Salzburg – Ried 4:2 (kon.) | Rapid – Admira 0:0 (kon.) | Wolfsberger – Grödig 1:2 (kon.)
Rheindorf Altach – Austria 1:1 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
1:2 (1:0)
SV Grödig
Sobota 18.10.2014, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga

To je z tohoto duelu vše, přeji hezký zbytek dne. (20:27:09)

Kdo by po první půli čekal, že si hosté odvezou tři body? V 57. minutě se dobrou hlavičkou prosadil Karner, na kterého dokázal navázat v 79. minutě dobře hrající Potzmann. Salzburg se svou výhrou dotáhl na Wolfsberger a Grödig si výrazně pomohl v boji o střed tabulky.

90+6

90+5
    Ynclan vhazuje na polovině Grödigu, poslední šance pro domácí.

90+4
    Rnic dostává druhou žlutou kartu v utkání a to znamená jediné, předčasný odchod do sprch.

90+3
    YNclan si nedokázal zpracovat prudkou přihrávku a míč skončil za postranní čarou.

90+1
    Útočníka Reynu vystřídal Hart.

90
    Hüttenbrenner stál v ofsajdu, domácím fanouškům se to sice nelíbí, jenže sudí měl pravdu.

89
    Wolfsbergeru už mnoho času na vyrovnání nezbývá, navíc se hraje na jeho polovině, což hraje do karet Grödigu.

88
    Stankovic míč skvěle vyboxoval do bezpečí.

87
    Zulj byl faulován u rohového praporku, standardka pro domácí.

86
    Dlouhý nákop na rozpěhnutého Kerheho nelze hodnotit jako úspěšný.

84
    Maak zastavil ve středu pole slibně se rozvíjející útok Wolfsbergeru, navíc se míče ještě dotknul domácí hráč, Grödig bude mít k dispozici vhazování.

83
    Ynclan se k centrovanému míči nedostal, Stankovic odkopává od brány.

82
    Maak za faul ve vzdálenosti dvaceti metrů od brány vidí žlutou kartu.
    POTZMANN - 1:2

79
    Grödig právě vstřelil branku!
    Tak to je pro vedoucí celek šok. Po centru ze standardní situace se k odraženému míči dostal MARVIN POTZMANN, jenž se do míče pořádně opřel a strhává vedení na stranu Grödigu!