Boston – Edmonton 5:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 4:1 (kon.) | Ottawa – Minnesota 3:0 (kon.)
Tampa – Calgary 5:2 (kon.) | St. Louis – New Jersey 4:3 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 3:4 (1:2 po s.n.)
Dallas – Nashville 2:3 (kon.) | Colorado – Toronto 4:3 (3:1 po s.n.) | Los Angeles – NY Islanders 1:2 (0:2 po s.n.)
San Jose – Vancouver 2:3 (kon.)
St. Louis Blues
4:3 (1:0, 1:0, 2:3)
New Jersey Devils
Pátek 07.11.2014, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Zdravím všechny nespavce u sledování utkání mezi New Jersey Devils a domácími St. Louis Blues!
    Ve Scottrade Center nás dnes čeká zajímavý souboj, kde domácí budou favoritem. New Jersey ale naposledy doma nedalo proti Blues ani branku, a tak bude mít co napravovat.

U přenosu vás zdraví Michal Belšán, doufám, že budete s nabídnutou kvalitou spokojeni.

Po 12 odehraných utkáních mají Blues na svém kontě celkem 17 bodů. Aktuálně se nachází v čele Centrální divize.

Již šest utkání v řadě nenašli Blues přemožitele. Naposledy si odvezli dva body z Prudential Center, o tomto zápasu se zmiňujeme podrobněji výše.

Nejproduktivnějším hráčem je ruský útočník Vladimir Tarasenko. 14 bodů ve 12 utkáních za 8 gólů a 6 asistencí – to je úctyhodná bilance. Na druhém místě v produktivitě klubu je obránce Kevin Shattenkirk, jenž dal 1 branku a na dalších 9 přihrál.

Brankářskou jedničkou týmu je Brian Elliott, který odchytal 8 zápasů s úspěšností zákroků 92%. Náhradníkem je Jake Allen, ale jeho výkony ve čtyřech odchytaných zápasech byly velmi dobré – dvě čistá konta a úspěšnost zásahů 95,9%.

Ďáblové mají zatím 14 bodů a nachází se na osmém místě Východní konference.

Výkony tohoto týmu jsou poměrně střídavé. Naposledy podheli doma 0:1 Blues, předtím porazili Columbus a Winnipeg.

Produktivitě klubu vládne Adam Henrique, který má zatím bilanci 4+5. V závěsu za ním je Jaromír Jágr (2+6) a obránce-nováček Damon Severson (4+4).

Brankářskou jedničkou týmu je Cory Schneider, ten odchytal všechny zápasy. Úšpěšnost zásahů má 91,2%. Dvakrát už ale střídal a pustil do branky Scotta Clemmensena. Ten byl před pár dny odeslán na farmu do Albany a náhradníkem je nyní tak mladý Keith Kinkaid, který čeká na svou šanci.

Poslední vzájemný zápas
    Týmy Blues a Devils se v této sezoně utkají pouze dvakrát. Naposledy se utkaly v noci z úterý na středu v Prudential Center.

V tomto utkání viděli diváci pouze jednu branku. Ta padla ve 45. minutě a postaral se o ní hostující útočník Vladimir Tarasenko. Jake Allen pochytal všech 26 střel Devils a vychytal své letošní druhé čisté konto.

Dmitrij Jaškin (STL) – 5 zápasů, 1+0

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Shattenkirk, Jackman, Cole – Berglund, Backes, Jaškin – Steen, Stastny, Lindström – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Ott, Lapierre, Reaves

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Gelinas, Larsson – Clowe, Zajac, Jágr – Zubrus, Eliáš, Ryder – Brunner, Josefson, Bernier – Ruutu, Gionta, Sislo

Rozhodčí: L' Ecuyer, Martell – Grandt, Driscoll.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Ze sestavy New Jersey na poslední chvíli vypadl nejproduktivnější hráč Adam Henrique. Z farmy byl místo zraněného forvarda povolán Mike Sislo.

Naopak za Blues by měl po zranění nastoupit Paul Stastny, a to rovnou v centru druhé formace.

V brance Blues bude opět Jake Allen, který v posledních dvou utkáních ani jednou neinkasoval. Jak dlouho mu tato forma vydrží?
    Jágr vs. Tarasenko
    Na jedné straně zkušený Jaromír Jágr, na druhé straně mladý Vladimir Tarasenko, Kdo dnes bude úspěšnější?

