Buffalo – Boston 0:4 (kon.) | Montreal – Colorado 3:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Florida 2:1 (3:1 po s.n.) | Detroit – Toronto 1:0 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 3:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:6 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – St. Louis 1:6 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Rangers – San Jose 4:0 (kon.)
Los Angeles Kings
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Minnesota Wild
Neděle 19.10.2014, 21:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

58:58
    Na druhé straně ve velkém tlaku udržel svůj tým ve vedení Quick.

58:16
    Pearson měl na holi svoji druhou branku, ale i Bäckström ukázal svůj um a jeho jedovku pokryl.

54:49
    Domácí Regehr dvě minuty za podražení.

53:48
    Další velká šance hostí k vyrovnání nevedla. Pominville pálil na branku domácích, ale Quick opět fantasticky chytá.

52:49
    Komerční přestávka.

51:06
    Fantastický a hlavně pohotový zákrok Quicka, který teď notně podržel svůj tým. Koivu byl znovu nebezpečný, ale brankář Kings ho skvěle vychytal.

49:43
    Richards dostává dvě minuty za vysokou hůl a to je příležitost pro hostující Divočáky, kteří budou mít ideální příležitost srovnat v přesilové hře.
    Matt COOKE - 2:1

46:47
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A to se jim vyplatilo. MATT COOKE dostal přihrávku do velmi těsné blízkosti Quicka a poté z otočky z bekhendu zasunul puk za jeho záda. Tím ho připravil nejen o čisté konto, ale také snížil na rozdíl jediné branky a dostal tak Minnesotu zpět do hry. Asistence: Ryan Carter, Justine Fontaine.

46:07
    Tanner PEARSON - 2:0

42:58
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tak to byla překrásná akce na domácí straně. Toffoli našel u vrcholu pravého kruhu TANNERA PEARSONA, který svůj prudký projektil poslal do hostující branky a brankáři Minnesoty tak nedal vůbec žádnou šanci. Domácí tak jdou do dvoubrankového vedení. Asistence: Tyler Toffoli, Jeff Carter.

35:48
    Obrovská šance Kopitara, jenž nakonec nedokázal v tlaku propasírovat kotouč za záda Bäcsktröma. Na něho poté letěla další jedovatá střela.

34:09
    Komerční pauza.

34:09
    Hostující Zucker obdržel dvě minuty za podražení a znovu tak bude jeho tým hrát v oslabení.

30:31
    Folin narazil na hrazení Kopitara a poté se strhla bitka mezi ním a Richardsem. Oba za bitku dostali pětiminutové tresty. Richards ještě inkasoval i dvouminutový trest za vyvolání šarvátky. Přesilovka pro hosty.

29:14
    Znovu je na programu komerční přestávka.

27:55
    Další komerční přestávka.

25:55
    Green dvě minuty hákování. Hosté si tak zahrají přesilovou hru.

21:15
    Velkou šanci na zvýšení skóre měl na holi Brown, jenomže Bäckström jeho vyloženou šanci dokázal pokrýt!

18:41
    Obrovská skrumáž před Quickem, který chvíli nevěděl, kde má puk. Nakonec ho našel ve své výstroji a přerušuje hru.

17:19
    Potrestána domácí lavička za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty se tak Kings budou muset bránit v oslabení. Trest odpyká Toffoli.

13:56
    Následuje komerční přestávka.
    Tyler TOFFOLI - 1:0

13:56
    Přesilovou hru domácí využívají. Richards nahodil puk podél levého mantinelu před Bäckströma, kde si ho převzal TYLER TOFFOLI a svou střelou pak nedal hostujícímu brankáři vůbec žádnou šanci. Domácí tým tak otevírá účet dnešního klání a jde do vedení. Asistence: Mike Richards, Slava Vojnov.

13:15
    Coyle dostává dvě minuty za vysokou hůl. První přesilovou hru si zahrají domácí.

10:27
    Následuje další komerční přestávka.

08:31

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 14. Toffoli (Richards, Vojnov), 43. Pearson (Toffoli, Carter) – 47. Cooke (Carter, Fontaine)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, McNabb, Vojnov, Regehr, Greene, Martinez – Williams, Kopitar, Richards – Toffoli, Carter, Pearson – Brown, Stoll, King – Nolan, Andreoff, Clifford
    Minnesota Wild: Bäckström (Kuemper) – Brodin, Suter, Scandella, Spurgeon, Prosser, Folin – Fontaine, Koivu, Vanek – Pominville, Granlund, Parise – Coyle, Haula, Niederreiter – Zucker, Carter, Cooke

Rozhodčí: Eric Furlatt, Brad Meier – Scott Cherrey, Don Henderson