Detroit – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Edmonton 1:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:5 (kon.)
Chicago – San Jose 5:2 (kon.) | Anaheim – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Detroit Red Wings
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
Tampa Bay Lightning
Pondělí 10.11.2014, 00:05 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásné pondělí a povedený vstup do pracovního týdne. (03:06:55)

1+1, 1 střela, čas na ledě 19:03

Přestože Red Wings odehráli velice dobrou třetí třetinu a po většinu času převyšovali svého soupeře, nakonec se musí spokojit s pouhým bodem. Exekutoři samostatných nájezdů totiž nedokázali vyzrát ani v jednom ze tří pokusů na Bishopa. Na druhé straně se naopak hned v první sérii prosadil Ryan Callahan, který tak rozhodl o výhře svého týmu a tedy i prodloužení vítězné série na šest zápasů.

Ryan CALLAHAN - 3:4sn

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.
    Autorem vítězné branky je RYAN CALLAHAN.

3. série
    0:1
    Helm se rozjel velice rychle, nic zázračného však vymyslet nedokázal. Bishop tedy odolává i potřetí, což znamená, že dva body si z dnešního utkání odnášejí hosté.

2. série
    0:1
    Druhý nájezd Tampy gólem nekončí.

2. série
    0:1
    Tatar jel hodně pomalu, Bishopa nepřekonává.

1. série
    0:1
    Callahan je ale na druhé straně úspěšný.

64:57
    Prodloužení se dohrává ve středu kluziště. O osudu zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.

64:40
    Jonathan Drouin obkroužil Howardovu klec a snažil se bekhendem zasunout kotouč za amerického gólmana. Neúspěšně.

64:19
    Stralman se snažil z dálky překonat Howard. Americký gólman ale jeho projektil dobře viděl.

64:00
    Poslední minuta prodloužení. Tampa vede po delší době postupný útok.

63:38
    Americký gólman si připisuje další úspěšný zákrok. Tentokrát proti DeKeyserovi.

63:30
    Ben Bishop podržel proti Kronwallově pokusu z pravého křídla svůj tým.

63:03
    Zetterberg čekal příliš dlouho a dostal se mimo ideální střeleckou pozici.

62:20
    Palát se Šustrem teď komplikovali rozehrávku domácích. Přesto se Red Wings dostávají do útoku.

61:48
    Stamkos si ukousl příliš velké sousto. Nepřešel přes dva bránící hráče soupeře.

61:19
    Ke střele se po sólu přes celé hřišti propracoval Radko Gudas. Jeho pokus ale neměl gólové parametry.

61:04
    Po pravém křídle se řítil Glendening, jeho pokus na poslední chvíli zblokoval do ochranné sítě Jason Garrison.

60:26
    Stralman střílel ze středu třetiny, Howard byl na svém místě.

60:20
    První vhazování v prodloužení vyhráli hráči Red Wings. První útok ale shodou okolností vedou hosté.

60:01

Před námi je pětiminutové prodloužení a pokud ani to nerozhodne o vítězi dnešního duelu, na řadu přijdou samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Na druhé straně se snažil přes jednoho z hostujících beků prosadit Hernik Zetterberg. Ani kapitán Rudých křídel se ale ke střele nedostal.

59:12
    Stamkos se propracovával do šnace, na poslední chvíli jej ale domácí beci připravili o kotouč.

59:00
    Poslední minuty třetí třetiny je před námi.

58:29
    Red Wings drží kotouč na svých holích. Lighting mají ale dobře obsazenou obrannou modrou a nedovolují soupeři vniknout do pásma.

58:00
    Jsou ohlášeny poslední dvě minuty třetího dějství.

57:41
    Palátova formace tentokrát Howarda neohrozila. Útočit budou hráči Detroitu.

57:06
    Následuje poslední komerční přestávka základní hrací doby.

57:06
    Po Gudasově střele se před Howardem strhla menší potyčka. Rozhodčí se ale rozhodli nevylučovat.

56:36
    Lighting ožívají a konečně ve třetí třetině sekundují svému dnešnímu soupeři.

55:50
    Kučerov se po minele domácích beků dostal k slibné příležitosti. Minul však Howardovu branku.

