Jekatěrinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – Atlant 3:4 (po pr.)
Jaroslavl – Toljatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhřeb – Jokerit 1:3 (kon.)
Dinamo Riga
4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
SKA Petrohrad
Sobota 22.11.2014, 16:00 • Arena Riga • KHL

To je z dnešního duelu vše. Přeji vám hezký večer a u onlajnů opět na shledanou! (18:24:36)

Roman Červenka (PET) 0 + 0, 2 TM, 3 střely

Klobouk dolů před výkonem rižského Dinama! To se svého silného soupeře nezaleklo a na vlastním ledě ho ve výborné atmosféře obralo o body. Rozhodlo se ve druhé třetině, ve které Riga rychle vsítila tři branky. Ze souboje dvou českých brankářů tak vyšel jako vítěz Jakub Sedláček, který zlikvidoval i mohutný nápor SKA ze závěru utkání.

Riga právě vstřelila branku!
    Parádní trefa! KYLE WILSON z vlastní třetiny vypálil na prázdnou branku a rozhoduje dnešní utkání brankou přes celé hřiště! Bez asistence.

59:02
    Vjačeslav Bykov si vzal oddechový čas a nechává Saláka na střídačce. Bude se vhazovat v útoku SKA.

58:34
    Riga se brání skvěle. Domácí opět vyhodili tak, aby z toho nebyl icing, a jedou střídat.

58:03
    Agilní Indrašis dobře vyvezl puk, a dokonce donutil Saláka zasáhnout. Riga tak vybojovala vhazování v útoku.

57:20
    SKA stále kombinuje před gólmanem rižského Dinama!

56:24
    Sedláček si musel poradit s neposedným pukem, který poskakoval jeho brankovištěm. Nakonec se mu ho povedlo vyrazit do rohu.

55:54
    Zatím se jí to daří. Hráči lotyšského celku vyvezli kotouč až k Salákovi.

54:59
    Do konce třetí části již zbývá posledních pět minut. Odolá rižská obrana v čele s Jakubem Sedláčkem náporu ruského SKA?
    Andrej KUTĚJKIN - 3:2

52:24
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    SKA snižuje! Krátce po vypršení přesilové hry vypálil z modré Panarin, jehož pokus dokázal úspěšně tečovat ANDREJ KUTĚJKIN. Ten dává Petrohradu naději na bodový zisk z dnešního duelu. Asistence: Arťom Panarin.

51:37
    Obrovský tlak SKA! Domácí se nemohli asi minutu a půl dostat ze soupeřova sevření. Když Sedláček odolal všem pokusům soupeře, povedlo se Dinamu vyhodit.

50:05

50:05
    Džerinš oslabuje Dinamo, když dostává dvě minuty za sekání. Záhy půjdou hosté do početní převahy.

49:48
    Genoway výborně obkroužil branku SKA, čímž Saláka dokonale zmátl. Když už to vypadalo, že zasune puk do branky, vysekl mu ho z hole obránce Jermakov.

David Soumar

Branky a nahrávky: 21. Redlihs (Darzinš), 24. Redlihs (Videll, Darzinš), 27. Džerinš (Cibulksis, Skvorcovs), 60. Wilson – 20. Burdasov, 53. Kutějkin (Panarin)

Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnijeks, Jerofejevs, Augstkalns – Darzinš, M. Redlihs, Videll – Wilson, Hossa, Mejja – Džerinš, Indrašis, Burakts – Skvorcovs, Cipulis, Bičevskis.
    SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov) – Alexandrov, Kutějkin, Rukavišnikov, Kalinin, Rjasenskij, Jermakov, Grišin – Kovalčuk, Ericsson, Tichonov – Červenka, Martensson, Thoresen – Ketov, Panarin, Šipačjov – Ponikarovskij, Burdasov, Kadějkin.

Rozhodčí: Bondar, Rogačjov – Dědjulja, Sazonov