Levante – Real Madrid 0:5 (kon.) | Ath. Bilbao – Celta Vigo 1:1 (kon.) | Barcelona – Eibar 3:0 (kon.)
Cordoba – Malaga 1:2 (kon.)
Athletic Bilbao
1:1 (1:0)
Celta de Vigo
Sobota 18.10.2014, 18:00 • San Mamés Barria, Bilbao • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:49:02)

Utkání končí nerozhodně, což je spravedlivým vyústěním průběhu zápasu, v němž byli v prvním poločase lepší domácí, v tom druhém naopak hosté, kteří vyrovnali v 73. minutě zásluhou Nolita.

90+3

90+3
    V posledních vteřinách hry se ještě hosté pokouší o útok, na levém straně však Nolito padá a míč končí mimo hřiště.

90+2
    Ještě minuta se bude hrát v nastaveném čase, domácí postupují po levé straně, Toquero přihrává z levé strany, ale nepřesně.

90+1
    Volný kop z nějakých dvaceti metrů rozehrál domácí Susaeta, míč "kroutí" k jedné z tyčí, ale tam zasahuje S. Álvarez.

90
    Jenže vzápětí je pískáno hraní rukou jednomu z hráčů Celty Vigo, v blízkosti pokutového území, zajímavá standardní situace pro Athletic Bilbao!

89
    Susaeta centruje před branku, ale tam Charles odvrací.

89
    Domácí budou nyní rozehrávat rohový kop, a to z pravé strany.

88
    Žlutou kartu dostává Ander Iturraspe (Athletic Bilbao).

88
    A nechybělo mnoho, aby se Nolito mohl radovat z druhého gólu, po dobrém nákopu Hernándeze se dostává do šance, ale přestřeluje!

87
    Ofsajd odmáván hostům, míč získávají domácí.

85
    Co vymyslí domácí u pokutového území Celty – nic, Planas získává míč.

83
    Charles spěchá za míčem, Iraizoz je u něho ale dříve a vyboxovává.

82
    Probíhá již poslední desetiminutovka, stav nerozhodný, který z týmů se bude radovat z vedoucího gólu? Zatím to vypadá, že se obě mužstva spokojí s bodem, o něco aktivnější jsou nyní hosté, tak se nechme překvapit.

81
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Gaizka Toquero.

81
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Joaquín Larrivey, přichází Borja Fernández.

80
    Susaeta směřuje centr před branku, kde ale hosté odkopávají, nijak daleko, hrají opět domácí.