55:39
    Radko Gudas v situaci jeden na jednoho obral o kotouč Sheahana. Český bek si připisuje důležitý obranný zákrok.

55:27
    A dokonce si Tampa Bay vynutila zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Howardem.

54:55
    Lighting aktivně napadají a způsobují Detroitu potíže při rozehrávce.

54:29
    Bishop má plné ruce práce, Franzenův pokus ale nakonec minul cíl.

53:43
    Nedůrazně si teď před Bishopem počínali hostující beci. Zpoza dvou obránců vypálil z pravého kruhu Darren Helm, který si následně dojel i pro dorážku.

53:04
    Eric Brewer se snažil vyslat přihrávku na najíždějící útočníky. Byla však natolik prudká, že doputovala až za Howarda. Zakázané uvolnění.

52:46
    Detroit nadále drží útočné pásma. Jakoby se vracel scénář z úvodu třetiny.

52:22
    Miller to zkoušel z otočky. Bishopovu bránu ale netrefil.

51:30
    Druhá formace Lighting teď zatápěla Howardovi. Ke střele se postupně dostali všichni tři útočníci, Palát, Johnson i Kučerov. Americký gólman ve službách Red Wings ale všem pokusům odolal.

50:41
    Lighting se nepovedl přechod přes útočnou modrou. Rozhodčí vrátí puk do hry po skončení komerční přestávky ve středním pásmu.

50:25
    Po delší době si na kotouč sáhl i Jimmy Howard. Garrisonův pokus od modré nicméně americký gólman viděl a s přehledem jej zkrotil.

50:00
    Do konce třetího dějství zbývá posledních deset minut.

49:48
    Brown si nahodil kotouč do útočného pásma a snažil se projít přes obránce. To se mu ovšem nepodařilo.

49:27
    Následuje komerční přestávka.
    Gustav NYQUIST - 3:3

48:49
    Detroit právě vstřelil branku!
    Red Wings přetavili téměř devítiminutový tlak ve vyrovnávací branku. Úžasnou individuální akcí se blýskl GUSTAV NYQUIST, který probruslil obranným pásmem Tampy až k levému kruhu, odkud vypálil přesně nad Bishopovu lapačku. Asistence: Jonathan Ericsson.

48:12
    Po delší době se Lighting propracovali před Howard. Domácí beci ale neprodleně po přechodu do třetiny odzbrojili Paláta.

47:50
    Brown nedokázal přes jednoho z detroitských hráčů protlačit kotouč do středního pásma. Red Wings nadále svírají svého soka v obranné třetině.

47:09
    Další kotouč vyhozený hráči Tampy pouze do středního pásma. Red Wings mají na puku obrovskou sílu.

46:47
    J. T. Brown to nevymyslel zrovna chytře a poslal kotouč přes všechny čáry až na zakázané uvolění.

46:25
    Lighting ztratili při přechodové fázi kotouč. Red Wings jsou zpátky u kotouče a útočí.

45:40
    Hra se vrací zpátky před Bishopa. Hraje se již několik minut bez přerušení.

44:49
    Až nyní se Lighting propracovali do obranné třetiny soupeře. Howard sice několikrát zasáhl proti střelám hostů, žádná však neměla gólové parametry.

44:25
    Lighting působí ve třetí periodě zatím dost bezzubým dojmem. Detroit drží kotouč pevně na svých holích.

43:58
    Nyquist se neúspěšně snažil něco vymyslet v rohu kluziště.

43:36
    Tampa se osvobozuje vyhozením kotouče do středního pásma, Detroit zakládá další útočné snažení.

42:40
    Detroitští vstoupili do závěrečné periody o poznání lépe než jejich soupeř. Bishop měl zatím daleko více práce.

42:14
    Jakub Kindl se snažil ránou od modré překonat Bishopa. Jeho projektil ale nebyl dostatečně přesný.

41:55
    Helmovu střelu z rohu kluziště srazili hosté až do ochranné síti.

41:28
    Vyhození hostujícího výběru skončilo až za Howard. Rozhodčí byli nuceni odpískat zakázané uvolnění.

41:05
    První útočná formace Lighting přišla za Howard o kotouč a míří vystřídat.

