Chabarovsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Kazaň 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 8:2 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Záhřeb – Viťaz 3:6 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Neděle 16.11.2014, 12:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

59:15
    Finský útočník Koskiranta je ještě vyloučen na dvě minuty za sekání a dává Jekatěrinburgu šanci.

49:24
    Ve stejném čase je vyloučen Lewandowski a domácí tak budou pokračovat v početní převaze.

48:27
    Přesilovou hru si zahrají také domácí. Za nedovolené bránění vyfasoval dvě minuty hostující Golyšev.

44:44
    Jekatěrinburg bude mít výhodu přesilové hry. Za hrubost si odchází sednout Mamašev, který fauloval Garejeva.

35:52
    Sergej Gimajev oslabuje svůj tým, když je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

34:27
    Jefimenko je vyloučen na 2 + 10 minut za krosček. Domácí mají možnost na rychlou odpověď.

27:39
    Je tu další vyloučení . Alexandr Bumagin dostává osobní desetiminutový trest.

25:08
    Maxim Ignatovič vyfasoval dvě minuty a oslabuje tak svůj tým. Hosté si zahrají v početní převaze.

21:40
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen Alexej Michnov, který se provinil podražením.

13:52
    Je tu první vyloučení v utkání. Za držení je vyloučen domácí Šalunov, který tak oslabuje svůj tým.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 35. Alexejev, 50. Gubin (Ignatovič, Enlund), 57. Enlund (Kugryšev, Ignatovič) – 33. Golyšev (Rybakov)

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Belov, Ignatovič, Gimajev, Mamašev, Ožiganov – Šumakov, Monja, Bobrov, Fefelov, Kugryšev, Gubin, Kopejkin, Enlund, Sannikov, Koskiranta, Šalunov, Butuzov
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Gusev, Žuravljov, Trjamkin, Viklund, Lepisto, Metljuk, Jegin, Antonov – Brule, Lazarev, Lewandowski, Rybakov, Simakov, Golyšev, Komarov, Michnov, Garejev, Jemelin, Bumagin, JefimovBut

Rozhodčí: Buturlin, Beljajev – Menšich, Fatejev

Diváci: 6 712