Manchester City – Tottenham 4:1 (kon.) | Arsenal – Hull City 2:2 (kon.) | Burnley – West Ham 1:3 (kon.)
Crystal Palace – Chelsea 1:2 (kon.) | Everton – Aston Villa 3:0 (kon.) | Southampton – Sunderland 8:0 (kon.)
Newcastle – Leicester 1:0 (kon.)
Newcastle United
1:0 (0:0)
Leicester City
Sobota 18.10.2014, 17:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League

Newcastle poráží nejtěsnějším možným rozdílem Leicester a manažer Alan Pardew se po frustraci, neuspokojivých výsledcích a jisté dávce stresu může radovat poprvé v letošní sezóně Barclays Premier League z plného bodového zisku. O osudu utkání rozhodl ve druhém poločase po skvělém sprintu a střele Gabriel Obertan. Konečný výsledek. Newcastle 1 Leicester 0. (18:53:53)

90+4

90+4
    Hrajeme nad rámec nastavení a vypadá to, že Newcastle získá první tři body v letošní sezóně Premier League.

90+3
    Hráči Newcastlu to ale uspěchali a Konchesky vybojoval míč pro Leicester. Do konce zápasu zbývá půl minuty.

90+3
    Konchesky fauloval u rohového praporku Péreze a Newcastle se může pokusit ošetřit čas.

90+2
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Yoan Gouffran, přichází Rémy Cabella.

90+1
    Obertan mohl uvolnit v šestnáctce Cisseho, to by se mu ale do cesty nesměl vložit Konchesky.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Sissoko se snažil uniknout podél pravé postranní čáry, tam ho ale zastavil pozorný Konchesky.

90
    Leicester se pokusil o dlouhý nákop vpřed a míč v pohodě stáhl ze vzduchu Tim Krul.

89
    Útok Newcastlu zastavil ofsajd.

89
    Ayoze Pérez se málem dostal do zakončení, brána hostů ale zůstala neohrožena.

88
    Knockaert odvrátil míč před Cissem na rohový kop.

88
    Další rohový kop pro Newcastle, což je voda na mlýn pro domácí.

87
    Papiss Cisse měl dvě skvělé šance, mezi střelce se ale stále nezapsal.

86
    Papiss Cisse se pokusil v šestnáctce o tzv. koníčka hlavou, Kasper Schmeichel byl ale připraven a vyrazil míč nad břevno!

85
    Druhý poločas pokračuje ve velkém tempu. Dokáže Leicester vyrovnat či Newcastle přidá pojišťující gól?

84
    Na druhé straně mohl vstřelit gól Papiss Cisse, Kasper Schmeichel proti němu ale včas vyběhl a fantastickým zákrokem uchránil svůj tým od inkasování druhé branky!

Tomáš Reiner

Branky: 71. Obertan

Karty:   22. Moore (LEC), 29. De Laet (LEC), 34. Ulloa (LEC)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:1.
    Newcastle United: Krul – Janmaat, Taylor, Coloccini (C), P. Dummett (72. Haidara) – Anita (59. Pérez), Colback – Obertan, Sissoko, Gouffran (90+2. Cabella) – Cissé.
    Náhradníci: Elliot – Haidara, Ferreyra, Cabella, Abeid, Armstrong, Pérez.

Leicester City: Schmeichel – De Laet, Morgan (C), Moore, Konchesky – Cambiasso (79. Knockaert) – Albrighton (56. Vardy), James, Drinkwater, Schlupp (56. Nugent) – Ulloa.
    Náhradníci: Hamer – Wasilewski, Hammond, King, Knockaert, Vardy, Nugent.

Rozhodčí: Martin Atkinson. Asistenti: H. Lennard, A. Garratt. Čtvrtý rozhodčí: M. Dean

Diváci: 51866