K zápasu je již vše připraveno, již brzy bude vhozeno úvodní buly!

00:01

00:10
    Ďáblové se natlačili do útočného pásma.

00:24
    Nakonec z tohoto útoku pramenila Ryderova střela, kterou Allen lapil.

00:38
    V útoku poprvé byli i domácí, ale nic nevymysleli.

00:45
    Gelinasovu střelu vyrazil Allen do rohu.

01:12
    Gionta si v útočném pásmu nemohl zpracovat puk. Kdyby se mu to podařilo, mohli jít domácí až ve třech na jediného obránce!

01:33
    Barret Jackman špatně rozehrál a Josefson okamžitě posílal puk před branku, kde se ho zmocnil Stephen Gionta, jenž tváří v tvář Allenovi neuspěl! To byla zajímavá příležitost.

02:14
    Pietrangelův pokus bez problémů lapil Schneider.

02:30
    Střelu Kevina Shattenkirka zastavili Ďáblové ještě dříve, než stihla dojít k brankáři.

02:57
    Vysokou střelu Pietrangela sebral ze vzduchu Cory Schneider.

03:29
    Přečíslení 3 na 2 nevyřešili hosté moc dobře, Greene nakonec posílal puk před branku z velmi těžkého úhlu. Allen byl u své tyčky a puk vyrazil.

03:56
    Gelinas si sjel do dobré šance, ale Allen se stihl přesunout a puk tak vyrazil. To byl již pátý zákrok domácího brankáře!

04:29
    Lindströmovu střelu dokázal Schneider vyrazit.

05:04
    Brunner se zmocnil kotouče po práci Stevea Berniera, nemířil ovšem přesně.

05:16
    Do útoku vyrazili domácí. Nakonec vše skončilo nepříliš tvrdou střelou Reavese, kterou Schneider zlikvidoval.

05:45
    Schwartz dovezl puk do pásma a vystřelil, Schneider puk pouze vyrazil před sebe a tam byl k dorážce připravený Vladimir Tarasenko, hostující brankář ale zasáhl i proti této střele!

06:19
    Seversonova střela z první byla nepřesná.

06:30
    Střelu Patrika Eliáše udržel Allen ve své výstroji.

Střely na branku: 6:6

06:33
    Po vhazování se ke střele dostal Eric Gelinas. Brankář St. Louis ale zareagoval a jeho střelu vyrazil betonem.

07:26
    Alex Pietrangelo nahodil puk do útočného pásma. Jako první u něj byl ovšem Severson, který ho odehrál před útočícími hráči Blues.

08:02
    Josefsonova střela byla zblokována, o puk poté bojoval Tuomo Ruutu, obránce domácích byl ale v souboji úspěšnější.

08:25
    Střela Marka Židlického se odrazila od brusle jednoho z bránících hráčů do rohu.

08:56
    Dobrá střela Larssona z první se odrazila od Schwartze.

09:14
    Na druhé straně se k pokusu dostal Ott, ale taktéž se jednalo o zblokovaný pokus.

09:29
    Blues nachytáni v ofsajdu.

10:00
    Backes udržel puk v útočném pásmu.

10:05
    Ten se nakonec dostal až ke Schneiderovi, který ho raději podržel. Následuje komerční přestávka.

Střely na branku: 7:7

10:08
    Po vhazování se puk opět dostal do moci Coryho Schneidera.

10:27
    Greene ze strany posílal puk před branku, Allen ho ale vyrazil.

10:38
    Steenova dělovka mířila mimo branku.

10:44
    Na druhé straně dostal přihrávku do dobré příležitosti od Jágra Židlický, Allen jeho pokus lapil.

11:20
    Gunnarsson od modré nemířil dobře. Jeho střela tak skončila za brankou hostujícího brankáře.

12:16
    Devils rozjíždí útočnou akci zpoza své branky.

12:33
    Ryder dostal nabito, o puk ho ale obral Jaškin.

13:04
    Jaškin nahrál na Backese, který se Schneidera pokusil překvapit střelou z první. Hostující brankář se ale nenechal a puk udržel v lapačce.

