Jekatěrinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – Atlant 3:4 (po pr.)
Jaroslavl – Toljatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhřeb – Jokerit 1:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
Lada Toljatti
Sobota 22.11.2014, 15:00 • Arena 2000 • KHL

Přeji vám příjemný zbytek dne a zase někdy příště napočtenou. (17:30:08)

Ladu velice pěkně podržel golman Ežhov, který si připsal 38 úspěšných zákorků. Jeho protějšek Sanford si připsal 21 zákroků.

Domácí už v poslední minutě nic nevymysleli, naopak Lada se v poslední třetině velice herně zvedla a dala 3 góly.

60:00

59:00
    Domácí to zkouší bez brankáře!

58:12
    Galimov objížděl soupeřovu branku, ale jeho pokus končí na betonu Ežhova.

57:25
    Střela Averina byla tečovaná do ochranné sítě, bude se vhazovat po levici Ežhova.

57:00
    Hosté výborně pokrývají svou modrou čáru a nedávají Jaroslavli šanci dostat se do třetiny.

56:15
    Jaroslavl stále drží puk a snaží se dostat do útočné třetiny.

55:40
    Jaroslavl kombinuje v útočné třetině, ale ke střele se zatím nedostává.

54:30

54:05
    Ežhov přikryl puk a vhazovat se bude po jeho pravici.
    PLATT - 2:4

52:50
    Domácí vstřelili branku! Domácí využívají přesilovku pět na tři. Autorem gólu je PLATT. Asistence: Holos.

51:47
    Hosté dostali teď dvakrát dvě minuty. Poprvé byl vyloučen Chernikov za zdržování hry. Druhý vyloučený byl Ežhov za podržení.
    Streltsov A. - 1:4

48:00
    Togliatti právě vstřelilo branku! Streltsov V. si nabruslil do třetiny a uviděl najíždějícího STRELTSOVA A., poslal na něj střílený centr a Streltsov A. tečoval puk za záda Sanforda. Asistence: Streltsov V., Shulakov.

47:10
    Sprukts vystřelil na Ežhova, který chytil střelu do náručí.

46:20
    Domácí hrají v plném počtu.

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 22. Plotnikov (Koňkov, Apalkov), 53. Platt (Holos) – 18. Černikov (Stulov, Petrov), 41. Černikov (Barantsev, Hunkes), 43. Streltsov (Fjodorov, Romanov), 48. A. (V., Shulakov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford – Kronwal, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Lubuškin, Višněvsky – Plotnikov, Apalkov, Koňkov – Thornberg, Novotný, Averin – Galimov, Platt, Gračjov – Musatov, Sprukts, Kapustin
    Lada Toljatti: Ežhov – Hunkes, Barantsev, Šulakov, Ogurtsov, Vorobjov, Stulov – Černikov, Petrov, Golubjev – Bělosov, Zaťovič, Shenfeld – Bočarov, Nikitenko, Valjusky – Streltsov, Fjodorov, Šarov