druhou půlku hrací plochy, kde se do útoku PSV zapojil také Jeroen Zoet.

89
    Jetro Willems se skvěle otočil kolem soupeře, střelu z poza velkého vápna ale zablokoval obětavý Jordy Buijs.

88
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Thomas Dalgaard.

87
    Poslední minuty jasně patří Eindhovenu, jehož nápor je přerušen kvůli nepřesnosti Luciana Narsingha, následuje výkop Nordfeldta.

86
    Na hřišti zůstává ležet Jetro Willems, do kterého skluzem zajel Slagveer. Žádného většího ošetření ale zapotřebí nebude.

85
    Rozehrávku rohu si na svá bedra vzal Ritzmaier, ve vápně ale nebylo k hnutí, a tak k žádnému zakončení už nedošlo.

84
    Na druhém konci hřiště po dlouhatánské době zasahoval Kristoffer Nordfeldt, jenž vyrazil na roh povedenou střelu v podání Narsingha.