Třebíč – Kadaň 2:1 (kon.) | Jihlava – Most 5:4 (kon.) | Šumperk – Chomutov 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kladno 0:6 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:2 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 4:5 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Pondělí 10.11.2014, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

Zápas je u konce a nutno dodat, že to pro Třebíč bylo obrovské trápení. Kadaň byla zvláště ve třetí části jasně lepším týmem, ale vyrovnat se jí nepodařilo. Třebíč tak bere 3 body a dost možná se vrátí na čelo tabulky. Záležet bude na současně hraném utkání v Šumperku, kde hrají domácí Draci s Piráty momentálně 1:1. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost. Na přečtenou. (19:45:53)

60:00

59:58
    Erat vyhazuje puk do středního pásma, už je to jasné.

59:50
    Puk končí v rohu obranného pásma Třebíče.

59:47
    Hosté nastupují v šesti proti čtyřem do útočného pásma, závěr zápasu bude více než zajímavý. Kdo vyhraje důležité vhazování? Holec nebo Chlouba?

59:47
    Oddechový čas pro hosty.

59:47
    Tak to jsou komplikace pro domácí tým! David Dolníček (TRE) ve středním pásmu fauloval soupeře a odsedí si 2 minuty za nedovolené bránění.

59:32
    Hanuljak na střídačce, hosté v šesti!

59:10
    Čas pro Kadaň neúprosně plyne, nyní však mají hosté puk a mohou založit jednu z posledních akcí zápasu.

58:55
    Horáci drží puk v rohu pásma, zatím se k zakončení příliš nemají.

58:38
    Holec vybojoval kotouč v útočné třetině, čímž ušetřil spoustu času pro svůj tým.

58:22
    Třebíči byl odpískán ofsajd, Hoec byl příliš rychlý. Vhazování před Falterem.

58:15
    A tak to také zůstalo, Kadaň se hnala do útočné akce dva na dva, ale nedokázala z ní profitovat.

57:53
    Třebíči se po velmi dlouhé době podařila rozestavět přesilovková formace, avšak vše se zatím obešlo bez střelby.

57:20
    Třebíč měla velkou možnost skórovat, touš se náhodně odrazil před branku Hanuljaka, kde si jej přebral Havel, ale nedokázal zakončit tak, jak by si sám představoval.

57:09
    Tak to je velmi zbytečné vyloučení pro Kadaň. Šimon Szathmáry (KAD) vyloučen na 2 minuty za sevření puku.

57:01
    Falter nyní raději podržel nahození od pravého mantinelu, vhazovat se tak bude v obranném pásmu domácích.

57:00
    Hra přerušena ve středním pásmu.

56:09
    Třebíči se podařilo dostat puk z vlastního pásma, nikdo z Horáků se však za ním nevydal. Kadaň tak může založit další útočnou akci.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 3. Erat (Havel), 14. Čuřík (Řípa, Jaroš) – 22. Hlava (Kadlec, Szathmáry)

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Vejmelka) – Zdráhal, Šaur, Bilčík, Peroutka, Přibyl, Jaroš, Juráň – Havel, Dolníček "C", Erat "A" – Pekr, Holec, Řípa – Čuřík, Ostřížek, Wasserbauer – Králík, Raška, Čech "A"
    Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Stehlík, Mazanec, Szathmáry, Trefný "A", Bartejs, Opalek, Dobrovolný, Černý – Jíra "C", Chlouba, Ton "A" – Novák Jakub, Hammerbauer, Novák Lukáš – Kadlec, Berlev, Hlava – Lehnert, Hejcman, Veselý

Rozhodčí: Doležal – Černý, Toman