SK Karviná – Břeclav 2:3 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:6 (po pr.) | SHK Hodonín – Přerov 2:3 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Kobra 2:7 (kon.) | Technika Brno – Opava 6:4 (kon.)
Kolín – Nymburk 4:2 (kon.) | Klatovy – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Sokolov – Trutnov 6:1 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Jablonec n/N 6:2 (kon.)
Technika Hockey Brno
6:4 (2:2, 2:1, 2:1)
HK Opava
Sobota 22.11.2014, 17:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ

Po třetinách 2:2, 2:1 a 2:1 poráží brněnský celek, pod vedením trenéra Romana Kaňkovského, hosty z Opavy a prodlužuje tím svou neporazitelnost již na osm zápasů. Na dnešní klání bude dlouho vzpomínat zejména Petr Štindl, který sekundu před koncem základní hrací doby, a zároveň zápasu, zkompletoval svůj hattrick. Hosté zdaleka nebyli horším soupeřem, častými nedovolenými zákroky se však připravili o možnost získat body v dnešním zápase. To je ode mne pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne. (19:25:10)

60:00

59:59
    Technika právě vstřelila branku!
    Sekundu před koncem zápasu kompletuje svůj hattrick PETR ŠTINDL. Ondřej Látal už sice mohl skórovat do prázdné brány, ale velice kolegiálně našel najíždějícího brněnského obránce, který trefil odkrytou klec a s největší pravděpodobností pečetí stav dnešního duelu. Asistence: Ondřej Látal, Petr Jurča.

59:42
    Zakázané uvolnění domácích.

59:20
    Ondřeji Látalovi se daří vyhodit do středního pásma.

59:13
    Hosté to logicky zkoušejí v šesti mužích v útočném pásmu.

59:13
    Oddechový čas si nyní vyžádal i trenér domácích borců.

58:55
    Opava právě vstřelila branku!
    Tak to vypadá na dramatický závěr utkání! PETR CHALUPA byl zcela sám na hranici brankoviště a neměl problém po přihrávce Jakuba Vítka překonat přesouvajícího se Josefa Nováka. Asistence: Jakub Vítek, Tomáš Polok.

58:44
    A hosté jsou již v pěti.

58:15
    Stejně si vedl i při následné střele Havíře, hosté jsou již ve čtyřech.

57:30
    Štindl zkusil střelu zápěstím, Šafránek dobře viděl a vyrazil jeho pokus.

57:15
    Davidu Havířovi přeskočil kotouč hůl. Z toho pramení ofsajd domácích.

56:41
    Minutu a čtyřicet dva sekund dlouhá přesilová hra pět na tři. Na trestnou lavici usedá Daniel Kysela (OPA). Dvě minuty inkasuje napadení.

56:23
    Josef Tichý (OPA) – dvě minuty za hrubost. Početní výhodu se pokusí zužitkovat domácí.

55:49
    Kotouč teď dlouho pod bruslemi Petra Wolfa, který o něj bojoval u mantinelu. Rozhodčí vykazuje hru do středního pásma.

55:20
    Látal prověřil střelou z pravého kruhu pozornost Dušana Šafránka.

54:32
    Domácí muž v masce nyní raději přidržel kotouč po vysokém lobu vzduchem. Na vhazování se staví Látal proti hostujícímu kapitánovi Tomáši Měchovi.

53:25
    Opavští hokejisté se snaží co nejrychleji přemisťovat hru před Novákovu svatyni. V závěrečné fázi ale vždy přijdou o puk a obránci domácího celku vyhodí kotouč alespoň do středního pásma.

52:44
    Ale tu se jim nepodařilo využít. Domácí jsou kompletní.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 10. Brzobohatý (Bustin), 20. Jurča (Látal, Pargáč), 27. Bustin (Brzobohatý), 33. Štindl (Havíř, Brzobohatý), 50. Štindl (Heža), 60. Štindl (Látal, Jurča) – 4. Vítek (Měch), 14. Polok (Svoboda, Tuma), 26. Wolf (Černý L.), 59. Chalupa (Vítek, Polok)

Technika Hockey Brno: Novák (Chvátal) – Štindl, Maršálek, Havíř, Odehnal L., Koukal – Odehnal V, Heža, Pargáč, Jurča, Crhák, Čtvrtníček, Brzobohatý, Benýšek (C), Látal, Bustin, Zábranský.
    HK Opava: Šafránek (Plánovský) – Kysela, Černý T., Galvas, Tichý, Tuma, Pavelek, Mosler – Měch, Herman, Vítek, Polok, Kocián, Vaněk, Wolf, Černý L., Baďura, Svoboda, Chalupa.

Rozhodčí: Ladislav Netopil – Jiří Chocholouš, Pavel Mikšík