13:40
    Steen už se chystal ke střele, když mu puk velmi dobře vypíchl Clowe.

14:20
    Gelinasovo nahození od modré tečoval Ruutu mimo.

14:34
    Tarasenko nabil do zajímavé příležitosti Backesovi, jeho střelu ale vyrazil přesouvající se Schneider betonem!

15:38
    Gunnarssonovu rozehrávku zachytil Ryder, okamžitě k němu ovšem přispěchali další protihráči a nedovolili mu tak s pukem něco udělat.

17:10
    Ruutu se probojoval do velmi dobré šance, Jake Allen byl ovšem připravený a jeho zakončení zneškodnil!

17:32
    Ian Cole právě překonal brankáře Schneidera, rozhodčí ale rozpažil a branku tak zřejmě neuzná!

17:32
    Brankář Cory Schneider byl před touto střelou sražený jedním z hráčů Blues, gól tak neplatí. Vylučovat se ale také nebude.

17:51
    Tarasenkův pokus zblokoval Bernier.

18:02
    A Steve Bernier vyrazil společně s Brunnerem do protiútoku, přečíslení 2 na 1 skončilo ale nepřesným pasem.

18:23
    Ofsajd a komerční přestávka.

Střely na branku: 9:9

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:13
    Backes se pokusil do šance vysunout obránce Pietrangela, ten ale ztratil přehled o puku.

19:41
    Střelu Joriho Lehtery vyrazil Schneider.

19:55
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Fantastický VLADIMIR TARASENKO pokračuje ve své vynikající formě! Nejprve střelou z mezikruží trefil tyčku hostující branky, poté se ale k puku dostal ještě jednou a předvedl nám neskutečnou parádu! Krásnou kličkou obešel Damona Seversona, následně si i položil Schneidera a otevřel skóre dnešního utkání 4,8 sekundy před koncem první třetiny! Asistence: Jaden Schwartz, Ian Cole.
    Vladimir TARASENKO - 1:0

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Prvních dvacet minut je za námi. Oba týmy hrály poměrně vyrovnanou partii. Jako první se prosadili Blues, branka Colea ovšem nemohla být uznána pro faul na Coryho Schneidera. Nakonec se ale domácí mohli oprávněně radovat po gólu 5 vteřin před koncem, o který se nádherným způsobem postaral Vladimir Tarasenko.

Druhá třetina začne přibližně ve 2:59.

Střely na branku: 11:9
    Peter Šťastný
    Peter Šťastný je na dnešním utkání a nazval St. Louis "příjemným rodinným a hokejovým městem". Celý rozhovor zakončil hláškou "Let's go Blues".

20:01

20:30
    Ďáblové se hned pustili do útoku, Jágr se Zajacem ale ztratili puk.

20:55
    Střela Jaromíra Jágra zamířila vedle branky.

21:49
    Gionta napadal rozehrávku Shattenkirka a dostal ho do menších problémů. Ve spolupráci s Carlem Gunnarssonem situaci ale dobře vyřešili.

22:17
    Po střele Ruutua zůstal puk někde v brankovišti před Allenem, nikdo z hráčů Devils k puku ale nepřispěchal!

22:52
    Steen se prokličkovával do šance, Salvador mu v tom ale zabránil.

23:24
    Schneider drží puk ve své moci, bude se vhazovat po jeho levici.

24:03
    Zubrus se po pravém křídle povedeně natlačil před branku do zakončení, o dorážku se poté snažil Ryder s Josefsonem, ale Allen puk udržel pod sebou.

24:15
    Schwartzovu střelu udržel Schneider.

24:31
    Salvadorův pokus byl před Allenem zblokován.

25:12
    Puk skončil v hledišti po odpalu jednoho z hráčů Devils.

25:44
    Přečíslení 2 na 1 se opět Ďáblům nepodařilo ani zakončit! Brunner totiž poslal na Zajaca až příliš prudký pas.

V první třetině se zranil Ryane Clowe. Podle oficiální zprávy se útočník Devils do dnešního utkání již nevrátí.

26:31
    Jackman dostal puk do útočného pásma.

26:39
    A nakonec se tento obránce Blues dostal i ke střele, kterou zblokoval Josefson.

