Boston – Edmonton 5:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 4:1 (kon.) | Ottawa – Minnesota 3:0 (kon.)
Tampa – Calgary 5:2 (kon.) | St. Louis – New Jersey 4:3 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 3:4 (1:2 po s.n.)
Dallas – Nashville 2:3 (kon.) | Colorado – Toronto 4:3 (3:1 po s.n.) | Los Angeles – NY Islanders 1:2 (0:2 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.

KYLE OKPOSO rozhoduje o výhře hostujícího týmu po nájezdech.

62:50
    Regeherova rána byla přímo do míst, kde je Johnson.

61:59
    Na druhé straně Grabovski si počínal velmi podobně.

61:41
    Doughty Johnsona nedokázal prostřelit.

60:31
    Výtečně tedˇQuick vychytal hráče hostujícího týmu. Přečetl dokonale hru.

60:01
    Tavares vyhrál vhazování nad Kopitarem.

60:01

O vítězi musí rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:36
    Jeff Carter branku nedokázal výrazněji ohrozit.

59:10
    Znovu stejná situace a výsledek taktéž obdobný.

58:58
    Muzzin si vybruslil před branku, svou šanci nedotáhl do konce, v koncovce selhal.

58:20
    Nielsen zařízení minul.

58:00
    Utkání se blíží ke konci základní hrací doby.

57:01
    Muzzin se snažil vystřelit, ale puk se k němu vhodně neodrazil.

57:00
    Hrají se poslední tři minuty základní hrací doby.

55:50

55:31
    Gólman Johnson kryje další střelu soupeře.

54:50
    Minuta přesilovky pryč a Los Angeles se do žádné velké šance nedostalo. Příliš se mu nedaří.

53:50
    Vyloučen hostující Travis Hamonic na dvě minuty za sekání. Ono mu v situaci, kdy odvracel brejk soupeře ,nic jiného ani nezbývalo.

52:06
    Grabovski střelou zápěstím trefil jen Quicka v brance Králů.

52:00
    Komerční přestávka, na střely vedou hosté 21:17, co se skóre týká, je to stále fotbalová plichta 1:1.

51:40
    Šancí k vidění je velmi málo. Ani jeden tým nechce udělat chybu.

51:13

50:50
    Domácí se nemohou dostat stabilně do pásma. Přesilovka se jim moc nedaří.

49:13
    Vyloučen hostující Kyle Okposoo za sekání.

47:44
    Hostující Aders Lee branku minul. Quick ležel na ledě, stačilo kotouč zvednout.

46:41
    Ozývají se po delší době také domácí fanoušci, kteří ženou svůj tým vřed.

45:53

45:29
    Ostrované zahráli pouze za zakázané uvolnění. Vhazování v jejich obranném pásmu.

44:25
    Hosté se nemohou dostat k nějaké dobré a nebezpečné střele.

43:53
    Vyloučen Drew Doughty na dvě minuty za držení hole.

42:36
    Domácí hráči se provinili proti pravidlům – postavení mimo hru.

41:46
    Tanner Pearson střelou zápěstím trefil jen Chada Johansona.

41:01
    Grabovski branku minul v dobré pozici.

40:01

Druhá třetina branku nepřinesla, a tak stále platí stav 1:1. O tom, kdo vyhraje, se rozhodne ve třetí třetině či prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:19
    Vhazování před brankou hostů.

38:54
    Souboje o kotouč jsou ve středním pásmu.

38:45
    Statistika střel hovoří o jednu lépe pro hosty 15:16.

37:47
    Týmy se snaží periodu dohrát bez inkasované branky. Což se jim, zdá se, podaří.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, která zatím branku nenabídla.

36:31
    Cal Clutterbuck v dobré pozici dostal přihrávku, ovšem puk se mu postavil na hranu, a tak jej netrefil přesně.

35:52
    Brankář domácího týmu kryje puk po střele Leea ze střední vzdálenosti.

35:34
    Jordan Nolan sestřelil Tavarese, vše je v pořádku, hraje se dál.

33:36
    Hostjící Anders Lee vystřelil zápěstím, brankáře Quicka nedokázal překonat. Po delší době výraznější šance.

32:56
    Komerční přestávka.

32:50
    Králové začínají diktovat tempo hry a hosté se dostávají do problémů.

31:21
    Postavení mimo hru.

30:09
    Travis Hamonic střelou příklepem nedokázal Quicka nechytat.

30:01
    Zápas se překlopil do své druhé poloviny, skóre je stále vyrovnané.

29:40
    Tyler Toffoli měl dvě dobré příležitosti z přibližně stejného místa, ani jednou však nedokázal brankáře překonat.

29:28

29:15
    Poměr sil na ledě se vyrovná, protože za vražení je vyloučen Ryan Strome.

28:16
    Z přesilové hry zbývá ještě něco málo před minutu.

27:30
    Ostrované nejsou v početní výhodě nějak výazněji aktivní, ale když už se nestanou do šance, tak stojí zato.

