Buffalo – Boston 0:4 (kon.) | Montreal – Colorado 3:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Florida 2:1 (3:1 po s.n.) | Detroit – Toronto 1:0 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 3:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:6 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – St. Louis 1:6 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Rangers – San Jose 4:0 (kon.)
Arizona Coyotes
1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
St. Louis Blues
Neděle 19.10.2014, 03:00 • Gila River Arena • NHL

Děkuji vám za pozornost a loučím se s vámi, někdy příště u dalšího onlajnu na počtenou! (05:49:23)

3. Lauri Korpikoski (ARI) 1+0

Střely na branku: 25:36 (7:15, 8:8, 10:13)

Dnešní utkání sledovalo 11100 diváků.

Zápas nám skončil a Blues si díky skvělému výkonu dokráčeli pro dva body!
    Do vedení se dostali v 18. minutě po brance Davida Backese v přesilové hře. Další gól padl až ve 32. minutě, když se prosadil Alexander Steen. O 72 sekund později navýšil na 3:0 v přesilové hře Jaden Schwartz. Ten otevřel i skóre třetí třetiny, když se trefil po 55 sekundách jejího průběhu. V 51. minutě se dokázali prosadit i domácí, když přesilovou hru využil Lauri Korpikoski. O chvíli později se ovšem opět radovali hráči St. Louis, když svou první branku v NHL dal Jori Lehterä. A aby toho nebylo málo, 3 sekundy před koncem utkání dovršil Jaden Schwartz hattrick gólem na konečných 1:6.

60:00
    Jaden SCHWARTZ - 1:6

59:57
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné, Blues dnes hráli čtyři přesilové hry a všechny se jim podařilo využít! A co tomuto gólu přikládá na kráse je dovršený hattrick JADENA SCHWARTZE, který dorazil střelu Shattenkirka! Asistence: Kevin Shattenkirk, Jori Lehterä.

59:40
    Tarasenko dostal loktem do obličeje, za což Kyle Chipchura (ARI) pochopitelně obdržel dvě trestné minuty.

59:15
    Yandleův pokus mířil vysoko nad bránu.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta.

58:35
    Lindströmův pas před branku zblokoval Smith hokejkou.

58:01
    Nyní Oshie dostával přihrávku od Steena, na puk ovšem nedosáhl.

57:46
    Oshie se krásně uvolnil a zakončoval bekhendem, jenže puk pouze prolétl před Smithem.

57:24
    Sražený kotouč do ochranné sítě v útočném pásmu St. Louis.

56:59
    Před Ottem odehrál do bezpečí puk brankář Smith.

56:28
    Přečíslení 2 na 1 zakončoval po hattricku hladový Schwartz, Smith ale puk vyrazil ramenem!

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 51. Korpikoski (Doan, Ekman-Larsson) – 18. Backes (Tarasenko, Schwartz), 32. Steen (Backes, Tarasenko), 33. Schwartz (Tarasenko), 41. Schwartz (Lehterä), 53. Lehterä (Steen, Shattenkirk), 60. Schwartz (Shattenkirk, Lehterä)

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Summers, Murphy – Boedker, Vermette, Doan – Klinkhammer, Hanzal, Erat – Korpikoski, Gagner, Chipchura – McMillan, Vitale, Moss
    St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Cole, Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Jackman, Leopold – Berglund, Backes, Oshie – Steen, Stastny, Lindström – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Ott, Lapierre, Reaves

Rozhodčí: Kowal, LaRue – Racicot, Cvik

Diváci: 11100