Irsko – Gibraltar 7:0 (kon.) | Skotsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 1:1 (kon.)
Arménie – Srbsko 1:1 (kon.) | Polsko – Německo 2:0 (kon.) | Finsko – Řecko 1:1 (kon.)
Sev. Irsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Albánie – Dánsko 1:1 (kon.)
Severní Irsko
2:0 (2:0)
Faerské ostrovy
Sobota 11.10.2014, 20:45Kvalifikace ME

To je ode mne pro dnešek vše a někdy příště na shledanou. (22:45:49)

Je za námi zajímavý zápas mezi Severním Irskem a Faerskými ostrovy, ve kterém vyhráli domácí borci!

Vše podstatné se stalo v prvním poločase, kdy skóre otevřel McAuley a domácí už v 6. minutě měli jednobrankový náskok. O pár minut později se domácí radovali podruhé, kdy Lafferty si skvěle naběhl a dokázal poslat míč za Nielsenova záda podruhé a naposledy.
    Hosté mohli snížit na rozdíl jediné branky. Benjaminsen bohužel penaltu neproměnil a hosté nedokázali ani z následné dorážky poslat míč do branky.

Ve druhém poločase se moc nestalo a domácí tým se snažil kontrolovat hru. Severní Irsko v dnešním zápase tedy vítězí!

90+2
    Rozhodčí každou chvílí ukončí dnešní zápas.

90+2
    Domácí tým si ale i s tímto poradil a míč posílá daleko od své brány.

90+2
    Hostující tým má možnost ještě jedné standardní situace poblíž rohového praporku.

90+1
    Klettskarð má dnes odpracováno a své místo přenechá na zbylé minutky hráči Bartalsstovu.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    Na stadionu je úžasná atmosféra a diváci odpočítávají konec zápasu.

87
    Ani z tohoto hosté nezískali nic a do brejku mohli jít domácí borci.

87
    Přímý volný kop pro hráče z ostrovů.

86
    Do konce dnešního zápasu zbývá zhruba pět minut a domácí tým vede za podpory skvělých fanoušků 2:0. Nyní hráči v zelených dresech drží míč na svých kopačkách.

85
    I z dalšího rohového kopu nebylo nic a hráči Severního Irska se v pohodě ubránili.

84
    Z prvního rohového kopu nebylo nic a hosté mají možnost zahrávat druhý kop po zákroku jednoho z domácích obránců.

84
    Roh pro hráče Faerských ostrovů.

83
    Domácí naposledy střídají. Ze hřiště odchází střelec druhého gólu Lafferty a na zbylé minuty se do hry podívá Magennis.

82
    Hráči z ostrovů nyní přemýšlejí kudy se dostat za obranu domácího týmu a drží míč na vlastní polovině.