26:48
    Dnes dobře hrající Tuomo Ruutu se dostal v útočném pásmu k zakončení, Allen jeho pokus dobře viděl a ukryl ho v lapačce. Následuje komerční přestávka.

26:52
    Mimo nyní zamířil pokus Seversona.

26:58
    Bernier dostal puk před branku, kde ho po menší skrumáži raději pokryl brankář Jake Allen.

27:20
    Zakázané uvolnění domácího týmu přesune hru zpět před Allena.

27:28
    Berglund zblokoval střelu Židlického.

27:45
    Od Ottovy hole se puk odrazil na střídačku. Vhazovat by se tak mělo v útočném pásmu Ďáblů.

28:06
    Zubrus nahrával na modrou čáru Gelinasovi, tomu ale unikl puk až do středního pásma.

28:26
    Allen vyrazil dobrou střelu Adama Larssona.

29:04
    Lindström stál před brankou a dostával přihrávku, puk ovšem v prvním momentu nezachytil. Poté už bylo pozdě, aby stihl hostujícího brankáře nějak ohrozit.

29:39
    Stastny se snažil procpat do zakončení, Severson si ho ale pohlídal.

30:01
    Salvador si vybruslil do středu a vystřelil, Allen má puk v lapačce. Komerční přestávka.

Střely na branku: 14:16

30:19
    Jágrovu střelu bez problémů lapil Allen.

30:40
    Domácím se nedaří přechod do útočného pásma.

31:05
    Nyní se jim ale podařilo využít chyby při střídání! Jackman krásnou přihrávkou vyslal do samostatného úniku JADENA SCHWARTZE, který tváří v tvář Schneiderovi skóroval a navýšil tak na 2:0! Asistence: Barret Jackman.
    Jaden SCHWARTZ - 2:0

32:04
    Brunner se probíjel do útočného pásma, Bouwmeester ho ale velmi dobře bránil a nedovolil mu vystřelit.

33:10
    Sislo nahrával z pravé strany na Josefsona, ten se k zakončení ovšem nedostal.

33:44
    Josefson nahrál na Larssona, Allen vyrazil puk.

33:56
    A máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Za nedovolené bránění je vyloučen Jori Lehterä (STL).

34:06
    Ryderovo zakončení vyrazil Allen, který tak pokračuje ve své vynikající formě.

34:25
    Allen nyní zneškodnil i pokus Erica Gelinase.

34:51
    Nabito dostal Marek Židlický, puk ale poslal mimo.

35:05
    Allen se nyní vyšvihl zákrokem lapačkou proti střele Michaela Rydera.

35:15
    Jágr nabil do zajímavé příležitosti Seversonovi, jeho pokus z první ale vyrazil domácí brankář!

35:56

36:19
    Salvador vystřelil od modré, trefil ovšem pouze Lehteru.

36:32
    Finský útočník se poté dostal ke střele, která ale brankou neskončila.

36:44
    Stejně tak dopadl i pokus Jacoba Josefsona na druhé straně.

36:47
    Komerční přestávka.

Střely na branku: 16:21

36:55
    Jori Lehterä (STL) podruhé putuje na trestnou lavici, tentokráte za vražení na hrazení.

37:13
    Severson vystřelil mimo branku.

37:25
    Jay Bouwmeester vyhazuje až za branku Coryho Schneidera.

37:38
    Lapierre dobře napadá a získává cenné sekundy pro svůj celek.

38:18
    Další nepřesná střela, tentokráte jí měl na svědomí Brunner.

38:43
    Lapierre vyhodil puk za branku.

38:55

39:18
    Zakázané uvolnění Blues.

39:38
    Josefson zrychlil ve středním pásmu a nahodil puk.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Druhé dějství hry skončilo stejným výsledkem, jako to první. O jediný zásah v této třetině se ve 32. minutě postaral Jaden Schwartz, jehož Jackman vyslal do samostatného úniku. St. Louis Blues tak vedou po druhé třetině 2:0.

Třetí třetina začne přibližně ve 3:52.

Střely na branku: 16:22 (11:9, 5:13)

Hráči jsou přítomni na ledě Scottrade Center, brzy nám začne třetí třetina. Udrží Blues své vedení?

40:01

40:21
    Schneider vyrazil střelu Gunnarssona.

