Třinec – Žižkov 0:0 (kon.) | Olomouc – Kolín 4:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Karviná 2:4 (kon.)
Vlašim – Táborsko 2:4 (kon.) | Opava – Varnsdorf 0:1 (kon.)
FC Graffin Vlašim
2:4 (2:2)
FC SILON Táborsko
Sobota 18.10.2014, 15:30 • Kollárova ulice, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Pro dnešek je to ode mě vše a já vám děkuji za pozornost. (17:24:46)

Zápasu by nejvíce slušela remíza, ale domácí bohužel svou převahu z úvodu druhého poločasu nedokázali přetavit ve více branek.

A je tu konce dnešního velmi zajímavého zápasu, který nakonec ovládli hosté z Táborska, kteří byly efektivnější v koncovce.

89
    Po zakončení Nešického chytil míč do náruče Fendrich.

89
    Janda zkoušel obelstít obránce, ale to se mu nepovedlo a musel zakončovat z hranice vápna. Míč mířil k tyči, ale postrádal razanci a v klidu jej chytil Toma.

88
    Grajciarova rána zpoza vápna zamířila hodně mimo.

87
    Vlašim je v závěru utkání nervózní a do její kombinace postrádají přesnost.

86
    Musiol měl před sebou po jednom z brejků prázdnou bránu, ale do rány mu skočil Simerský a dopředu jde Vlašim.

85
    Ani z toho domácí neudeřili a musí si hlídat i zadní vrátka.

85
    Druhý rohový kop v krátkém sledu zahrají domácí....

84
    Antonín Barák pálil z otočky, ale hosté srážejí jeho střelu na roh.

82
    Vlašim se snaží a dokázala se nyní usadit na polovině soupeře, ale góly ve druhém poločase zatím dávají jen hosté.