Chomutov – Louňovice 0:2 (kon.) | Domažlice – Jirny 2:2 (6:5 po pen.) | Králův Dvůr – Vltavín 1:1 (4:2 po pen.)
FC Chomutov
0:2 (0:2)
TJ Slavia Louňovice
Sobota 11.10.2014, 10:15 • Letní stadion na Zadních Vinohradech • Česká fotbalová liga

Louňovice si dnes z Chomutova povezou domů tři body. Do vedení se dostaly v 10. minutě po gólu Medka, o 17 minut později přidal druhou branku Vondráček. Chomutov se ve druhém poločase snažil vyrovnat a dostal se do několika velkých šancí, ale skvělý brankář Drápela svůj tým podržel. Fotbalisté louňovické Slavie tak v Chomutově vítězí 2:0.

Já vám děkuji za pozornost a někdy u dalšího onlajnu na počtenou! (12:10:49)

90+3

90+3
    Zaťkův nákop správného adresáta nenašel.

90+2
    Nakonec se zvedá a vypadá to, že zbytek zápasu dohraje.

90+1
    Jenže domácím se moc nedaří. Pikl nyní zůstává ležet ve vápně v bolestech.

90
    Rozhodčí přidává ještě dvě minuty nad rámec hrací doby.

89
    Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Jiří Vondráček, přichází Petr Nykl.

89
    A další šance domácího stopera, tentokráte šel balon nad bránu.

89
    Bohata se ve vápně dostal k odraženému míči, ale Drápela ho skvěle vyrazil mimo!

88
    Redžič obrán o balon Martinem Medkem. Louňovice si své vedení velmi dobře hlídají.

88
    Blažej se pokusil vysunout do šance Medka, první u balonu byl ale Radek Zaťko.

86
    Ježdíkův dobrý centr do vápna odhlavičkovali obránci Louňovic.

Dnešní utkání sleduje 152 diváků.

84
    Střelou z hranice vápna se o to pokusil Nobst, ale chyběla jak razance, tak přesnost. Míč získal do své moci brankář Michal Drápela.

84
    Chomutov se dostává do útoku a chce dát co nejdříve kontaktní branku,

83
    V ofsajdu nyní nachytán Blažej.

82
    Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Jaroslav Procházka, přichází Martin Štancl.

82
    Redžič nachytán v ofsajdu.

82
    Před napadajícím Rejhonem odkopnul míč Zaťko.

Michal Belšán

Branky: 10. Medek, 27. Vondráček

Karty:   30. Ježdík (CHM), 61. Hyneš (CHM), 68. Pikl (CHM)

FC Chomutov: Zaťko – Tomášek, Hyneš, Bohata, Klimeš (69. Redžič) – Adjei, Doksanský (74. Nobst) – Strada, Pikl (C), Ježdík – Hanich
    Náhradníci: Hodan – Nobst, Kukačka, Grubiša, Redžič

TJ Slavia Louňovice: Drápela – Procházka (82. Štancl), Daňhel (C), Hauer, Běhounek – Škorvánek (75. Blažej), Balšánek (79. Micka), Medek, Kordiak – Vondráček (89. Nykl), Jeřábek (66. Rejhon)
    Náhradníci: Stareček – Štancl, Blažej, Rejhon, Nykl, Čepelák, Micka

Rozhodčí: Koval – Severýn, Vitner