40:30
    A nyní další pokus tohoto obránce nadělal před brankou pořádný rozruch, Cory Schneider byl roztažený po celé šíři brankoviště. Puk nikdo z domácích hráčů do branky nedopravil.

41:08
    Bouwmeesterovo zakončení bylo nepřesné.

41:27
    Máme tu první vyloučení na straně Ďáblů. Za hákování si dvě minuty na trestné lavici odsedí Jaromír Jágr (NJD).

42:01
    Stephen Gionta vyhazuje puk přes celou šíři kluziště.

42:54
    Lindström nedokázal zasunout puk za záda Schneiderova.

43:17
    A tentokráte brankář Devils proti jeho střele zasáhl tak, že puk vyrazil před sebe.

43:27

44:23
    Ryan Reaves v dobré střelecké pozici trefil pouze Schneidera.

44:33
    Ryder mířil velmi nepřesně.

44:52
    Zubrus se pokusil přihrákou z otočky najít Rydera před brankou. Neuspěl.

45:15
    Allen chytá pokus Ruutua. To byla první střela Ďáblů v této třetině.

45:18
    Gelinasova rána sražená nad branku.

45:56
    Berglundovu přihrávku nezachytil žádný ze spoluhráčů.

46:06
    Sislo pouze nahodil do pásma, aby mohli Ďáblové vystřídat.

46:36
    Dainius Zubrus (NJD) zcela zbytečně hákoval Colea a je vyloučen na dvě minuty.

46:36
    Ještě ale přichází komerční přestávka.

Střely na branku: 23:23 (7:1 v této třetině)

46:49
    Schneider vyrazil střelu Tarasenka z bezprostřední blízkosti!

47:10
    Krásná kombinace domácích na jeden dotek končí třetí brankou v síti Schneidera! Tarasenko nahrál na Lehteru, který ve střelecké pozici našel volného ALEXANDERA STEENA, jenž svou třetí brankou v sezoně navýšil na 3:0! Asistence: Jori Lehterä, Vladimir Tarasenko.
    Alexander STEEN - 3:0

47:50
    Jágr posílal kotouč před branku, kotouč se navíc odrazil od Pietrangelových bruslích, Allen ho ale pokryl.

47:50
    Střídání v brance Devils! Cory Schneider odstupuje a do branky nastupuje Keith Kinkaid.

48:25
    Gelinas trefil pouze mantinel za brankou Jakea Allena.

49:14
    Tečovaný pokus Gunnarssona ke Kinkaidovi neprošel.

49:38
    Ruutu obral o puk Lehteru, který se tak k zakončení nedostal a Blues musí zakládat další útočnou akci ze středního pásma.

49:57
    Lehterä přihrávkou hledal spoluhráče v útočném pásmu. Nenašel je, Ďáblové tak vyhodili kotouč.

50:42
    Devils dobře kombinovali v útoku, chyběla ovšem střela a Jágr ztratil puk.

51:00
    Zblokován byl nyní pokus Jaromíra Jágra.

51:44
    Zblokovaná střela, kotouč skončil v ochranné síti nad brankou New Jersey. Následuje komerční přestávka.

Střely na branku: 25:23 (9:1 v této třetině)

51:59
    Josefson přenechal puk Gelinasovi, který posílal pas před branku. K zakončení se ovšem nikdo nedostal.

52:25
    Kinkaid vyrazil střelu Steena z úhlu.

52:37
    Ofsajd Blues.

52:52
    A nyní zakázané uvolnění, tentokráte ovšem ze strany hostujícího týmu.

54:00
    Kinkaidův první velký zákrok! Jaden Schwartz byl ve velmi dobré šanci, hostující brankář ale vytáhl skvělý zákrok v rozkleku!

54:05

Dnešní utkání sleduje 16523 diváků.

54:18
    Devils nepřesnou přihrávkou zavinili icing.

54:23
    Střela Kevina Shattenkirka šla mimo branku.

54:34
    Za hákování je vyloučen Paul Stastny (STL). To je zřejmě poslední šance Ďáblů s dnešním zápasem ještě něco udělat.

54:38
    Pietrangelo ale hned vyhazuje puk.

55:03
    Po nepřesné přihrávce hostů vyhazuje Bouwmeester.

