Manchester City – Tottenham 4:1 (kon.) | Arsenal – Hull City 2:2 (kon.) | Burnley – West Ham 1:3 (kon.)
Crystal Palace – Chelsea 1:2 (kon.) | Everton – Aston Villa 3:0 (kon.) | Southampton – Sunderland 8:0 (kon.)
Newcastle – Leicester 1:0 (kon.)
Crystal Palace FC
1:2 (0:1)
Chelsea FC
Sobota 18.10.2014, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League
    Fakta, která mohou těšit příznivce Blues.

Cesc Fàbregas dnes zaznamenal svůj první ligový gól za Chelsea.

Domácí fotbalisté si již žádnou příležitost nevytvořili a sudí Pawson utkání ukončil. Chelsea tak vítězí 1:2 a na čele tabulky si udržela pětibodový náskok na Manchester City. Skóre zápasu otevřel už v 6. minutě z přímého kopu Oscar a krátce po přestávce zvýšil po nahrávce stejného hráče Fàbregas. Chelsea poté kontrolovala hru, prakticky nepouštěla soupeře k míči, ale v závěrečné desetiminutovce se Orli přeci jen trochu osmělili a v 90. minutě závěr zdramatizoval Campbell. Na víc už ale svěřenci manažera Warnocka neměli. Zajímavostí jsou také hned dvě červené karty – v závěru první půle putoval pod sprchy nejprve hostující Azpilicueta, jehož vzápětí do šaten doprovodil i domácí Delaney. (17:57:05)

90+5

90+5
    Eagles se konečně dostali k balónu a mají poslední šanci něco vymyslet!

90+4
    Běží poslední minuta signalizovaného nastavení, míč však mají hosté.

90+2
    Dlužím vám informaci o nastavení, které činí čtyři minuty.

90+2
    Domácí fanoušci ožili, nyní však Guedioura fauloval Fàbregase a Courtois nebude pospíchat s uvedením míče do hry.

90+1
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Didier Drogba.
    Fraizer CAMPBELL - 1:2

90
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Přeci jen drama! Guedioura nahrál na levou stranu Zahovi, který se přes Luíse dostal až do šestnáctky a předložil míč na malé vápno FRAIZEROVI CAMPBELLOVI, který už neměl problém zamířit do odkryté brány.

89
    Z dálky vypálil Loic Rémy, prostor mezi tyčemi nenašel.

88
    Už je téměř jasné, že Chelsea si i po osmém kole udrží pětibodový náskok na čele tabulky před Manchesterem City.

86
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, kterého vyprovází ovace fanoušků Blues a novým mužem na trávníku je Mohamed Salah.

86
    Domácí si v útoku nerozuměli. Za přihrávkou Jedinaka se Ward nerozběhl a míč končí v zámezí.

84
    Další akce domácích skončila ofsajdem.

84
    Centr Bolasieho z levé strany odkopl do autu Cahill.

83
    Domácí se přeci jen začali trochu osmělovat. Bolasie už byl téměř před Courtoisem, ale míč mu stačil vypíchnout Gary Cahill.