40:39
    Bishop vytáhl proti Zetterbergově výborný zákrok lapačkou. Vhazovat se bude po levici amerického gólmana.

40:21
    Johnson úspěšnější na úvodním vhazování třetí periody. Lighting však neprodleně ztrácí v obranném pásmu soupeře kotouč.

40:01

Ani druhá třetina neměla vinou velké spousty vyloučení příliš plynulý průběh. Přesto jsme byli svědky tří gólů, z nichž dva vsítili útočníci Blesků. To znamená, že po čtyřiceti minutách vedou hosté rozdílem jediné branky 3:2. Jak se Red Wings povede před zraky domácích fanoušků povede v posledním dějství, a zda-li dokážou srovnat, můžete zhruba od 1:56 sledovat v našem online přenosu.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:56
    Garrison již nikam nespěchá. Stojí za bránou a čeká, až vyprší zbývající čas.

39:29
    Po vyhraném vhazování se do obranného pásma soupeře řítili hráči Red Wings. Jejich útočné snažení mělo však pouze jepičí život.

39:10
    Garrisonův pokus od modré měl pouze propagační charakter. Howard jej přesto ukryl do náručí.

39:00
    Před námi je poslední minuta druhého dějství.

38:57
    Bleskům se nepodařila další rozehrávka. Přesto si nakonec hostující výběr vynutil zakázané uvolnění.

38:30
    Kučerov přišel při přechodu do útočného pásma o kotouč.

37:53
    Howard vykopl proti Johnsonově pokusu pravý beton. Americký forward tak alespoň prozatím nenavýší svůj bodový účet.

37:16
    Střelou zpoza obránce se prezentoval Darren Hem. Minul ale Bishopovu svatyni.

36:32
    Radko Gudas prověřil Howardovu pozornost. Český bek pálil z ostrého úhlu.

35:59
    Ani nyní se Red Wings neusídlili v obranném pásmu soupeře.

35:40
    Série nepřesností na obou stranách.

34:54
    Americký gólman ve službách Red Wings nakonec přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.

34:48
    Quincey se vrací zpátky na led. Jeho vyloučení nebylo hostujícím výběrem potrestáno.

34:45
    Howard nezkrotil Johnsonův dalekonosný pokus, žádná z následných dorážet se ale neujala.

34:11
    Po prohraném vhazování nedokázali hráči Tampy udržet útočné pásmo.

33:50
    Garrison po nabídce Stamkose pálil tvrdě od modré čáry. Howard neměl zakrytý výhled a kotouč v klidu ukryl do výstroje.

33:18
    Detroitští se uvolňují. První přesilovková formace Blesků to zkouší znovu.

32:48
    Hraje se výborný hokej, trošku jej ale degradují častá vyloučení. V početní výhodě si tentokrát po faulu Quinceyho zahrají Lighting. Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.
    Darren HELM - 2:3

31:37
    Red Wings využívají podruhé v utkání přesilovku a snižuje na rozdíl jediné branky. Celou akci rozjel v obranné třetině Niklas Kronwall. Švédský bek nahrál na střed hřiště Johana Franzena, který kotouč přistrčil DARRENU HELMOVI do jízdy. Kanadský forward zachoval chladnou hlavu a střelou z pravého kruhu do levého růžku branky překonal sedmadvacetiletého Bishopa. Asistence: Johan Franzen, Niklas Kronwall.

30:48
    Po střele Kronwalla od modré se semlela před Bishopem pořádná mela. Domácí se ale nakonec k dorážce nepropracovali.

30:34
    Následuje druhá komerční přestávka ve druhém dějství. Po ní se bude vhazovat přes Bishopem.

30:34
    Cedric Paquette je dalším potrestaným mužem. Od sudích si vysloužil dvě minuty za podražení.

30:15
    Střel Riley Sheahana byla nepřesná. Detroit i přesto ještě na pár sekund udržel pásmo.

29:41
    Kučerov v samostatném úniku po levém křídle Howard nepřekonal. Americký gólman si dostatečně povyjel a zabránil tak ruskému forwardovi ve skórování.

29:10
    Stamkos se snaží střílet ze všech pozicí. Tentokrát to zkoušel od pravého mantinelu.