55:15
    A další výhoz domácích, kteří tak zatím v klidu kontrolují své vedení.

55:37
    Jori Lehterä posílá puk až za branku, kterou od 42. minuty hájí Keith Kinkaid.

56:34

56:35
    Devils právě vstřelili branku!
    Série Allena je u konce! Brankář Blues téměř tři zápasy držel čisté konto, nyní ale inkasuje. Brunner přenechal kotouč MICHAELOVI RYDEROVI, jenž Allena propálil a snižuje tak na 1:3! Gól padl vteřinu po návratu Stastného na led. Jake Allen sklidil od fanoušků i přes inkasování branky obrovský potlesk. Asistence: Damien Brunner, Tuomo Ruutu.

57:00
    Třetí vyloučení Devils. Trest za hákování si odpyká Damien Brunner (NJD).

57:27
    Ale tříbrankové vedení Blues získávají zpět využitou přesilovou hrou! Na modré napřáhl Alex Pietrangelo, a jelikož DAVID BACKES clonil před Kinkaidem a dokonce tečoval puk, neměl brankář Devils na tuto dělovku nárok! 4:1! Asistence: Alex Pietrangelo, Kevin Shattenkirk.
    David BACKES - 4:1

58:08
    V závěru utkání se nám s góly roztrhl pytel! Ďáblové se opět přibližují na rozdíl dvou branek. Sislo nahrál na modrou čáru na MARKA ŽIDLICKÉHO, který tvrdou ranou z otočky propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Mike Sislo, Steve Bernier.
    Marek ŽIDLICKÝ - 4:2

58:18
    Kinkaid míří na střídačku, Devils hrají v šesti!

58:30
    Icing Blues.

58:56
    Pietrangelo ze středního pásma minul branku.

59:09
    A pozor, tohle bude ještě drama! Jágr poslal krásný pas před branku na MICHAELA RYDERA, který snižuje svým druhým gólem v zápase na rozdíl jediné branky! Asistence: Jaromír Jágr, Patrik Eliáš.
    Michael RYDER - 4:3

59:09
    Oddechový čas pro hosty.

59:40
    Steenova střela do prázdné zblokována Židlickým.

59:53
    Tak to byl fantastický zákrok domácího brankáře, který zachránil Blues dva body za vítězství! Zajacovu střelu z první stačil Allen vyrazit!

60:00

Máme za sebou, hlavně díky závěru, dramatické utkání!

Blues přitom v zápase velmi dlouho vedli. V závěru první třetiny otevřel skóre Vladimir Tarasenko. Ve 32. minutě na 2:0 navýšil Jaden Schwartz. Třetí branku domácího celku přidal ve 48. minutě během přesilovky Alexander Steen. Ďáblové se poprvé prosadili v 57. minutě, na 1:3 snižoval Michael Ryder. O chvíli později ale vrátil tříbrankové vedení domácím David Backes. Zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže Devils o chvíli později díky brance Marka Židlického snížili na 2:4, a když se 51 sekund před koncem prosadil Michael Ryder, bylo z toho pořádné drama. 7 sekund před koncem měl ještě velkou šanci Zajac, jenže Allen se včas přesunul a útočníka Ďáblů vychytal.
    Blues tak vyhráli 4:3.

Střely na branku: 29:27 (11:9, 5:13, 13:5)

Dmitrij Jaškin (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:10

Ode mě to bude pro dnešek vše. Od přenosu se s vámi loučí Michal Belšán, děkuji za pozornost! (04:43:22)

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 20. Tarasenko (Schwartz, Cole), 32. Schwartz (Jackman), 48. Steen (Lehterä, Tarasenko), 58. Backes (Pietrangelo, Shattenkirk) – 57. Ryder (Brunner, Ruutu), 59. Židlický (Sislo, Bernier), 60. Ryder (Jágr, Eliáš)

New Jersey Devils: Schneider (48. Kinkaid) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Gelinas, Larsson – Clowe, Zajac, Jágr – Zubrus, Eliáš, Ryder – Brunner, Josefson, Bernier – Ruutu, Gionta, Sislo

Rozhodčí: L' Ecuyer, Martell – Grandt, Driscoll

Diváci: 16523