26:51
    Teď měl domácí brankář štěstí. Puk vystřelený od modré trefil horní tyčku, od které mířil nad branku.

25:31
    Višňovský se dostal do slušné pozice, branku ovšem minul.

25:28
    Vyloučen domácí Brayden McNabb na čtyři minuty za hru vysokou holí.

23:15
    Domácí v plném počtu. Že by si hosté vytvořili nějaké vyloženě gólové šance, to napsat věru nelze.

22:57
    Quick raději přerušil hru, hráči před ním mohou v klidu vystřídat a hra se tak celkově uklidní z pohledu Králů.

22:08
    Po několika menších šancích je kotouč ve středním pásmu. Hosté musí od své branky.

21:15
    Vyloučen domácí Robyn Rehegh na dvě minuty za vysokou hůl.

20:47
    Kyle Okposoo rychlou střelou nedokázal puk zasunout za brankáře domácího týmu.

20:01
    Úvodní vhazování vyhrál Kopitar nad Nielsenem.

20:01

Po první třeně platí stav 1:1. Na střely vedou domácí 10:6.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:34
    Trevor Lewis z druhé vlny vystřelil, gólman Chad Johson kryje jeho pokus.

19:24
    Hosté v plném počtu. Domácí se v početní výhodě prosadit nedokázali.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:30
    Hraje se ve středním pásmu.

17:41
    Anze Kopitar se dostal do dobré příležitosti, kotouč ovšem nedokázal trefit přesně, a tak z jeho šance v podstatě nebylo vůbec nic.

17:24
    Třetí vyloučení v zápase. Vyloučen hostující Hamonic na dvě minuty za vysokou hůl.
    Brock NELSON - 1:1

16:32
    Islanders právě vstřelili branku!
    První velká šance v přesilovce znamená úvodní branku hostujícího týmu. BROCK NELSON využil přihrávku od Johna Tavarese a vyrovnává na 1:1. Pěkně a účelně sehraná přesilová hra. Asistence: John Tavares, Ryan Strome.

15:20
    Vyloučen domácí Mike Richards na dvě minuty za podražení.

14:31
    Regehr střelou zápěstím Johnsona nedokázal překvapit. Hra se pomalinku vyrovnává, byť podle střel 8:4 to tak vypadat úplně nemusí.

13:01
    Drew Doughty se probojoval ke střele, zařízení minul.

11:37
    Na druhé straně TRravis Hamonic pohotovou střelou vyprášil betony domácího gólmana.

10:22
    Domácí tým je aktivnější, díky dobré poziční hře nepouští soupeře do nějakých velkých šancí.

09:52
    Clutterbuckova rána byla velmi dobře provedena, Quick byl však rychlejší a celou akci zastavil dříve než puk doklouzal do branky.

07:21
    Kyle Okposo střelou příklepem našel jen výstroj brankáře Quicka. Ten s jeho střelou neměl problém.

07:04
    Muzzin zablokoval ukázkovým způsobem jednu ze střel protihráčů.

05:48
    Stoll ani Greene na hostujícího brankáře nenašli recept. Králové hrají aktivně, pomohla jim i vstřelená branka.
    Dwight KING - 1:0

03:49
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Domácí vedou 1:0. Hosté byli sice z kraje zápasu aktivnější, nicméně domácí otevírají skóre. Přihrávku Mike Richardse využil DWIGHT KING. Asistence: Mike Richards, Jake Muzzin.

03:25
    Domácí Drew Doughry neuspěl lehkou střelou proti Johnsonovi,

01:40
    Tyler Toffoli se dostal před branku, jeho střela ovšem letěla mimo tři tyče.

00:31
    Také se dostali jako první ke střele Grabovski našel jen výstroj Quicka.

00:01
    Úvodní vhazování vyhráli hosté.

00:01

Utkání za pár okamžiků začne.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Formace Tanner Pearson – Jeff Carter – Tyler Toffoli zajistili 18 ze 30 střelených gólů.

Otázkou je, zda Quick, důstává zahalena.

Jaroslav Halák dostane pravděpodobně čas na odpočinek, mezi tři tyče by se měl postavit Johnson. Do sestavy by se měl vrátit Cizakis.

Domácí celek odehrál 13 zápasů (7-4-2), získal 16 bodů a je na desáté pozice tabulky. Nejproduktivnějším hráčem je Tyler Toffoli (6+8). Jen o dva body méně má Jeff Carter (5+7). Jedničkou v brance je Jonathan Quick, záda mu kryje Martin Jones. V mužstvu hraje také Marián Gáborík.

Hosté odehráli 12 zápasů s bilancí 7-5-0. Vybojovali 14 bodů a náleží jim 15. pozice v tabulce. Tým má dva nejproduktivnější hráče – John Tavares (6+8) a Kyle Okposo (5+9). V brance chytá častěji Jaroslav Halák než Chad Johson. Za tým hraje Lubomír Višňovský.

Vítám Vás při sledování zápasu Los Angeles KingsNew York Islander.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. King (Richards, Muzzin) – 17. Nelson (Tavares, Strome), rozh. náj. Okposo