28:42
    Po sérii náhodných odrazů se do nadějné příležitosti propracovával Filppula. Zády k bráně se ale k zakončení nakonec nedostal.

28:12
    Následuje další komerční přestávka.

27:24
    Kyle Quincey zkoušel od modré prověřit Bishopa. Jeho projektil ale až k americkému gólmanovi ve službách Lighting neproletěl. Skvěle v obraně totiž zapracoval český bek Andrej Šustr.

26:49
    Detroit aktivně napadá rozehrávku soupeře. Usilovně se snaží s nepříznivě se vyvíjejícím utkáním něco udělat.

26:10
    Lighting zahrávají přes všechny čáry. Bishop musí být na pozoru, neboť se bude vhazovat po jeho levici.
    Tyler JOHNSON - 1:3

26:02
    Tampa právě vstřelila branku!
    Sotva vypršel Sheahanův trest, prosadil se TYLER JOHNSON, jehož holi přesnou přihrávkou zpoza brány našel Ondřej Palát. Nejproduktivnější hráč Tampy střelou k levé tyči překonal Howarda. Třicetiletý americký gólman inkasuje již potřetí v utkání. Asistence: Ondřej Palát.

25:41
    Domácí jsou v plném počtu.

25:30
    Red Wings se po dlouhé době osvobozují. Přesilovka je téměř u konce.

24:55
    Stamkos se pokoušel z pravého kruhu překonat potřetí v utkání Howarda. Jeden z bránící čtveřice ale srazil jeho projektil do rohu kluziště.

24:28
    Tampa kombinuje, ale stále nestřílí.

23:59
    Domácí se hned na začátku oslabení osvobozují. Bishop zahajuje další útočné snažení svých spoluhráčů.

23:41
    Dalším hráčem, který si nepočínal v souladu s pravidly, je Riley Sheahan, který poslal kotouč přes plexisklo.
    Steven STAMKOS - 1:2

22:19
    Kanadský foward STEVEN STAMKOS se prosazuje podruhé v utkání. V obležení dvou hráčů zasekl kotouč v mezikruží, srovnal mířidla vypálil tak, že se kotouč dostal s pomocí břevna na milisekundu za Howardova záda. Vše ještě museli potvrdit videorozhodčí. Asistence: Ryan Callahan

21:35
    S kotoučem se poprvé ve druhém dějství pomazlil i Howard.

21:10
    A český bek se hned zapojuje aktivně do hry. Zblokoval jednu ze střel, která mířila na Bishopa.

21:02
    Radko Gudas se vrací do hry.

21:00
    Luke Glendening vyzkoušel z mezikruží Bishopovu pozornost.

20:39
    Domácí se zatím nemůžou usídlit v pásmu soupeře.

20:18
    Druhou třetinu začínají na kotouči Red Wings. Do konce Gudasova trestu zbývá něco pod minutu.

20:01

Ani jeden z týmu neměl v první třetině vyloženou převahu, střelecky aktivnější ale přece jen byli hráči Tampy. Skóre zápasu otevřel v sedmé minutě Johan Franzen, vedení však domácímu celku vydrželo pouze do třinácté minuty, kdy se podeváté v sezóně prosadil tvrdou ránou z mezikruží Steven Stamkos. Úvodní dějství bylo sice hodně dynamické, avšak zároveň zásluhou spousty vyloučení i dost kouskované. Prostřední část, kterou můžete i nadále sledovat v našem online přenosu, začne zhruba v 1:01.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:48
    Zettenberg pálil z bezprostřední blízkosti. Bishop i nadále pokusům Křídel odolává.

19:26
    Z pravého křídla nahazoval kotouč Boyle, Bishop připravený.

19:02
    Třetí vyloučení Tampy v první třetině. Dvě minuty za sekání si odsedí český bek Radko Gudas.

19:00
    Vstupujeme do poslední minuty úvodního dějství.

18:44
    Nejproduktivnější hráč Tampy Johnson to zkoušel z pravého křídla. Howardovi svatyni ale přestřelil.

18:20
    Miller naskakuje na ledovou plochu. Domácí jsou v plném počtu.

17:53
    Anton Stralman to znovu zkoušel ze středu hřiště. Jeho pokus byl však sražený.

