SK Karviná – Břeclav 2:3 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:6 (po pr.) | SHK Hodonín – Přerov 2:3 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Kobra 2:7 (kon.) | Technika Brno – Opava 6:4 (kon.)
Kolín – Nymburk 4:2 (kon.) | Klatovy – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Sokolov – Trutnov 6:1 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Jablonec n/N 6:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
NED Hockey Nymburk
Sobota 22.11.2014, 17:07 • ZS Kolín • 2. liga skupina Západ

Je dobojování. Dnešní derby nebylo ani tak vyhrocené, o výhře bylo rozhodnuto takřka již v první třetině, kdy Kozlové vyhráli 3:0.
    Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Roman Matoušek a Tomáš Pácal.
    S tímto se s vámi loučím a o dalším domácím utkání Kolína na viděnou.TN (19:17:34)

60:00

59:21
    Dva pokusy Martina Ježka, a oba dva pokusy Matoušek vychytal.

58:00
    Odehrávají se poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:40
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:40
    Mejzrova střela letěla příliš vysoko nad branku.

54:12
    Zatím to vypadá spíše na oslabení domácích, hraje se ve třetině u Sejpala.

53:34
    Další super akce domácích, při které byli domácí faulováni. Potrestán Ondřej Kříž za podražení. 2 minuty přesilovka domácích!

52:15

52:14
    Jankovský již je na ledě, a teď společně s Kulhánkem a Šafránkem okupovali Matouškovu branku. Zatím bez zásahu.

50:15
    Jankovský v bolestech, chytající se za hlavu, zůstal ležet na zemi. Za tento zákrok byl přeci jen potrestán Jan Stehík (NYM), který si odpyká 2 – minutový trest. Snad bude Jankovský v pořádku.

49:25
    Nymburk právě vstřelil branku!

Tak přeci jen podařilo Nymburku snížit skóre v přesilové hře! V zápase se začíná přiostřovat. Autorem druhé branky hostí je Ondřej Kříž. A stav utkání je 4:2.
    Asistence: Lukáš Král

47:57
    Nastává další přesilová hra hostů. Vyloučen Jan Hanzl (KOL) na 2 minuty za krosček. Zdaří se konečně hostům přesilovka?

47:40
    Ani Šafránkova střela se úplně nezdařila, vhazování se opakuje.

47:13
    Jankovského střela skrz Matouška neprošla. Vhazování proběhne po jeho levici.

46:46

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 3. Šafránek, 12. Mejzr (Skokan, Zumr), 19. Jankovský (Šafránek, Hanzl), 28. Zumr (Mejzr, Malý) – 34. Bičiště (Rittig), 50. Kříž (Král)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Valášek, Barták, Skokan, Kulhánek, Hanzl, Klíma – Semirád, Šafránek, Jankovský – Morkes "A", Kadlec "A", Ježek – Malý "C", Mejzr, Zumr – Hlavatý
    NED Hockey Nymburk: Matoušek (Brázdil) – Herna, Kříž "A", Rittig, Knesl, Kulich, Cicvárek, Pokorný, Kuzďas, Král "C", Stehlík "A", Kadlec, Šimek, Pilař, Protivný, Dulovec, Bičiště, Brzák, Dvořák

Rozhodčí: Vokřál – Špringl R. ml., Špringl R. sr.