Topoľčany – Pov. Bystrica 0:0 (odl.) | Prešov – Spišská N. Ves 1:2 (kon.) | Bardejov – Trnava 4:0 (kon.)
Detva – Prievidza 7:0 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
HC Dukla Senica
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 07.11.2014, 18:001. liga (SR)

V tretej tretine sme videli iba jediný gól, ktorý v 53.minúte zaznamenal domáci Kalináč. Senica teda porazila Liptovský Mikuláš 5:2. To je odo mňa dnes všetko, spoločne s kolegyňou Petrou Beblavou vám ďakujeme za pozornosť, želáme príjemný víkend a veríme, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň. (20:07:32)

60:00

55:43
    Hostia v plnom počte.

53:43
    Vylúčenie Liptovský Mikuláš, 2 minúty za podrazenie dostáva Ivan Roháč.

52:11
    Senica dala gól!
    Zdá sa, že o osude stretnutia je už definitívne rozhodnuté, pretože David Videlka nabil MARTINOVI KALINÁČOVI, ktorý prekonal nešťastného Púteca v bránke hostí. Asistencie: David Videlka, Roman Jurák.

50:00
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Senica stále vedie nad Liptovským Mikulášom 4:2.

43:53
    Domáci v plnom počte.

41:53
    Vylúčenie Senica, 2 minúty dostáva Filip Surovka za vrazenie na mantinel.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine vedie Senica nad Liptovským Mikulášom 4:2. Hostia najskôr vyrovnali na 2:2 gólom Martina Trochtu, ale domáci prakticky vzápätí strhli vedenie na svoju stranu gólom Michala Šúreka. Tesne pred koncom tretiny ešte predviedla ukážkovú spoluprácu dvojica Vereš – Surovka a druhý menovaný uzavrel stav na 4:2. Záverečná tretina sa začne približne o 19:35.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:02
    Krásna akcia domáceho tímu, Vereš obkorčuľoval bránku hostí, našiel FILIPA SUROVKU, ktorý už sa nemýlil. Asistencia: Rastislav Vereš.

36:00
    V 36.minúte stretnutia je v Senici stále stav 3:2 v prospech domácej Senice.

32:42
    Neprešlo ani pol minúty a domáci sa dostávajú znovu do vedenia. Jurák výbornou prihrávkou našiel MICHALA ŠÚREKA, ktorý z prvej prestrelil Púteca v bránke hostí. Asistencia: Roman Jurák.

32:11
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    A je vyrovnané. Michal Uhrík nabil MARTINOVI TROCHTOVI a ten už vedel čo má s pukom urobiť. Asistencia: Michal Uhrík.

30:01

30:00
    Máme za sebou polovicu stretnutia, Senica stále vedie nad Liptovským Mikulášom 2:1. Ospravedlňujeme sa, že zo zvyšku stretnutia prinesieme iba informácie o zmenách stavu, na zimnom štadióne v Senici však došlo k výpadku internetového pripojenia.

29:43

28:01
    Pomer síl na ľade sa nám vyrovnáva, v drese Senice mieri na trestnú lavicu Michal Šúrek za držanie.

27:43
    Vylúčenie Liptovský Mikuláš, 2 minúty dostáva Ján Holiga za sekanie.

Petra Beblavá

Branky a nahrávky: 5. Brzobohatý (Videlka, Penák), 13. Jurák (Kalináč), 33. Šúrek (Jurák), 40. Surovka (Vereš), 53. Kalináč (Videlka, Jurák) – 11. Macík (Bartík), 33. Trochta (Uhrík)

HC Dukla Senica: Peksa – Reissmuller, Gula, Janík, Loydl, Neumann, Perniš, Daniel, Fian – Jurák, Kalináč, Šúrek – Lantoš, Surovka, Mikolášek – Brzobohatý, Videlka, Penák – Vereš, Chomič, Blaško
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Mezovský, Školiak, Kadlubiak, Moravčík, Janči, Holiga, Duriš – Macík, Kuric, Bartík – Oravec, Trochta, Uhrík – Poliaček, Piatka, Roháč – Marcinko, Lištiak, Števuliak

Rozhodčí: Fridrich – Návratek, Synek