17:05
    Prudkou přihrávku od jednoho ze spoluhráčů nedokázal na útočné modré zkrotit Garrison. Hráči Tampy to musí zkusit znovu.

16:48
    Stralmanovu střelu Howard vyrazil. Detroit se následně ujal kotouče a trošku nešikovně jej vyhodil až na střídačku svého supeře.

16:20
    Drew Miller je dalším vyloučeným mužem v dnešním utkání. Stejně jako většina z jeho předchůdců dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

15:51
    Detroitští si neporozuměli při rozehrávce a poslali puk přes všechny čáry až na zakázané uvolnění.

15:30
    Menší zmatky v obraně Lighting nedokázali Red Wings potrestat.

14:52
    Stralman vyslal jedovku od útočné modré. Tu však Howard bez problémů vyrazil do rohu kluziště.

14:25
    Kronwall se rozhodl po vyhraném vhazování nepálit. Domácí následně ztratili kotouč, a tak se do útoku vrací hráči Tampy.

14:06
    Bishop přikryl před dotírajícím Franzenem kotouč do lapačky. Následuje komerční přestávka.

13:25
    Přesilová hra Blesků je u konce. Pátý hráč Detroitu naskakuje do hry.
    Steven STAMKOS - 1:1

12:53
    Tampa rozjela neskutečnou kombinaci, na jejímž konci stál STEVEN STAMKOS, který dostal na osu hřiště přihrávku od Valtteri Filppuly. Kanadský forward se s kotoučem příliš nemazlil a tvrdě vypálil. Howard neměl nejmenší šanci. Asistence: Valtteri Filppula, Ryan Callahan

12:22
    Detroit se osvobozuje, na led naskakují čerstvé síly.

11:57
    Jeden střela střídá druhou, Howard odolává.

11:25
    Hosté si zahrají dokonce přesilovku pět na tři. Luke Glendening stráví za katrem dvě minuty, jelikož poslal kotouč přes plexisklo.

11:16
    Přesilovou hru si vyzkouší i hosté. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Kely Quincey.

10:58
    Od modré vypálil Namestikov. Jeho pokus Howard vyrazil pouze před dotírajícího Paquetteho, který amerického gólmana z bezprostřední blízkosti neprostřelil. Hráči Lighting tak zatím zazdili největší příležitost v dosavadním průběhu utkání.

10:15
    Již několik minut se hraje bez přerušení, Howard se musí na brankovišti hodně ohánět.

9:55
    Menší závar před Howard brankou neskončil. Nejprve Stamkose nahazoval od pravého mantinelu, následně Filppula pálil z levého kruhu.

9:32
    Kučerov nabízel kotouč Stamkosovi. Toho ovšem odstavili dva domácí beci.

8:59
    Trest Bena Bishopa právě vypršel. Hraje se opět v pěti na obou stranách.

8:56
    Závěr přesilovky se dohrává v pásmu Red Wings.

8:33
    Jeden z beků Lighting zachytil přihrávku Detroitu a vyhodil kotouč do středu hřiště.

7:58
    Jakub Kindl se prezentoval první střelou v utkání. Bishopa však od modré nepřekonal.

7:30
    Darren Helm to vzal na sebe, projel podél mantinelu a vypálil forhendem. Bishop si ale levou tyč své brány pohlídal.

6:59
    Detroit si zahraje vzápětí druhou přesilovku. Dvě minuty dostává Bishop za nedovolené bránění Nyquista. Trest si za brankáře hostů odsedí Kučerov.
    Johan FRANZEN - 1:0

6:14
    Čtyři vteřiny, tolik stačili domácím Křídlům, aby využili přesilovku a ujali se vedení. Po vyhraném vhazování posunul Niklas Kronwall kotouč na útočnou modrou JOHANU FRANZENOVI, který propálil vše, co stálo před ním. Asistence: Niklas Kronwall, Gustav Nyquist.

6:10
    Po skončení komerční přestávky se bude vhazovat v obranném pásmu Lighting.

6:10
    Ryan Callahan je prvním hráčem, který se v dnešním duelu provinil proti pravidlům. Od rozhodčích si vysloužil dvě minuty za nedovolené bránění gólmana.

