Chabarovsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Vladivostok – Soči 1:0 (3:2 po s.n.) | Novokuzněck – Jaroslavl 0:1 (kon.)
Novosibirsk – Viťaz 2:3 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 3:2 (1:0 po s.n.) | Jokerit – Ufa 2:4 (kon.)
N.Novgorod – Kazaň 3:2 (kon.) | Petrohrad – Omsk 3:2 (po pr.) | Riga – Barys 2:3 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
HC Viťaz Moskevská oblast
Neděle 19.10.2014, 12:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

58:25
    Sateri musel řešit několik velmi dobrých šancí domácích, kteří motají hlavy bránící čtveřici.

57:03
    Sibir to zkouší se šesti bruslaři na ledě.

57:03
    Oddechový čas pro hosty.

57:03
    Za příliš mnoho hráčů na ledě je vyloučen Čechov. Domácí mají velikou šanci na vyrovnání.

55:49
    Dnešní utkání sleduje 7210 diváků.

53:36
    Do pásma vlétl Koskiranta a tvrdou ranou provětral pravý beton Sateriho.

52:05
    Porseland vzápětí vyhodil kotouč do hlediště a domácí mají možnost k vyrovnání.

51:46
    Čechov právě vstřelil branku!
    Tak to je tedy obrat Čechova. VJAČESLAV SOLODUCHIN tečoval střelu Kučerjavenka od modré čáry a kotouč zapadl přesně do branky domácích. Asistence: Alexandr Kučerjavenko.

50:27
    Bespalov vyrazil ramenem střelu Porselanda, ale na následnou dorážku ROMANA HORÁKA byl bezmocný. Je vyrovnáno. Asistence: Mathias Porseland, Robert Kousal.

48:53
    Z bezprostřední blízkosti hostující branky dorážel Dmitrij Monya, ale ten nedokázal usměrnit kotouč za záda Sateriho.

41:40
    Vyloučen byl hostující Švec-Rogovoj a domácí tak mají šanci na zvýšení náskoku.

38:29
    To se nelíbilo domácímu Ignatovičovi, který si vyměnil pár ran s Jakubovem a oba hráči jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

32:00
    Další komplikace pro domácí. Za sekání je dvouminutovým trestem potrestán Vjačeslav Bělov.

31:46
    V době, kdy už hráli domácí ve čtyřech, se dostal k odraženému kotouči MAXIM AFINOGENOV, který nasměroval kotouč do prázdné branky. Asistence: Ivan Vereščagin.

30:55
    Domácí Bobrov vyhodil kotouč do hlediště a domácí jdou do tří.

29:37
    Je tu další vyloučení. Tentokrát na domácí straně. Za podražení si jde odpočinout Enlund.

26:30
    Domácí budou mít početní výhodu. Za hákování je vyloučen hráč Čechova, Konstantin Klimontov.

19:57
    Je tu ještě vyloučení. Hosté jdou do tří. Za hákování je vyloučen Afinogenov.

19:01
    Ve stejném čase se poměr sil na ledě vyrovná. Za hákování si jde odpočinout Golovkov.

18:45
    Za držení si jde odsedět dvě minuty domácí Andreas Thuresson. Hosté si tak zahrají na konci první třetiny v početní převaze.

16:24
    Thuresson se dostal ke kotouči a z bezprostřední blízkosti nepřekonal Sateriho.

10:52
    Sibir právě vstřelil branku!
    Ovšem ne na dlouho. Sibir se dostal do útoku, kde se dostal před branku KONSTANTIN OKULOV a z otočky zvyšuje na 2:0. Bez asistence.

05:52
    Domácí jdou do čtyř. Ožiganov je vyloučen na dvě minuty za sekání.

04:39
    Nyní se jim to podařilo. Před hostující brankou se u levé tyče dostal k odraženému kotouči PATRIK HERSLEY, který se do prázdné branky nemýlil. Bez asistence.

03:10
    Ovšem Čechov jde opět do čtyř. Za sekání si jde odpočinout na dvě minuty hostující obránce Porseland.

00:45
    Alexej Makejev je vyloučen za hákování a domácí Sibir tak bude hrát v početní výhodě.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 5. Hersley, 11. Okulov – 32. Afinogenov (Vereščagin), 51. Horák (Porseland, Kousal), 52. Soloduchin (Kučerjavenko)

HC Sibir Novosibirsk: Bespalov (Koskinen) – Hersley, Alexejev, Bělov, Ignatovič, Konev, Gimajev, Ožiganov – Monya, Bobrov, Thuresson, Karamnov, Okulov, Kugryšev, Gubin, Kopejkin, Enlund, Sannikov, Koskiranta, Vorošilo, Butuzov
    HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Lisutin) – Porseland, Klimontov, Seleznjov, Grebeškov, Golovkov, Vereščagin, Berdjukov, Grišin – Cyganov, Horák, Soloduchin, Kousal, Vyglazov, Šitikov, Kučerjavenko, Švec-Rogovoj, Afinogenov, Jakubov, Makarenko, Makejev

Rozhodčí: Olenin, Romasko – Parfjonov, Sysujev