Martin – Košice 1:2 (kon.) | Piešťany – Nitra 2:3 (0:2 po s.n.) | Trenčín – Banská Bystrica 2:3 (1:2 po s.n.)
Zvolen – Skalica 3:1 (kon.) | Žilina – Poprad 0:3 (kon.)
HK VITAR Martin
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC Košice
sk Neděle 30.11.2014, 16:30Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (18:36:32)

59:02
    Oddychový čas domácich.

58:58
    Dokonca sa hostia odhodlali k útočnému výpadu.

58:36
    Varga sa osamotený vybral do útočnej tretiny a vyskúšal nenápadnú strelu z uhla spoza obrancu – Melicherčík si škrtol k puku a vyrazil mimo.

57:56
    Už iba dve minúty do konca a účelová hra Košíc odtláča Martin do stredneho pásma.

57:32
    Martin je pred brankou Košíc – jedna z posledných príležitostí na dlhší tlak.

56:52
    Rachúnek zo stredného pásma vystrelil na Čecha, ten pokryl a Košice sú iba kúsok od troch bodov.

56:21
    S Martinom nehrá čas, hostia sú stále bližšie k puku – dokonca Hrnka zaútočil.

55:29
    Stále sa Martinu nedarí vytvoriť si sústavný tlak. Hostia hrajú jednoduchú a keď sú v tiesni, vyhodia puk cez všetky čiary.

54:41
    Teraz nahodil Fujerík na Melicherčíka a je hra prerušená pred bránkou Košíc.

54:30
    Košičania už bránia stredné pásmo, domácim sa nedarí vypracovať rozdielový tlak, ktorý by ich posunul bližšie ku gólu.

53:37
    Tomáš Tupý nastrelil na Melicherčíka, neskôr si aj dokorčuľoval puk no tam už stála nekompromisná obrana hostí.

52:40
    Radoslav Illo využil svoj dobrý korčuliarsky typ a pripravil si šancu, jeho pokus bol tečovaný a potom bolo neskôr odpískané postavenie hráča v bránkovisku (Jokeľ).

52:25
    Hostia v plnom počte.

52:00
    Ďalšie prehajdákané minúty z martinskej strany, hostia sa ubránili bez väčších ťažkostí.

51:00
    Illo pálil, neskôr vyrazil Melicherčík a dorážal Važan, ani jeden puk neprešiel cez skvelého brankára Košíc.