5:59
    Callahan se rozhodl v situaci dva na jednoho střílet. Nebylo to však dobré rozhodnutí, neboť trefil pouze brusle bránícího hráče.

5:31
    Filppula obral domácí hráče ve středním pásmu, projel útočnou třetinou a vypálil bekendem. Howard ale zasáhl pravým betonem.

4:50
    Úvod utkání patří hostujícímu výběru. I Red Wings však dokázali jednou nebo dvakrát zahrozit.

4:22
    Howard se dostává do tempa. Nyní vychytal J. T. Browna, který to zkoušel z pravého kruhu.

3:42
    Zetterberg vypálil švihem z uctivé vzdálenosti. Bishop se rozhodl neriskovat a puk raději přikryl do lapačky.

3:15
    Ondřej Palát se snažil protáhnout podél hrazení, ale domácí beci ho bleskurychle odstavili od puku.

2:44
    Bishop nerozehrál podle svých představ. Ve středním pásmu se kotouče ujímají domácí Wings.

2:20
    V podobném duchu se nesel i pokus Antona Stralmana.

1:49
    První střelu v utkání vyslal Eric Brewer, svým pokusem ale minul Howardovu klec.

00:57
    Úvod utkání se nese v duchu nepřesností na obou stranách. Zatím hrajeme stále bez střely.

00:18
    Domácí zahrávají přes všechny čáry. Vhazovat se bude před Howardem.

00:09
    Po vyhraném vhazování vedli první útok hráči Lighting.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Kronwall, Ericsson, Smith, DeKeyser, Quincey, Kindl – Nyquist, Zetterberg, Franzen – Tatar, Sheahan, Abdelkader – Nestrašil, Helm, Cleary – Miller, Glendening, Andersson

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Stralman, Carle, Garrison, Gudas, Brewer, Šustr – Filppula, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Drouin, Namestnikov, Paquette – Morrow, Boyle, Brown.

15. 12. 2013 Detroit – Tampa Bay 0:3
    13. 12. 2013 Tampa Bay – Detroit 2:1 (PP)

Tým z prosluněné Floridy drží momentálně hned po Pittsburghu druhou nejdelší vítěznou sérii v celé NHL. Svěřenci Jona Coopera nepoznali hořkost porážky již pětkrát v řadě a hlavně díky tomu jim momentálně patří druhá příčka Východní konferencie Proti Columbusu si po delší pauze zachytal Jevgenij Nabokov, dnes v noci se však mezi tři tyče vrátí opět Ben Bishop, který odchytal většinu letošních utkání.

31. 10. 2014 Tampa Bay – Philadelphia 4:3

Vítězstvím nad Ďábly z New Jersey zlomili Red Wings černou sérii tří porážek v řadě. Dnes těsně po půlnoci se Babcockovi svěřenci pokusí na sobotní úspěch navázat. Na svém ledě však přivítají momentálně jeden z nejlepších celků ligy. Hráči z Michigenu se navíc druhý zápas po sobě a sedmý v sezóně musí obejít bez Pavla Dacjuka. Ruský forward si totiž během rozbruslení poranil třísla a není vůbec jasné, kdy se vrátí na hřiště.

1. Henrik ZETTERBERG (4+12)
    2. Pavel DACJUK (5+5)
    3. Niklas KRONWALL (3+7)

8.11. 2014 Detroit – N.Jersey 4:2
    6. 11. 2014 NY Rangers – Detroit 4:3 (PP)
    5. 11. 2014 Ottawa – Detroit 3:1
    2. 11. 2014 Buffalo – Detroit 3:2 (PP)

Krásnou pondělní noc vám při sledování online přenosu z kanadsko-americké NHL přeje Miroslav Vozdecký. Dnes je na programu utkání mezi týmy z Atlantické divize Detroitem Red Wings a Tampou Bay Lightning. Úvodní vhazování je v Joe Louis Areně naplánované na 00:05.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 7. Franzen (Kronwall, Nyquist), 32. Hem (Franzen, Kronwall), 49. Nyquist (Ericsson) – 13. Stamkos (Filppula, Callahan), 23. Stamkos (Callahan), 27. Johnson (Palát), rozh. náj. Callahan